Şimdi Ara

M8 mi İphone 6 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 yılı aşkın senedir kullandığım telefonum S3'ün artık sorun çıkarmasından dolayı yeni bir telefon almaya karar verdim. Ama m8 mi alsam iphone 6 mı alsam karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım? (Yaklaşık 3-4 sene kullanmayı düşünüyorum, ses kalitesi ve kamerası çok önemli) Ayrıca çok da oyun oynamayı seven bir insanım. Takılma sorunu falan yaşar mıyım m8'le?

• M8 in ses kalitesi İp6 dan daha iyidir fakat kamerası daha geride. İkiside uzun kullanımda sorun çıkarmaz. Bana göre M8 in tasarımı daha güzel . İphone 6 M8 den daha fazla güncelleme alır muhtemelen. Xperia Z2 incelediniz mi ?
  • İkisi arasında Iphone 6 değer kaybetmemesi ve yazılımı ile bir adım önde olacaktır. Fakat fiyatı göz önünde bulundurursanız Lg G3ü de incelemenizi tavsiye ederim.
  • Ben de z2 ile i6 arasında kaldım hocam siz kamera demişdiniz bu konuda m8 e göre iphone6 ama fotoğrafa hiç yakınlaştırma yapmam derseniz ozaman m8 de olur. Ben ikisi arasında iphone 6 diyorum ama z2 arasında kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8in 2 gn ram ve kamera performans acisinda parasini hak ettigini dusunmuyorum,elma armutu zaten fp olarak cok verimsiz,o butcede z3i degerlendiri derim,olmadi G3 yada z2

• Ahmetalp08 A kullanıcısına yanıt
    şimdi ikisi de değil önerim.

ama seni biraz analiz edince, daha önce samsung kullanman, şimdi de iphone ve htc gibi iki premium marka düşünmen nedeniyle, telefonun donanımından çok marka ismine ve telefonun havasına önem verdiğini düşünüyorum.

ha yok, benim için telefonun hızı, donanımı, özellikleri önemli diyorsan

sony z1,z2, lg g2,g3, nexus 5
  • M9 duyurulacak o yüzden İphone 6 al ve her zaman pantolonunun cebinde şarj cihazıyla dolaş.
  • m9 da yıne batarya zaafı olan ve yıne fp acısından rakıplerınden gerı kalan bır cıhaz olabılır muhtemelen bana gore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

m9 da yıne batarya zaafı olan ve yıne fp acısından rakıplerınden gerı kalan bır cıhaz olabılır muhtemelen bana gore.

M8 in bataryasindan bilgin yok g3 ten daha uzun ömürlü. S5 ile yakın. Sensei gibi arayuz mu var Android te

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

m9 da yıne batarya zaafı olan ve yıne fp acısından rakıplerınden gerı kalan bır cıhaz olabılır muhtemelen bana gore.

M8 in bataryasindan bilgin yok g3 ten daha uzun ömürlü. S5 ile yakın. Sensei gibi arayuz mu var Android te

Sen hic stok arayüz kullandın mı

• herkez m9 demişte htc sızın sony gibi zıppırt telefon cıkarmıyor m9 un ne zaman tanıtılcagı belli deil oyuzden ben direk 2 sı arasındaysan m8 derim herşeyde üstün bi tek kamera ondada geri deil zaten ultrapixel teknolojisini kullanıyor üzmez kamerada çekimleri mevcut zaten yazsan çıkar ha ama dersen profosyonel fotografcıyım ozaman 2 sınıde dusunme 1020 fln bak ama m9 bekliyim dersen hem çok beklersın şahsı fıkrım 2015 den aşa tanıtılmıcak yonunde sony z2 z3 e de bakabılırsın ama sony zıppırt telefon cıkardıgı ıcın 6 ayda bi ben olsam o tarafa bulaşmamayrıca ram konusunda stabildir m8 şişme yapmaz yanı burdakıler sıf m8 e taş atmak için ram muhabbetı açmışlar hiç o konuda sıkıntın olmasın kullanan biri olarak zerre kasma gormedım telefonda iphone 6 iyidir ama bataryada hala geride plus modelını dusunursen o iyidir ama ondada bukulme sorunu vardır ben size şöyle diyim m8 iphone 6 z2 sıralamayı yaptım kişisel sıralamadır z3 turkıyeye gelınce onuda alabılırsın ama pek bi farkı yok z2 ile neyse umarım içine sinen bi telefon alırsın sonuçta 2 bin tl ve ustu buyuk paralar kolay kazanılmıyor

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Seninde begendigin arayuzun isminden haberin yok, sense arayuzu o.Sensei ne yaa,aikido kursumu.

• quote:

Seninde begendigin arayuzun isminden haberin yok, sense arayuzu o.Sensei ne yaa,aikido kursumu.

Ona mı takıldın en azından senin gibi aslı olmayan boş iddialarda bulunmuyorum git m8 konusuna şarjini söylesinler sana

• Z3 senin için ideal olacaktır.
    Stereo hoparlörler mis gibi kamerası var felan.
  • quote:

quote:

Ona mı takıldın en azından senin gibi aslı olmayan boş iddialarda bulunmuyorum git m8 konusuna şarjini söylesinler sana

takılmadım madem fanboyusun duzfun kullan terımı dıye soledım,anlayabılıp ıdrak edebılen ıcın bos ıddıa degıller zaten,sıkma canını.

M8ın bataryası ve kamerası ıyı,iyii cok iyii..

http://****.com/9483incik950686.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 26 Eylül 2014; 20:34:15 >

• iPhone 6

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

quote:

Sense arayüzü Stock Arayüzden Bile Daha Akıcı Emin Ol

• Herkes xperia z3 , z2 tavsiye etmiş tamam donanımlı ve dayanıklı bir telefon olabilir ama bana kalas gibi geliyor. Dumduz hiç bir espirisi yok bence. Tasarım olarak lg ve htc modelleri daha önde bence. M8 ses ve kamerada yeterince iddalı gözüküyor. Alternatif olarak lg düşünülebilir. Sony tasarımı beğenildiysede gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Executionerr

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

quote:

Sense arayüzü Stock Arayüzden Bile Daha Akıcı Emin Ol

Guluyorum sadece

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    ...
     M8 mi İphone 6 mı? M8 mi İphone 6 mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.