Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu cumartesi veya pazar için randevusu olan var mı?
  • En yakin uygun zaman icin randevu ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel hata olursa değiştirmezler.
    Kablo durduğu yerde kendini kemirmediği için değiştirmemeleri lazım. Değiştiriyorlarsa teşekkür edin bence çünkü garantin olması kabloyu yırtık pırtık götürebileceğin anlamına gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım için akasya-zorlu fark etmez gün saatte önemli değil ip5 tuş değişimi için randevu verebilecek var mı?

• Hocam randevunu aldım .
  • 22 aralık için randevusu olan varmı

• Geçenlerde forumdan bir arkadaşımız sağolsun bana randevusunu verdi ekran değişimi oldu ama sorun hala devam ediyor tekrar gitmem gerekiyor, gün saat hiç farketmez boşa çıkan randevunuz varsa yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • Arkadaşlar Merhaba

Zorlu ya da Akasya Apple Store için iPhone Randevusu olup da kullanmayacak arkadaş var mı?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,
  • 26 Aralık 2014 Cuma gününe Akasya ve Zorlu avm'de randevularım vardır..
  • 26 Aralık 13:40 Akasyadan randevum var ama bana 24 üne kadar herhangi saat ve günde lazım. Değiştirmek mümkünse değiştirebiliriz.
  • Arkadaslar ekranimda sararma var
    Acil randevu lazim

• ALLAH RIZASI İÇİN BANA DA BİR RANDEVU
  • Randevu alamayanlara yardimci olurum . Bir hayir duasi alsam yeterli

• Hocam merhaba randevu konusunda yardım edermisiniz bi türlü alamadım

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    arkadaş merhaba,

gerçekten randevuya çok ihtiyacım var 1 aydır telefonumu kullanamıyorum ve 1 aydır geceleri randevu için uğraşıyorum ama malesef başarılı olamıyorum randevu almam konusunda yardımcı olursanız gerçekten müteşekkir olurum zira sabrım kalmadı yeterki randevu alabileyim her saat veya gün farketmez @Sevenhillli
  • Hocam Akasyadan randevunu belirttiğin tarihlerde aldım . Özeline bakabilirsin .

Edit : Yardımcı olmamı isteyen bir arkadaş daha var ise pm den apple id ve şifresini msj atsın yarın gece randevu almayı deneyeceğim . Bir hayır duanız yeterli .
  • Akasyada yarın 15:40 randevumu iptal edeceğim almak isteyen arkadaşlar 2 dk içinde girip alabilir

• Sevenhillli arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum, vaktini ayırıp randevuyu aldı sağolsun.

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    hocam cihazın garantisi bitmeden götürmem lazım varsa randevu alma şansınız rica ediyorum :)
  • yarın 1 de zorluda randevum var gerek kalmadı isteyen olursa benimle iletişime geçebilir
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.