Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ihtiyacım var elinde randevusu olup gidemeyecek olan var mı acaba? Yeni aldığım 2 günlük iPhone 6'mın ekranı kırıldı. :(
  • Kas 17, 2014
    2:30-2:40 PM
    iPhone
    Apple Store, Akasya isteyen pm atsın...
  • Arkadaslar carsamba veya sonradına acil randevu lazım

Ayın 19u veya sonradındaki herhangi bi gun olabilir

Yardımcı olabilecek olan varsa cok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ;
    Apple Store dan randevu alamıyorum ve telefonumun garanti süresi dolmak üzere.sleep tuşu bozuk telefonumun(üretim hatası)yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar biraz acil randevuya ihtiyacım
    Var. Cumartesi olursa harika olur. Diger günler de olabilir. Gidemeyecek olan varsa randevu icin talibim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kübraerdoğru K kullanıcısına yanıt
    Troy Mağazası'nın teknik servisine bırakarak sorunun icin destek alabilirsin;) Apple ile koordineli çalışıyorlar

• fazla randevusu olan varmı gün fark etmez acil lazım
  • Arkadaşlar bide bi sorum olcaktı ben telefonu 2ci el aldım alırken fark etmedim ekranın sağ üstünde ekranda kalkma var çevremdekiler o çoğu kişide oluyo götür değiştirler dediler doğrumu doğruysada randevu bitürlü alamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Pazar gününe kadar istanbuldayım arkadaşlar. Fazla randevusu olan varsa yardımcı olabilir mi. Telefonun her yerinde skıkıntı çıktı yahu.

• d2denizciler D kullanıcısına yanıt
    Daha bugün Apple Store'da randevum vardı. Eski 5S'imin ekranının sol tarafı içeri girip çıkıyordu. Gösterdim. Evet gevşemiş dediler. Tamir olacağını söylediler, değişim olmayacakmış. Ekranın siparişini verdiler, ekran elimize gelince size mail atacağız getirin 2 saat içinde değiştirelim dediler. Bu şekilde oluyor. Değişim beklemeyin. Tamir olacak cihazınız. Ama ekran kalkması derken nasıl bir durum, ekran kasadan mı ayrılıyor ? Resim çekerseniz bizde anlamış oluruz..
  • bugün bende götürdüm zaten randevusuz ekran bastırınca içeri giriyo dedim osırada başka biride geldi onunda aynı şekildeydi beklerseniz yardımcı oluruz dedi ama beklemekle gelcek gibib değil sordum değişimmi olur diye ya değişim yada ekran değişimi dediler isterseniz bekleyin gelmiyen olursa yeri alırız diye yada randevu alıp gelirsiniz dediler
  • randevusunu devretmek isteyen varsa talibim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 20 kasım Perşembe saat 11 için randevum var fakat yarın şehir dışına çıkıyorum. 18 kasım randevusu Lazım acil. Takas edebiliriz.

• Anlaşılan hala alınamıyor.Alıpta gitmeme durumu olan varsa saat ve gün farketmez.
  • Yaklaşık 3 haftadır randevu alamıyorum lütfen elinde randevusu olupta gidemeyecek olan varsa yardımcı olabilir mi gün saat ay farketmez telefonumun garantisi bitmek üzere bu nedenle çok ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: moirathia

Arkadaşlar 20 kasım Perşembe saat 11 için randevum var fakat yarın şehir dışına çıkıyorum. 18 kasım randevusu Lazım acil. Takas edebiliriz.

Pm attım hocam.

• Arkadaslar bi turlu randevu alamadim, 1 haftadir gece 12 de deniyorum olmuyor, kilit tusu bozuk telefonumu Adanadan, İstanbul da okuyan kuzenime yollicam degistirmesi icin, rica etsem elinde olan varsa hayrina verebilirmi bana bi randevu?

• mehmetGoncu kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da okuyan kuzenine söyle Şişli de troy teknik servise versin cihazı 5 gün sonra değişmiş olarak alabilme ihtimali çok fazla, randevuyu beklersen haftalar geçer :(

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

İstanbul'da okuyan kuzenine söyle Şişli de troy teknik servise versin cihazı 5 gün sonra değişmiş olarak alabilme ihtimali çok fazla, randevuyu beklersen haftalar geçer :(

Telefonum yurtdisindan sıkıntı olur mu?

• mehmetGoncu kullanıcısına yanıt
    Amerika'dan alinma ise destek verilmiyor ücretli yapılır... Avrupa ülkeleri ise 1 yıllık sinirli garanti veriliyor

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.