Şimdi Ara

Profilo bulaşık makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bulaşık makinesi almayı planlıyorum. 1300 TL'ye kadar bir bütçe ayırdım. Profilo bayisindeki arkadaş 5220MG önerdi yeni bir ürün olduğunu söyledi 950 TL gibi bir fiyat verdi. sanırım 5220EG daha önce olan bir model. Acaba EG ve MG kodlamaları neyi ifade etmekte?

Bunun dışında önerebileceğiniz herhangi bir model var mıdır?

• YOk mu bir öneride bulunacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahkehkah

Merhaba arkadaşlar, bulaşık makinesi almayı planlıyorum. 1300 TL'ye kadar bir bütçe ayırdım. Profilo bayisindeki arkadaş 5220MG önerdi yeni bir ürün olduğunu söyledi 950 TL gibi bir fiyat verdi. sanırım 5220EG daha önce olan bir model. Acaba EG ve MG kodlamaları neyi ifade etmekte?

Cihaz yeni bir model. Görselini görmedim ama büyük ihtimal tuşlu panelli 2 sepetli iyi bir modeli. 1000 civarı fiyatla gayet iyi, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: kahkehkah

Merhaba arkadaşlar, bulaşık makinesi almayı planlıyorum. 1300 TL'ye kadar bir bütçe ayırdım. Profilo bayisindeki arkadaş 5220MG önerdi yeni bir ürün olduğunu söyledi 950 TL gibi bir fiyat verdi. sanırım 5220EG daha önce olan bir model. Acaba EG ve MG kodlamaları neyi ifade etmekte?

Cihaz yeni bir model. Görselini görmedim ama büyük ihtimal tuşlu panelli 2 sepetli iyi bir modeli. 1000 civarı fiyatla gayet iyi, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevabınız için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.