Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

kopuk gibi olan yerlere baktı , sarj etmiyormu dedi ediyor ama sizce böyle şarj etmem normal mi dedim tabiki değil dediler , h içi değiştirmeye gitcm kabloyu . sadece kabloya baktı deforme olan yerlere o kadar .
    Telefonun 4-5 ay garantisi daha var .

Apple servisini beğendim gerçekten ilgi alaka filan falan randevusuz yoguun olduklarında ilgilenmiyorlar ama servis iyi , yurt dışında nasıldır kim bilir .

Edit :

Randevu günü

40 kala akasya app store daydım , hemen ilgili kişi şurda bekleyin dedi biri geldi tlfnu kablosuz ağdan ipadine bagladı sistemlere baktı filan falan sorun yok dedi sonra ekrana baktı ekran değişimi dedi , sim kartınıza bakabilirmiyim dedi buyrun dedim , sanırım sim kartı kestirirsek filan garanti dışı kalabiliyor bazıları öyle kullanıyor dedi kullanılmaması lazım dedi . sonra 2.5 saat sonra gelin dedi o kadar belge imzaladım filan falan .

nasıl yani, sim kartı kestirip kullanmak cihazı garanti dışı mı bırakıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öle duydum birebir sormadım adama , internette filan öle yazıyordu . Adamda sim kartınıza bakayım diince sanırım doğru dedim içimden . Bu hiçi gitcm yine sorarım açıklığa kavuşturrum yada gitck ark varsa sorabılırse ıyı olur .
    Benim 4-5 ay wardı bence 1 ay olsa bile değiştirirler gidip sorun ben hiçi gitcem randevusuz .
  • Arkadaslar randevuya ihtiyacim var
    Kablom koptu kopacak

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Arkadaslar randevuya ihtiyacim var
    Kablom koptu kopacak

hiçi erken saatlerde randevusuz gidince yardımcı olabiliyorlar , yada bekleyin randevusu iptal olan birisi olursa sıraya alıorlar bekleyenleri .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Arkadaslar randevuya ihtiyacim var
    Kablom koptu kopacak

hiçi erken saatlerde randevusuz gidince yardımcı olabiliyorlar , yada bekleyin randevusu iptal olan birisi olursa sıraya alıorlar bekleyenleri .

Tsk ederim o zaman sabah 10 da orada olayim

• arkadaşlar iphone için zorludan veya akasyadan 15 aralık pazartesi saat 16:00 dan sonraki randevusunu daha ilerki bir tarihteki randevuyla değişmek isteyen var mı?
  • Arkadaşlar 20 Aralık Cumartesi saat 9:20 randevum var 18 Aralık günü gitmem gerekiyor yardımcı olurmusunuz

• f5 tuşu ağladı yine alamadık randevu. zorludan randevuya ihtiyacım var gidemeyecek olan varsa talibim.
  • mapuza pm at bugüne vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierratr1 -- 14 Aralık 2014; 12:13:44 >
  • Evet arkadaşlar mapuzadan cevap gelmedi şu ana kadar zorlu bugün iphone için isteyen vwrsa bu mesajın altından ilk isteyene vereceğim boşa gitmesin en azından.
    Saygılar.
  • sierratr1 kullanıcısına yanıt
    Saat kacta acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Evet arkadaşlar mapuzadan cevap gelmedi şu ana kadar zorlu bugün iphone için isteyen vwrsa bu mesajın altından ilk isteyene vereceğim boşa gitmesin en azından.
    Saygılar.

pm attım

• quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Evet arkadaşlar mapuzadan cevap gelmedi şu ana kadar zorlu bugün iphone için isteyen vwrsa bu mesajın altından ilk isteyene vereceğim boşa gitmesin en azından.
    Saygılar.

Hocam ben alabilirim

• salı gününe akasyadan öğleden sonra ya randevu lazım iphone 5s ekran arızası için. aciliyeti olan bir durum elinde fazla randevusu olan ya da gitmeyecek olan varsa talibim.
  • Mapuzaya saati uymadığından unburncriminal arkadaşa yarınki zorlu randevumu verdim.
    Saygılar.
    Yanlışlıkla bugün yazmışım kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halojan54

salı gününe akasyadan öğleden sonra ya randevu lazım iphone 5s ekran arızası için. aciliyeti olan bir durum elinde fazla randevusu olan ya da gitmeyecek olan varsa talibim.

17 aralık 16:40-16:50 uygunsa pm atın vereyim
  • Randevuyu halojan54 arkadaşa verdim arkadaşlar yarın benim randevum var onun sonucuna göre 20 aralıktaki 2 randevuyuda isteyene vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleCTMaN -- 14 Aralık 2014; 17:49:58 >
  • 20 ve 21 aralığa randevum var 18 i ile takas etmem gerekli

• EleCTMaN kullanıcısına yanıt
    sa kardeşim eğer uygunsa 20 aralıktaki randevunun birini bana verebilirsen çok makbule geçer şimdiden teşekkürler
  • Rica etsem elinde fazladan veya randevusuna gidemeyek arkadaşlar varsa ben talibim çok acil ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.