Şimdi Ara

1200 Tl Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni telefon alacağım kaliteli ve erkek olduğum için 5 inç üstü istemiyorum önerileriniz neler ?

Fiyat 1.200 civarı ?

• Erkek olduğum için derken :)
    Sony Z1 compact bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Erkek olduğum için derken :)
    Sony Z1 compact bakabilirsiniz.

Yani iş pantolonu giydiğimde filan çirkin duruyor daha önce note 2 kullandım ekran iyiydi ama çok büyüktü.

Fiyata 1200 dediğime bakmayın eğer değecekse 1500 civarıda olur.

Son tasarımı pek hoşuma gitmiyor kenarları çok keskin ve Z3 compact çıkınca fiyatı iyice düşüecek ama ben beklemek istemiyorum çünkü Z3 Compact ın ne zaman çıkacağı belli değil.
  • O zaman Iphone 5s lere bakın derim...
  • quote:

O zaman Iphone 5s lere bakın derim...

İphone 5s dedin mi 1800 gözden çıkarman gerekiyor benim düşüncem 5c var nasıldır bi fikriniz var mı ?
  • z1compact onerırım,z3c ekımın 2.haftası gelıyormus.
  • Plastik kasa olduğu için Iphone tadı vermiyor bence. 2. el çok temiz kullanılmış veya değişimden sıfır olarak gelmiş Iphone 5s telefonları 2. el bölümünde 1500 lira civarına satıyorlar... Yerinizde olsam Iphone 5s Gold alırdım. Ben de telefon araştırma arefesindeyim yalnız benim kafamda Lg G3 32 gb var. Fiyatının düşmesini bekliyorum fakat ekranı büyük olduğu için size uymaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

z1compact onerırım,z3c ekımın 2.haftası gelıyormus.

Yazdığımı okumadınız galiba Z1 compact ın kenarları çok sivri ve benim hoşuma gitmiyor başka öneriniz var mı ?
  • quote:

Plastik kasa olduğu için Iphone tadı vermiyor bence. 2. el çok temiz kullanılmış veya değişimden sıfır olarak gelmiş Iphone 5s telefonları 2. el bölümünde 1500 lira civarına satıyorlar... Yerinizde olsam Iphone 5s Gold alırdım. Ben de telefon araştırma arefesindeyim yalnız benim kafamda Lg G3 32 gb var. Fiyatının düşmesini bekliyorum fakat ekranı büyük olduğu için size uymaz...

2. El telefon sakat oluyor adamın nasıl kullandığını bilmiyorsun. 4S alsam çok küçük olacak , birde donanımı eskidi ama HTC One hakkında düşünceniz nedir ?
  • 4s artık çok küçük kalıyor, yeni yazılımın çıkması ile de eski akıcılığı falan kalmadı zaten. 2. el kısmında değişimden gelip hiç kullanılmamış telefonlar da mevcut. Tabi sizin tercihiniz.
    Htc One ın da boyutları küçük sayılmaz. Mini sinin de donanımı çok iyi değil. Kamera performansları ikisinin de iyi değil. Sadece ses kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkıyorlar. Onun yerine Lg G2 32 gb almanız daha iyi olur. Lg G2 ince ekran çerçeve tasarımına sahip olduğu için 4.7 inch ekran boyutuna sahip bir çok telefonun ebatında yer kaplıyor. Donanımı çok da iyi olmasa olur derseniz Lg G2 mini mevcut. 4.7 inch ekran boyutuna olmasına rağmen ebatları çok küçük.
  • Benim onerim küçük ekran isteğinden dolayı One M7,İphone 5C,Motorola Moto G olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4s artık çok küçük kalıyor, yeni yazılımın çıkması ile de eski akıcılığı falan kalmadı zaten. 2. el kısmında değişimden gelip hiç kullanılmamış telefonlar da mevcut. Tabi sizin tercihiniz.
    Htc One ın da boyutları küçük sayılmaz. Mini sinin de donanımı çok iyi değil. Kamera performansları ikisinin de iyi değil. Sadece ses kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkıyorlar. Onun yerine Lg G2 32 gb almanız daha iyi olur. Lg G2 ince ekran çerçeve tasarımına sahip olduğu için 4.7 inch ekran boyutuna sahip bir çok telefonun ebatında yer kaplıyor. Donanımı çok da iyi olmasa olur derseniz Lg G2 mini mevcut. 4.7 inch ekran boyutuna olmasına rağmen ebatları çok küçük.

İki sorum var.

1. Lg G2 16GB da 2GB ram 32GB lık modelinde ise 3GB lık ram mevcut değil mi ?

2. Benim için ön kamera da arka kamerada çok önemli G2 bu yönden nasıldır ?

• 1. Bahsettiğiniz olay Lg G3 ler için geçerli. G2 lerde ikisinde de 2 gb ram mevcut. Fakat hafıza kartı takılamadığı için genelde 32 gb modelini tercih ediyor herkes.
    2. Ön kamerası vasat diyebilirim. Arka kamera gündüz çekimlerinde oldukça başarılı gece çekimleri ise vasatın bile altında diyebilirim. Bu konuda Lg G3 çok daha iyi...
  • Ayrıca kampanyalarla Lg G3 16 gb lık modelini 1300 liraya kadar denk getirenler mevcut...
  • quote:

Ayrıca kampanyalarla Lg G3 16 gb lık modelini 1300 liraya kadar denk getirenler mevcut...

G3 güzel ama çok büyük.

HTC One M7 alacağım ön kamerası iyi midir ?
  • m8in iyi ama m7 ortalama düzeyde...
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Ya adam gibi telefon yapmıyorlar ki m7 performans testlerinde çok düşük yani çok kararsızım sırf kamera için iphone 5c alacam gibi.
  • ön kamerası iyi, arka kamerası rezalet.

büyük telefon istemiyorum diyip de htc one m7'ye bakmak abes değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

ön kamerası iyi, arka kamerası rezalet.

Önerin varsa buyur lütfen yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan907kaan

quote:

Orijinalden alıntı: revision

ön kamerası iyi, arka kamerası rezalet.

Önerin varsa buyur lütfen yaz

küçük ekran istediğin üzerine:

1- xperia z1 compact: fiyatı iyi bir seviyeye geldi, ama hafiften cihaz eskidi, yine de 5.0inçten küçük aletler arasında şuanda en sağlam donanıma sahip telefon.
    2- xperia z3 compact: bir aya kadar gelecek. donanımı olağanüstü. ama beklemen lazım ve çıktığında muhtemelen 2000 bandında çıkar.
    3- iphone 6: batarya sorunun yoksa kaliteli bir telefon.
    4- galaxy s5 mini: 1300tl bandında ortalama bir donanıma sahip. samsung s5'in daha küçük hali. kamera falan iyi ama hızı fazla değil diğer samsunglardaki sorunlar ileride çıkar mı bilinmez.

bunlar önerdiğim miniler, ha ama htc one büyüklüğünde telefon kullanabilirim diyorsan, onu alana kadar nexus 5, lg g2,g3, sony z,z1,z2 vs. öneririm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.