Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ata35707

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu aldıgım turkcelle goturdum bana basarıya yada zorlu centere getir dedi hemen degısırler turkcelle bırakırsan 15 20 gun surer dedi hangisi mantıklı lutfen yardım

Apple da işin hemen biter ama turkcell e gotursen onlar servise yollayaca en az 15 gün

Turkcelldeki oraya gidersen hemen yenisi werirler dedi zatende bide basarı dıye bisey daha soyledi bendeli beyaz degişimde siyah desek werirlermi renk farkı oluyomu

Renk degıstırmıyorlar
    Cıhazınızın sorununu bılmıyorum,degısmesı gerekıyorsa, 5 dakıkada degıstırırler.
    Tamır olması gerekıyorsa 3 saat ıcınde yapıp teslım edıyorlar

Saol yardımcı oldugun icin randevusuz gitsem olurmu bi türlü bulamadım randevu

Sabah 10 gibi gidin yogun olmuyor sizi de alırlar araya

Basarıya bıraksam telefonu onlardamı apple store yolluyo

Hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu aldıgım turkcelle goturdum bana basarıya yada zorlu centere getir dedi hemen degısırler turkcelle bırakırsan 15 20 gun surer dedi hangisi mantıklı lutfen yardım

Apple da işin hemen biter ama turkcell e gotursen onlar servise yollayaca en az 15 gün

Turkcelldeki oraya gidersen hemen yenisi werirler dedi zatende bide basarı dıye bisey daha soyledi bendeli beyaz degişimde siyah desek werirlermi renk farkı oluyomu

Renk degıstırmıyorlar
    Cıhazınızın sorununu bılmıyorum,degısmesı gerekıyorsa, 5 dakıkada degıstırırler.
    Tamır olması gerekıyorsa 3 saat ıcınde yapıp teslım edıyorlar

Saol yardımcı oldugun icin randevusuz gitsem olurmu bi türlü bulamadım randevu

Sabah 10 gibi gidin yogun olmuyor sizi de alırlar araya

Basarıya bıraksam telefonu onlardamı apple store yolluyo

Hayır

Nabıyo peki degişim yapıyomu bilgin warsa sewinirim paylasırsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugun için akasyada randevusu olan varmı devredicek 😊

• Merhaba

Elimde iPad icin 25 Şubat Çarşamba gunü akasya mağazası aksam randevusu var isteyen arkadaslara duyurulur

Düzeltme: Arkadaşlar kusura bakmayın akasya yerine zorlu yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKAN ÇELİK -- 22 Şubat 2015; 10:45:41 >
  • Evet bugün de randevu alamadım malesef. Bir haftadır uğraşmama rağmen alamıyorum işin garibi telefonun çalışmayan açma kapama tuşu bugün düzeldi ama hatalı seri olduğu için direk değişi talep edeceğim şuan çalışıyor olması yarın çalışacagı anlamına gelmiyor fabrikasyon hata sonucta. 3 Martta 2 yıllık garanti sürem doluyor sizce randevu almaya uğraşmalımıyım yoksa yarın sabah 10da oraya çöküp ısrarcı mı olmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurschatt

Evet bugün de randevu alamadım malesef. Bir haftadır uğraşmama rağmen alamıyorum işin garibi telefonun çalışmayan açma kapama tuşu bugün düzeldi ama hatalı seri olduğu için direk değişi talep edeceğim şuan çalışıyor olması yarın çalışacagı anlamına gelmiyor fabrikasyon hata sonucta. 3 Martta 2 yıllık garanti sürem doluyor sizce randevu almaya uğraşmalımıyım yoksa yarın sabah 10da oraya çöküp ısrarcı mı olmalıyım?

Sabah 10 da orda ol pazar mamurluğu yardımcı olurlar

• quote:

Evet bugün de randevu alamadım malesef. Bir haftadır uğraşmama rağmen alamıyorum işin garibi telefonun çalışmayan açma kapama tuşu bugün düzeldi ama hatalı seri olduğu için direk değişi talep edeceğim şuan çalışıyor olması yarın çalışacagı anlamına gelmiyor fabrikasyon hata sonucta. 3 Martta 2 yıllık garanti sürem doluyor sizce randevu almaya uğraşmalımıyım yoksa yarın sabah 10da oraya çöküp ısrarcı mı olmalıyım?

pazar 2 de acılıyor

• Akasya'ya pazartesi günü için randevu alabildim nihayet fakat şuan üst tuşum çalışıyor herhangi bir sorun yaparlar mı? Bir haftadır çalışmayan tuş bugün çalıştı,pazartesi günü oraya gittiğimde de çalışırsa bu telefonda arıza yok diyip geri çevirme ihtimalleri var mıdır? Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa nasıl bir yol izlemem gerektiğini söylerse sevinirim.(Not: Telefonumu seri numarasıyla kontrol ettim,iphone 5 üst tuş değişim kapsamında)
  • Akasya için randevusu olan var mı?

iphone 4s şarjı bitti ve şarj olmuyor daha da.sizce ne olabilir her türlü şarj aleti denendi alette sorun yok.
  • randevular mevcut akasya carsaöba zorlu persembe siteden alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

randevular mevcut akasya carsaöba zorlu persembe siteden alabilirsiniz

Hay çok yaşa sen bol bol var vallahi

• Randevu falan yok bi aydır deniyom alamadım baska tavsıyesı olan warsa yardımcı olursa sewınırım

• Arkadaşlar yarın akasya saat 4 randevum var Cumartesi veya pazar. Günlerine takas etmek îsteyen varmı?

• quote:

Akasya'ya pazartesi günü için randevu alabildim nihayet fakat şuan üst tuşum çalışıyor herhangi bir sorun yaparlar mı? Bir haftadır çalışmayan tuş bugün çalıştı,pazartesi günü oraya gittiğimde de çalışırsa bu telefonda arıza yok diyip geri çevirme ihtimalleri var mıdır? Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa nasıl bir yol izlemem gerektiğini söylerse sevinirim.(Not: Telefonumu seri numarasıyla kontrol ettim,iphone 5 üst tuş değişim kapsamında)

Bilgisi olan ?

• quote:

Randevu falan yok bi aydır deniyom alamadım baska tavsıyesı olan warsa yardımcı olursa sewınırım

Gece 2 , 3 gibi gir haftaiçi için randevu açılıyor ben dün Carsamba Akasya 18:30 a Persembede Zorluya 18:30 a randevu aldım bu arada carsaöba işimi halledersem Persembe işine yararsa sana verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 22 Şubat 2015; 20:03:23 >
  • arkadaşlar SAFARİ Yİ indirin ,safari apple ın ürünüymüş,ben bir gece choremeden denedim olmadı,nette dolaşırken safari den almak kolay diye bi yazı okudun.safariden giriş yapın 24:00 gibide çok rahat alırsınız,ben dün gece akasya için aldım ,inanı o kadar boş var dıki çok rahat oldu,sonrada bana dua edersiniz
  • quote:

Randevu falan yok bi aydır deniyom alamadım baska tavsıyesı olan warsa yardımcı olursa sewınırım

SAFARİ İNDİR dene kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil0909

quote:

Safari derken stordaki acilimini yazarmısın

• quote:

quote:

quote:

pc ye indirceksin

http://support.apple.com/kb/dl1531

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

quote:

quote:

pc ye indirceksin

http://support.apple.com/kb/dl1531

Safariyide indirdim ugras ugras randevuyu alamadım deliricim walla

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.