Şimdi Ara

500-600 tl telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lumia 520 sahibiyim ön kamera ve flaşı olan bir telefon istiyorum ve 520 den memnunum 620 şuan 450 tl ve almayı düşünüyorum 620 ve 720 Arasında çok fark varmı?blackberry q5 hakkında neler düşünüyorsunuz?android bu fiyat civarında kasma yaptığı için istemiyorum ve ayrıca windows phone 9 yakında çıkacak lumia alırsam aldığım telefona windows 9 gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eziyet01 -- 24 Eylül 2014; 20:57:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• android istersen Zenfone 5 moto g bak pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

android istersen Zenfone 5 moto g bak pişman olmazsın

Onlarda kasma olmaz mı?aslında androidi pek sevmiyorum

• Moto G de kasma olmaz. Zenfone 5 de zaten donanım iyi ondada olmaz diye düşünüyorum. Ama androidi sevmiyorsan bişey diyemem sonuçta kişisel birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KasAdam

Moto G de kasma olmaz. Zenfone 5 de zaten donanım iyi ondada olmaz diye düşünüyorum. Ama androidi sevmiyorsan bişey diyemem sonuçta kişisel birşey.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim blackberry q5 hakkında ne düşünüyorsun?android Uygulamaları yüklenebiliyormuş galiba

• Blackberry artık alınacak bir telefon değil. İkinci elde aşırı değer kaybeder. Alıcağın en son telefon bb nin telefonlarından biri olsun .Kesinlikle uzak dur.
  • SANA ÖNERİM 100 TL KOY ZENFONE 5 AL ANDROİD NEDEN SEVMEDİGİNİ ANLAMIYORUM ÇOK UYGULAMA OLMASI AVANTAJLI BİR ŞEY WP KÖTÜ DEGİL AMA UZUN SURA KENDİNİ GELİŞTİRMESİ LAZIM DERİM MOTO G KÖTÜ DEGİLDİR AMA 3 KÖTÜ YANI VAR 1-HAFIZA KARTI OLMAMASI 2-WİFİ ÇEKİMİ 3-KAMERA ODA ÇOK KÖTÜ DEGİL NETLİGİ GÜZEL ONDAN DOLAYI ZEN 5 ÖNERİM ŞU AN ELİMDE ZENFONE 5 VAR 845 TL ALDIM
    700 TL TELEFON +145 TL KASKO YAPTIRDIM KAMERASI KÖTÜ DEGİL TEK KÖTÜ YANI SARJ AMA TABİİİ ÇOKDA KÖTÜ DEGİL YAKLAŞIK 1 GÜN GÖTÜRÜR AMA TABİİ YAPTIGIN ŞEYE BEGLI BUNLAR KISACA 2110 mAH DİYEM
  • exelans67 kullanıcısına yanıt
    Beni neden eklediniz mesaja ?
  • VALLAH KUSURA BAKMA GAZA GELDİM :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

SANA ÖNERİM 100 TL KOY ZENFONE 5 AL ANDROİD NEDEN SEVMEDİGİNİ ANLAMIYORUM ÇOK UYGULAMA OLMASI AVANTAJLI BİR ŞEY WP KÖTÜ DEGİL AMA UZUN SURA KENDİNİ GELİŞTİRMESİ LAZIM DERİM MOTO G KÖTÜ DEGİLDİR AMA 3 KÖTÜ YANI VAR 1-HAFIZA KARTI OLMAMASI 2-WİFİ ÇEKİMİ 3-KAMERA ODA ÇOK KÖTÜ DEGİL NETLİGİ GÜZEL ONDAN DOLAYI ZEN 5 ÖNERİM ŞU AN ELİMDE ZENFONE 5 VAR 845 TL ALDIM
    700 TL TELEFON +145 TL KASKO YAPTIRDIM KAMERASI KÖTÜ DEGİL TEK KÖTÜ YANI SARJ AMA TABİİİ ÇOKDA KÖTÜ DEGİL YAKLAŞIK 1 GÜN GÖTÜRÜR AMA TABİİ YAPTIGIN ŞEYE BEGLI BUNLAR KISACA 2110 mAH DİYEM

Zenfone 5 pek bulunmuyor galiba hocam

• TEKNOSADA SATILIYOR BEN ADANA DA HİÇ ARAMADAN BULDUM
    VE RENK ÇEŞİTLERİDE ÇOKTU SİYAHI ALDIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.