Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar 22 nisan tarihinde istanbulda olucam kayseriden geliyorum. Bütün gün denememe rağmen bir türlü randevu alamadım. Fazladan randevusu olan veya gitmeyecek olan arkdaşlar randevu konusun da yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Hala deniyorum umarım bulabilirim. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: resatoo

Merhaba arkdaşlar 22 nisan tarihinde istanbulda olucam kayseriden geliyorum. Bütün gün denememe rağmen bir türlü randevu alamadım. Fazladan randevusu olan veya gitmeyecek olan arkdaşlar randevu konusun da yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Hala deniyorum umarım bulabilirim. Kolay gelsin

Merhaba hocam 22 nisanda 16.20 randevum var benim ki ciddi bir mesele değil taa kayseriden geliyormussunuz size verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rica etsem bu haftaiçi yada diger haftaiçine Akasyaya randevu alabilirmisiniz?
    (iPhone 6s Plus Touch id çıt çıt ses yapıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 17 Nisan 2016; 0:22:54 >
  • Dekster D kullanıcısına yanıt
    Merhaba çok memnun olurum bu yardımınız için. Özelden yazdım size iyi günler:)

• merhaba, zorlu center bugün için randevusu olan var mı?? yarın izmire geri döneceğim de

• Rez

• Cumartesi günü İstanbul'a gideceğim ekran kırıldı, randevusu olup kullanmayacak varsa iletişime geçebilir mi?
    Teşekkürler.
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    Ekran kırılmalarında randevuya ihtiyaç duyulmuyor. Sizle o anda ilgileniyorlar.

• Arkadaşlar iphone 6'ım hafif yamulmuş darbesi vs yok, sizce göndersem, değişim veya tamirat yaparlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rendavu verebilecek olan var mı?

• ücret karşılığı rendavu verebilicek var ise alabilirim.

• Bugüne veya yarına randevusu olup da kullanmak istemeyen arkadaşlar varsa ücretini yazsınlar lütfen özel mesaj ile konuşalım.
  • Arkadaşlar elimde fazladan randevu var ama bosuna ugrasmayın artık. Randevuya gittiginizde apple calısanları sizden kimlik istiyor. Bu randevunun size ait olup olmadıgını kontrol ediyor.

• Beyler randevu devir işlemini nasıl yapmam gerektiğini söyleyen olursa 25 Nisan Pazartesi 15:40'taki akasya Apple stor randevumu devredebilirim. Bu arada randevu alamıyorum diye üzülmeyin direk mağazaya randevusuz gidip sıraya girerseniz arkadaslar yardımcı oluyor. Bugün Akasya'da ücretsiz ekran değişimimi hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dursun1071 -- 18 Nisan 2016; 23:43:48 >
  • Beyler elinde bosta randevusu olan varsa verebilir mi? Telefon yamulmus bir gostereyim belki degisim yapilir. Inanilmaz rahatsiz ediyor

• 21 inde boşta randevusu olan var mı acaba beyler acil

• Selamlar ölesine randevu varmı diye bakıyım dedim 26 Nisan 2016, Salı 11:30
    Apple Store, Akasya randevu aldım isteyen varmı iphone ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Arkadaşlar rica etsem bu haftaiçi yada diger haftaiçine Akasyaya randevu alabilirmisiniz?
    (iPhone 6s Plus Touch id çıt çıt ses yapıyor)

Bunun için randevuya ihtiyacınız yok. Az nemli bir bezle ya da nemi azaltılmış bir ıslak mendille butonu iyice silin, düzelecektir.

• Beyler randevularda en geç saat kaça randevu alınabiliyor?
  • slapbas S kullanıcısına yanıt
    Eğer başka birine söz vermediyseniz randevunuza talibim. Şimdiden teşekkürler.

Edit: Denerken bu Cumartesiye randevu alabildim. Gerek kalmadı, yine de teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voyager1979 -- 19 Nisan 2016; 20:37:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.