Şimdi Ara

Tip ogrencisi tableti ariyorum bakar misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben bu sene tip fakultesini kazandim hocalarin istedigi kitaplar cok pahali ve ayni konuyla ilgili birden fazla kitap istiyolar bu isi e-book ile cozmek istedim bunun icin de tablet ariyorum kalemli olmadi galaxy tab10.1 ilgimi cekiyor almiskem de soyle iyi bisey istiyorum onemli kriterlerimden biri usb girisi olmasi pdf okuyup kaydedip ustunde oynama yapabilmem

Bana yardimci olursaniz cok sevinir simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de anlattığınız tipte bir tablet kardeşime almak istiyorum. Konu takip.
  • Kalite zerafet işlevsellik ve "tablet" almak istiyorsanız İpad dan şaşmayın tavsiyem mini retine veya ipad air

• Xperiza z2 tablet yada mini retina almanızi öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baroncan1

Kalite zerafet işlevsellik ve "tablet" almak istiyorsanız İpad dan şaşmayın tavsiyem mini retine veya ipad air

Ipadler iyi cidden performans olarak ama
    Flash destegini yetersiz buluyorum kaydetip ustunde calisabilecegim bi tablet ariyorum bazi e-booklar torrent olarak kaydedilmisler torrente indirmem gerekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

Xperiza z2 tablet yada mini retina almanızi öneririm

Xpreia z2 tablet cidden cok iyi suya ve toza dayanikli olmasi ogrenci icin cok iyi usb girisi olmasi onemli ama radarima girdi tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: artun5859

Arkadaslar ben bu sene tip fakultesini kazandim hocalarin istedigi kitaplar cok pahali ve ayni konuyla ilgili birden fazla kitap istiyolar bu isi e-book ile cozmek istedim bunun icin de tablet ariyorum kalemli olmadi galaxy tab10.1 ilgimi cekiyor almiskem de soyle iyi bisey istiyorum onemli kriterlerimden biri usb girisi olmasi pdf okuyup kaydedip ustunde oynama yapabilmem

Bana yardimci olursaniz cok sevinir simdiden tesekkur ederim

Dönem 5 tıp öğrencisi olarak söyleyebilirim ki bunun için tablet almaya gerek yok. Zaten o kitapları da okumazsın büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.