Şimdi Ara

çamaşırlardaki nem kokusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar indesit çamaşır makinamoz var. şimdiye kadar sorun yoktu fakat şimdi çamaşırlar yıkandığı zaman sanki hiç yıkanmamış gibi , böyle kötü bir koku. suya girip çıkmış gibi, nem kokusu var. hiç deterjan kokmuyor. yumuşatıcı kokmuyor. 3-4 tane yumuşatıcı ve deterjan değiştirdim fakat hiç fayda etmedi. neden kaynaklanıyor acaba.

• Icine deterjan aliyor mu yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deterjan evet alıyor
  • Bı durum renklileri en son yıkadığımda benim de başıma geldi ilk kez. Sebebini bn de bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan173

deterjan evet alıyor

Gideri kontrol etsene sikinti var mi sacma boyle bir sey makine ile alakali oldugunu sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan173

arkadaşlar indesit çamaşır makinamoz var. şimdiye kadar sorun yoktu fakat şimdi çamaşırlar yıkandığı zaman sanki hiç yıkanmamış gibi , böyle kötü bir koku. suya girip çıkmış gibi, nem kokusu var. hiç deterjan kokmuyor. yumuşatıcı kokmuyor. 3-4 tane yumuşatıcı ve deterjan değiştirdim fakat hiç fayda etmedi. neden kaynaklanıyor acaba.

Su giderini ve pompa filtresini de kontrol edin, belki kir birikmiş olabilir. Bir de makinenizi boş olarak deterjan ekleyip 90 derecede çalıştırın, servis bize bu işlemin yılda birkaç kez yapılması gerektiğini söylemişti. Makine içerisinde oluşan kir ve deterjan artıkları bu yolla temizleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.