Şimdi Ara

Total War: Attila (2015) [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
12
Favori
75.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adittorie

Yahu Hunlar ve diğer eski büyük Türk hanedanları gücünü göçebelikten alır . Nedir bu merakınız? Tarihe uygun yapmışlar işte. Cep telefonunu istemeyipte ev telefonu istemekten farksız bir şey bu .

Haklısın ama izlediğim videolara göre Hunlarla oynarken belli bir sınırın olmuyor.Yani şu şu şu topraklar Hunların diyebileceğimiz bir sistem yok.Bu da tarihe aykırı bence.Çünkü eski Türkler her ne kadar göçebe olsa da belli bir yurt tutarlardı.Bunda bildiğin kafana göre takıl kes biç hesabı var.
  • Türkçe yama linki paylaşacak olan var mı ? Bende ki ingilizce rusça
  • hunlar ile oynarken sıkıldım hiç ağır askerleri yok odu hafif ve çok hafif askerlerden oluşmakta orduyu askerlerin arasına sokmakta korkuyorum atlı okçular düşmanın atlı okçularından çokta farklı değil özelliği yok gibi bir şey romanın ağır askerleri çok fena ekonomide yerlerde
    ucu ucuna savaşları kazanarak istanbuldan anadoluya girdim yakmaya devam ediyorum ancak hiç amaç yok sanki...
  • İzleyip gaza getirecek film tavsiyeniz var mı hunlar ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Şubat 2015; 20:45:57 >
  • Arkadaşlar savaşa girince savaşın ortasında crash alıyorum nedendir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk

rome2 ye gore oldukca basarili, grafik konusuna girmeyecegim zaten amd kullanicisiyim rome2 de almadigim performansi aldim. Oyun rome2 ye benziyor diyebilecegim en buyuk ozellik eyalet sistemi... tw serisinde bu kadar zorlandigimi hatirlamiyorum, ayrica, hunlari aldiginizda gelisiguzel hamleler sonunuz olabilir

ne ekran kartı var acaba? Bende R290X var çıldırıyorum Attila da oynayamadım. En düşükte bile 30-40 fps
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adittorie

Yahu Hunlar ve diğer eski büyük Türk hanedanları gücünü göçebelikten alır . Nedir bu merakınız? Tarihe uygun yapmışlar işte. Cep telefonunu istemeyipte ev telefonu istemekten farksız bir şey bu .

Tamam 'da arkadaşım hunlarla oyunu nasıl kazanıcaz bölge alamıyosak amaçne eski totalvarlar haritayı alırsın kazandın der biter bunda napcez düşmanları komple yok edebiliyormuyuz sildiğim ulusun şehrinde başkası doğuyormu kısır döngümü oluyor ne oluyor ben zaten önce hunlarla bitirip sonra Vikinglere bağlıycam kendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

hunlar ile oynarken sıkıldım hiç ağır askerleri yok odu hafif ve çok hafif askerlerden oluşmakta orduyu askerlerin arasına sokmakta korkuyorum atlı okçular düşmanın atlı okçularından çokta farklı değil özelliği yok gibi bir şey romanın ağır askerleri çok fena ekonomide yerlerde
    ucu ucuna savaşları kazanarak istanbuldan anadoluya girdim yakmaya devam ediyorum ancak hiç amaç yok sanki...

He işte demek istediğim buydu oyüzden yerleşik şehir olmıycakmı diyorum Trolle trolle nereye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

hunlar ile oynarken sıkıldım hiç ağır askerleri yok odu hafif ve çok hafif askerlerden oluşmakta orduyu askerlerin arasına sokmakta korkuyorum atlı okçular düşmanın atlı okçularından çokta farklı değil özelliği yok gibi bir şey romanın ağır askerleri çok fena ekonomide yerlerde

+1

421 MS ye geldimde hani Attila büyüdü müyüdüde yok sarmadı banada. Birim fiyatı da çok pahalı hunlarda fp olarak çok kötü. ROME2 de Asil iskitler kadar olamamiş hunlar TW ATTILA da.
  • vikings i izleyip gaza geldim ama şansa 15 tl ye satıyorlar vikingleri acaba kutulu alsak oda gelir mi çünkü çoğu ön sipariş için gelen kutulu sürümler duruyor yada steam key i belli bir zamana kadar aktifleştirince mi geliyor ki
  • Zazunda daki versiyonu down-load eden var mı? Sağlam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mottcalem

Zazunda daki versiyonu down-load eden var mı? Sağlam mı?

Hocam çalışıyor sağlam , yalnız savaşlarda atma sorunu vardı bugün bi fix buldum düzeltilmiş deniyor ama denemedim şimdi deniycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

quote:

Hocam çalışıyor sağlam , yalnız savaşlarda atma sorunu vardı bugün bi fix buldum düzeltilmiş deniyor ama denemedim şimdi deniycem

Sana zahmet fix çalışıyorsa banada gönderebilir misin PM'den. İndirdim bende oyunu eve gidince deneyeceğim.
  • quote:

quote:

quote:

Sana zahmet fix çalışıyorsa banada gönderebilir misin PM'den. İndirdim bende oyunu eve gidince deneyeceğim.

Tabi hocam deneyeyim atarım pm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi hocam deneyeyim atarım pm

türkçe yama yok mu ? ben bulamadım
  • sürekli kuzeyli antesyeliler slavenyalılar ve nobatya tarafından takipteyim sinir bozucu orduyu ayırdığım gibi atlıyorlar üstüme nereye gidiyorsam geliyorlar
    nasıl olduysa çok samimi olduğum gepidler ile savaştayım savaşta olmama rağmen çok samimiyim ve barış yapmıyorlar
    150 bakım maliyeti harcayan atlı okçu 400 istiyor geliştirince
    doğu roma neredeyse yok olmasına rağmen güç sıralaması değişmedi kimseyi vergiye bağlayamıyorum
    türkler ne kadar göçebe olsada macaristan avarlar gibi bir sürü türk devleti kurmuşlardır ama nedense yerleşik hayata geçemiyorum...
    anlaşılan attila içinde bir emperor edition beklemekte fayda var
    sırf attila büyüdükten sonra ne değişecek diye oynuyorum
    oyun orijinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C36D8071F -- 23 Şubat 2015; 17:37:08 >
  • Beyler oyunda deniz savaşları var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Beyler oyunda deniz savaşları var mı?

Var.
  • Creative Assembly da dlc işinin mokunu çıkardı zaten oyun içinde olması gerekenleri 15 tl den satıyor yeni bi tane daha gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snaru

quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk

rome2 ye gore oldukca basarili, grafik konusuna girmeyecegim zaten amd kullanicisiyim rome2 de almadigim performansi aldim. Oyun rome2 ye benziyor diyebilecegim en buyuk ozellik eyalet sistemi... tw serisinde bu kadar zorlandigimi hatirlamiyorum, ayrica, hunlari aldiginizda gelisiguzel hamleler sonunuz olabilir

ne ekran kartı var acaba? Bende R290X var çıldırıyorum Attila da oynayamadım. En düşükte bile 30-40 fps

amd radeon hd6800 kullanıyorum ve çok çok rahat azami kalite değerlerinde oynayabiliyorum. rome2 de bu sistemle en alt seviyede nasıl oynayamadığımı hala anlamış değilim...

gözüm hala rome2 de
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.