Şimdi Ara

z2 ve iPhone 6 siz fikir verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben yurtta kalan bir üniversite öğrencisiyim laptop ım var ama yurda getirmedim. iphone 4 çıktığı zaman almıştım şu an annem kullanıyor ve çok memnun olduğum bir telefondu. Sonra telefonu anneme vermemle gidip s3mini aldım yaklaşık 1,5yıldır da bunu kullanıyorum donanımları i4 ile yakın olmasına rağmen i4 bence bunun yanında kraldır. S3mini ye root yapıp kullanıyordum ama artık pc de yok en azından bu yıl. Android maceram sadece bu telefonla oldu ve maalesef kötü oldu ios ve iPhone dan da memnun olunca i6 çıkmışken alayım diye düşündüm.
    Ama android de üst seviye telefon alırsam mutlu olacak mışım gibi geliyor tek sıkıntı normal çalışan telefonun sonradan kasma yapması herkes z2 yi öneriyor tasarımı iphone4 e benzediğinden herhalde z2 çok hoşuma gidiyor. Ben alıp en az 4 yıl mezun olana kadar kullanırım. Ve z2 de şarj kapağı 1 yılda kırılcakmış gibi geliyor. Zaten yakın fiyattalar ve apple 1,5 yıl sonra i4 ümü sorundan dolayı garantiden değiştirmesiyle de gönlümü kazandı.
    Sizce ne yapmak daha mantıklı sadece z2 yada iphone 6 yazmayın sebebini de yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhoryWarrior -- 25 Eylül 2014; 13:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 yil götürmez kardeşim hicbir telefon,boşuna bekleme.Ha bunlar arasında kalsam İPhone 6 PLUS alirdim ana bence daha ucuz ve f\p olan G2,Z1,Nexus 5,Moto G,Zenfone 6 bak.

• Z2 dekasma olmaz batarya ve sd kart konforunu yasarsin,4yil gitmez hicbiri.Ama sabredip 1 ay bekler ve z3 alabilirsen o 3.yili gorur ve yine bir cok isini gorur 3.yilindada.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Anladım zaten 4 yıl 3 yıl ilk günki gibi kullanıyım demiyorum mesela z2 de kapaklar kopabilir bu açıdan söylüyorum. Apple bir sorun oldumu (yazılımsal) hemen çözüm üretiyor. Z2 de bir sorun var mı bilinen ısınma harici. Ve şuan kutudan noise cancelling kulaklık mı çıkıyor

• appleın yazılımı gorduk dun geceden berı,neyse onu kaale almıyorum ,z2 dekı kulaklık resmı ve paralel almana gore kulaklık degısık cıkabılıyor arastırman gerek ana konusuna sorabılırsın ıstersen faydası olur
  • Htc one m8 al rahat 4 yıl gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone her zaman daha pratik daha hızlı ve daha sorunsuzdur (Son iOS güncellemesi biraz sıkıntı yaratsada kısa sürede yamandı) ama biraz bekleyip Z3'te alabilirsiniz. Ben rom geliştirme işleriyle uğraştığım ve çift hat kullanmak istediğim için Z3 Dual'i bekliyorum telefonumu yenilemek için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

iPhone her zaman daha pratik daha hızlı ve daha sorunsuzdur (Son iOS güncellemesi biraz sıkıntı yaratsada kısa sürede yamandı) ama biraz bekleyip Z3'te alabilirsiniz. Ben rom geliştirme işleriyle uğraştığım ve çift hat kullanmak istediğim için Z3 Dual'i bekliyorum telefonumu yenilemek için.

Bence bir gecelik istisnaydı ben zaten paralel ithalat almayacağım z3 ü beklemeyebilirim beklesem z4 çıkacak bunu da sevmiyorum asıl kafadaki sorulardan biri de z2 de hangi kulaklık çıkıyor ve şarj kapağı kaç yıl dayanır

• quote:

Orijinalden alıntı: HEG37

Merhabalar ben yurtta kalan bir üniversite öğrencisiyim laptop ım var ama yurda getirmedim. iphone 4 çıktığı zaman almıştım şu an annem kullanıyor ve çok memnun olduğum bir telefondu. Sonra telefonu anneme vermemle gidip s3mini aldım yaklaşık 1,5yıldır da bunu kullanıyorum donanımları i4 ile yakın olmasına rağmen i4 bence bunun yanında kraldır. S3mini ye root yapıp kullanıyordum ama artık pc de yok en azından bu yıl. Android maceram sadece bu telefonla oldu ve maalesef kötü oldu ios ve iPhone dan da memnun olunca i6 çıkmışken alayım diye düşündüm.
    Ama android de üst seviye telefon alırsam mutlu olacak mışım gibi geliyor tek sıkıntı normal çalışan telefonun sonradan kasma yapması herkes z2 yi öneriyor tasarımı iphone4 e benzediğinden herhalde z2 çok hoşuma gidiyor. Ben alıp en az 4 yıl mezun olana kadar kullanırım. Ve z2 de şarj kapağı 1 yılda kırılcakmış gibi geliyor. Zaten yakın fiyattalar ve apple 1,5 yıl sonra i4 ümü sorundan dolayı garantiden değiştirmesiyle de gönlümü kazandı.
    Sizce ne yapmak daha mantıklı sadece z2 yada iphone 6 yazmayın sebebini de yazarsanız sevinirim.

Z2 açık ara İ6'dan kaliteli bir cihaz. kamera, hız, batarya, ekran her şekilde.

ama z2 android kullanıyor, ve 2 yıl içinde şişip yavaşlayacak. eğer 4 yıl bir telefonu kullanmak istiyorsan işletim sisteminin kendisini temizleyebildiği iphone 6 öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Z2 dekasma olmaz batarya ve sd kart konforunu yasarsin,4yil gitmez hicbiri.Ama sabredip 1 ay bekler ve z3 alabilirsen o 3.yili gorur ve yine bir cok isini gorur 3.yilindada.

Lumia 1520
  • Telefon bozulmadıkça büyük ihtimalle 2-3 sene problem çıkarmaz İphone 6 plus 64 gb al 2949 TL'cik.
  • z2 derim 2 yıl güncelleme desteği var telefonun ve su anda bile inanılmaz akıcı ve güncellemeler ile cok daha ıyı olacaktır. kafadan 3 yıl goturur. kapak olayına gelınce kızdesımın z sı 1.5 yıl oldu ama kapaklar ılk günkü gibi çalışıyor sorunsuz. ayrıca zaten sarj kapagıyle ısınız olacak dıgerlerını 1 defa acıyıp kapatacaksınız. ha sarj yerınıde kullanmayıp manyetık sarjda kullanıp sarj kapagınında yıllarca yenı kalmasını saglayabılırsınız
  • uzun yıllar götürsün diyorsan iphone 6 bakmalısın, 6 plus'ın ekranı daha iyi ve vgayı daha çok zorluyor
  • iphone 6 alacağım zaten plus almam çünkü iphone da büyük ekran sevmiyorum birtek andridde kullanım 5" ve üzerini. Aslında kafamda z2 için sorun bir kapakları 6 ayda bir yeni model çıkması ve androidin iki yılla şişmesi bunlara bir cevap verebilirseniz sevinirim. Kapak bana bağlı onu anladım ama koparsa da çok büyük sıkıntı olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.