Şimdi Ara

Ekranı parlamayan kullanışlı navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piranha'nın navigasyonlarından birini kullanıyorum hepsiburda'dan geçen sene 130 Tl civarına falan almıştım. Yalan yok ihtiyaçlarımı gayet güzel karşılıyor ve poi'leri %85-90 isabetle buluyor ancak birkaç problem beni ciddi anlamda trafikte zorluyor. Özellikle gündüz vakti güneşin olduğu durumlarda navigasyon ekranını göremiyorum işim tamamen sesli yönlendirmelere kalıyor ki bu durumda bazen ciddi sıkıntılar çıkartıyor. Ayrıca rota bulma konusunda da piranha malesef esnek değil şöyle anlatayım bir rotayı bana buluyor ve seçenek sormuyor halbuki cep telefonuna yüklediğim navigasyon programlarında görüyorum ki cihaz rota alternatiflerini sunuyor şimdi şu konularda özellikle tavsiyeleri arıyorum

1- Gündüz vakti güneşi görünce ekranı parlamayan ve ekranı görebileceğim

2- Arayüzü kullanışlı rota hesaplama konusunda seçenekler sunan

3- Poi zenginliği en az piranha kadar olan

bir navigasyon cihazı arıyorum marka ve model tavsiyelerinde bulunabilir misiniz ? Ayrıca canlı trafik bilgisi veren navigasyonlar görüyorum doğrulukları nedir bu cihazların ve trafik bilgisini nasıl alıyolar cep telefonunun 3g özelliğini mi kullanıyorlar ? Yardımcı olursanız çok memnun olurum..

• Garmin Nuvi serisi. Nuvi 50 diyeceğim ama eski model sanırım artık satılmıyor.

Onun yerine nuvi 52LM var. (Tam olarak Nuvi 50 de ki iyi yönler var mı bilmiyorum)

Sebepler:

Ekran mat hiç parlamıyor.

Arabirim şık basit ve kullanışlı.

Poiler IGo kadar zengin.

Rota planlama konusunda alternatif yollar mevcut.

Ömür boyu harita güncelleme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 3 Ekim 2014; 17:03:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.