Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce mac için randevu aldım daha önce mac için alıp iphonela giden oldu mu?

Yada mac sorunu olup iphone randevusu olan varsa değiştirebiliriz.
    Not: randevu akasyadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 gündür uğraşıyorum bi randevu alamadım home tuşu için cihaz plus 16 gb ne yapcam bilmiyorum gitsem yardımcı olurlarmı acaba

• çarşamba günü için Akasya'da iphone randevum var, zorlu center bana daha yakın, değişmek isteyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TamTurk

Bende 2 gündür uğraşıyorum bi randevu alamadım home tuşu için cihaz plus 16 gb ne yapcam bilmiyorum gitsem yardımcı olurlarmı acaba

randevuye gerek yok sabahın köründe dikilin oraya zaten güvenlik start verir vermez koşturarak ilk siz girersiniz mağazaya sonra sıra arkanızda devam eder,randevusu olanları ayrı alıyorlar olmayanları da sıra yapıp,ben ne zaman gitsem 3-5 tane randevulu oluyor en az 20-30 kişi randevusuz geliyor,erken gidin halledersiniz sıranız gelir,bakarlar sonra siz 2-3 saat dolaşın diyip size bi saat verirler o saat geldiğinde de telefonunuzla ilgilenirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

quote:

Bende 2 gündür uğraşıyorum bi randevu alamadım home tuşu için cihaz plus 16 gb ne yapcam bilmiyorum gitsem yardımcı olurlarmı acaba

randevuye gerek yok sabahın köründe dikilin oraya zaten güvenlik start verir vermez koşturarak ilk siz girersiniz mağazaya sonra sıra arkanızda devam eder,randevusu olanları ayrı alıyorlar olmayanları da sıra yapıp,ben ne zaman gitsem 3-5 tane randevulu oluyor en az 20-30 kişi randevusuz geliyor,erken gidin halledersiniz sıranız gelir,bakarlar sonra siz 2-3 saat dolaşın diyip size bi saat verirler o saat geldiğinde de telefonunuzla ilgilenirler

Biz bu dediğiniz gibi gittik. randevu almanız gerekiyor dedi. almadı bizi genius bar görevlisi.

• Saat 00:01 de açılıyordu randevular daha önce almıştım ama 4 gündür alamıyorum açılış saati değişmiş galiba kimide saferiden dene normal tarayıcılarda olmuyor artık dedi bu gece öyle denicem fazla alabilirsem paylaşırım burdan ihtiyacı olan arkadaşla

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

Biz bu dediğiniz gibi gittik. randevu almanız gerekiyor dedi. almadı bizi genius bar görevlisi.

hocam 3 defa gittim bu şekilde,bir sürü insan vardı randevusuz anlamadım ben nasıl almadılar,randevusuz gelen herkesi geri mi çevirdiler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

hocam 3 defa gittim bu şekilde,bir sürü insan vardı randevusuz anlamadım ben nasıl almadılar,randevusuz gelen herkesi geri mi çevirdiler

Valla alamadılar. Sonra orada söyledim bari randevü verin alamıyoruz siye. Bu kez de internetten almalısınız biz veremiyoruz dediler . Sonra buradan bir arkadaş yardımcı oldu sağolsun

• Merhaba arkadaşlar,

Randevu sorununu bende sizin gibi yaşamaktayım, yarın artık randevusuz gidicem, ZORLU daki en yakın kapı hangisi acaba? Yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Arkadaslar arkadaslar 🚨🚨
    Yardım istiyorum sizlerden
    Öğlenden beri şarj olmuyor , şuan şarjım 20
    Randevu alırsanız Akasya veya zorlu bir tane fazladan almaya calısın çok rica ediyorum :/
    Abi bu ne biçim telefon valla delircem
    Pc'den de şarj olmuyor
    Şarj giriş yeri bozuldu sanırım :/

Sizlerden ricam bana bi randevu paslayın :/
    iyi aksamlar

• Arkadaşlar randevu verebilecek var mı . iphone 6 kullanıyorum telefon hiç bir şekilde açılmıyor alalı 1 hafta oldu , dfu modde restore dahi edilmiyor . yardım lütfen
  • Kendimize alamıyoruz ki. Randevu açılmıyor kaç gündür. Hani böyle açıldığını görsem sonradan başkasına kaptırsam anlayacağım da. Hiç açılmıyor randevular sıfır yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matexa

Arkadaşlar randevu verebilecek var mı . iphone 6 kullanıyorum telefon hiç bir şekilde açılmıyor alalı 1 hafta oldu , dfu modde restore dahi edilmiyor . yardım lütfen

Hocam açılmıyor ki randevu ben 5 gündür deniyorum biride çıksın şu randevu şu saatte açılıyor desin daha aylar önce 2 defa aldım hep 00:01 de alnırdı alamasam bile görürdüm şimdi açılmıyor randevu o saatte kaçta açılıyor bilen var mı?? Kış uygulamasına geçildiğinden acaba 01:00 da mı açılıyor deneyelim 50 dk var şansımızı

• Açıldı 00:00 da haftaya pazartesine veriyordu bastık seçtik siteden attı 😐😐
    Alan arkadaşları tebrik ederiz
    Evet arkadaslar şarjım bitiyor şarj edemiyorum randevu lazım acil🚨🚨

• huqqa kullanıcısına yanıt
    Randevu saatlerinin dizildiğini görebildiniz mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huqqa

Açıldı 00:00 da haftaya pazartesine veriyordu bastık seçtik siteden attı 😐😐

ben göremedim oysaki yeniliyordum sayfayı

• quote:

Orijinalden alıntı: huqqa

Açıldı 00:00 da haftaya pazartesine veriyordu bastık seçtik siteden attı 😐😐

Hocam ben randevu alabildim eğer randevuyu kullanamama şansımız olursa size verebilirim randevuyu.
    Akasya store'dan aldım. 1 Aralık saat 13:20.
  • Ben dizildiğini gördüm fakat hepsi bitti , seçtim siteden attı beni , ve bıktım şu lanet olası sorundan randevu lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matexa

Ben dizildiğini gördüm fakat hepsi bitti , seçtim siteden attı beni , ve bıktım şu lanet olası sorundan randevu lazım

Zorluyu mu seçmiştiniz? Ve tam olarak kaçta açıldı yarın o yola başvurcam 5 gündür her gece artık bıktım bende

• oguzhngnl31 kullanıcısına yanıt
    akasyadaydı hocam . bişey soracağım . benim telefon komple hiç açılmıyor , bu durumda durum aciliyet olduğu için randevusuz gidebiliyormuşum öyle dedi bir arkadaş bana. doğru mudur ?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.