Şimdi Ara

UMİ C1 İMEİ DEGİSMİYOR YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

YURTDISINDAN UMİ C1 GETİRTTİM FAKAT ENGİNEER MODE DAN İMEİ DEGİSTİREMİYORUM. this command is not allowed in user build HATASI ALIYORUM. BU HATADAN SONRA TELEFONU ROOTLADIM KİNGO ROOT İLE AMA YİNEDE SORUNU CÖZEMEDİM. YİNE AYNI HATAYI ALIYORUM. MTK DROİD TOOLS PROGRAMINIDA DENEDİM AMA YİNE OLMUYOR.
    KONUYLA ALAKALI OLAN ARKADASLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM..

• quote:

Orijinalden alıntı: inferno_67

ARKADASLAR MERHABA

YURTDISINDAN UMİ C1 GETİRTTİM FAKAT ENGİNEER MODE DAN İMEİ DEGİSTİREMİYORUM. this command is not allowed in user build HATASI ALIYORUM. BU HATADAN SONRA TELEFONU ROOTLADIM KİNGO ROOT İLE AMA YİNEDE SORUNU CÖZEMEDİM. YİNE AYNI HATAYI ALIYORUM. MTK DROİD TOOLS PROGRAMINIDA DENEDİM AMA YİNE OLMUYOR.
    KONUYLA ALAKALI OLAN ARKADASLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM..

Valla bende çok fazla anlamam bu işlerden forumdan öğrenmeye çalıştığım kadarıyla aynı sorun bendede inew v3 telefonumda başa geldi icindeki orjinal kitkat romdan engelliyorlar sanırım cihaz rootlu olsa bile.Needrom sitesinden rootlu bir rom buldum onu spflash tool ile yaktım ardındanda mtk droid ile değiştirebildim.sizde telefonunuza uygun rootlu bir rom bulursanız tahminen sorunu çözeceksiniz.

• geronimo.35 G kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam yorumun icin tam olarak anlamadim ama kurcalicaz bulucuz biseyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • size özelden yazdım bir deneyin
  • vedatkosem V kullanıcısına yanıt
    Deniyim hocam dikkat etmedim programin surumune insallah olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobile uncle'ın 2.99 sürümünü yükle.sorun düzelecektir...
  • vedatkosem V kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
    yaptıgım yanlıs droid tolls da root tusuna bastıktan sonra reboot yazıyor yeniden baslat yeniden baslatmadan imei degistir bastım oldu kardes ilham oldun saol arkadasım
  • quote:

eyvallah hocam
    yaptıgım yanlıs droid tolls da root tusuna bastıktan sonra reboot yazıyor yeniden baslat yeniden baslatmadan imei degistir bastım oldu kardes ilham oldun saol arkadasım

Cihazın malzeme kalitesi nasıl kasa, ses, wifi çekim gücü, vs.
  • er türk kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu arkadasıma aldım ama ilk izlenim güzel kasa kalitesi 5,5 inc ekranı ses ve wifi de ii hocam fiyatı da cok iiydi tercih edilebilir..
  • quote:

hocam telefonu arkadasıma aldım ama ilk izlenim güzel kasa kalitesi 5,5 inc ekranı ses ve wifi de ii hocam fiyatı da cok iiydi tercih edilebilir..

Bilgi için sağol.
  • inferno_67 İ kullanıcısına yanıt
    "command is not allowed in user build" hatası alanlar için yardımı olacağını düşünüyorum(Ben de nette bir yerlerde okumuştum).
    AT komutundan sonra bir adet boşluk bırakılması gerekiyor.
    Örnek :
    "AT+EGMR=..." yerine "AT +EGMR=..." yazmak sorunumu çözdü.
  • maui meta varken nelerle uğraşıyosunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

maui meta varken nelerle uğraşıyosunuz :)

hocam snapdragon bu yöntemle degişiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

maui meta varken nelerle uğraşıyosunuz :)

hocam snapdragon bu yöntemle degişiyormu ?

yok hocam snapdragon için başka yöntemler var..forumda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 6 Aralık 2014; 11:52:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lovelyosman kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar hiç bir şeyle uğraşmayın bende aynı sorunu yaşıyordum bu arkadaşın sayesinde çözdüm kendisine çok teşşekkürediyorum Allah ondan razı olsun denemediğim yöntem kalmamıştı

*#*#3646633#*#*
    cds information/radio informaion/phone 1 /phone 2
    AT +EGMR=1,7,”123456789012345″
    AT +EGMR=1,10,”123456789012345″

At ile + arasında boşluk olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.