Şimdi Ara

GALATASARAY'DA BAŞKAN KİM OLSUN? (Haberler buraya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar sizce başkan kim olmalı veya Ünal Aysal başkanlığa devam etmeli mi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ana konu açacaksan aday olacak kişiler hakkında bilgi ekle ki millet kimin başkan adayı olduğunu bilsin.

Konu tutmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adaylar henüz netleşmedi Alp YALMAN dışında.
    Ancak ben mali istikrardan yanayım.

Bu yüzden dileğim Ünal AYSAL' ın iyi ve sağlam bir yönetim ile yoluna devam etmesidir.

Şunu unutmayalım , başkan adaylarından her hangi biri İnan KIRAÇ' ın desteğini alırsa o başkan seçilir.
  • Ayrıca başkan adayından çok daha önemli olan yönetim listeleridir.
    Genel kuruldaki oy potansiyeli dağılımı , yönetim listelerindeki isimler ile sürekli değişir. Bu yıllardır böyle olmuştur.

Ali DÜRÜST , Haldun ÜSTÜNEL ( Yeniden ikna edilirse tabi) , Abdürrahim ALBAYRAK gibi etkili isimleri yönetimine katan bir kaç adım öne geçer.
  • Ana konusunu dana konusun bilmem.. Başkan Dürüst futbol sorunlusu Albayrak olsun. Sorunlar kendiliğinden düzelir futbol açısından ama önümüzde kötü bir mali tablo var.. en az 2 sene üst üste şampiyon olmalıyız ki bu tablo düzelsin..
  • http://strawpoll.me/2635478

BEYLER ANKETE KATILIN BAKALIM FORUM NE DİYOR?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünal başgan var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grey_Goose

Mali istikrar ve Ünal aysal!!!
  • İyi bir listeyle tekrar aysal olmalı. tabii ki herkes gibi ben de albayrak, üstünel, dürüst üçlüsünü yönetimde görmek istiyorum.
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    bana Galatasarayın mali istikrarı hakkında ne bildiği söyler misin?
    gelirler
    giderler
    öz kaynaklar
    net borç
    aktif borç
    pasif borç

bekliyorum?
  • quote:

gelirler
    giderler
    öz kaynaklar
    net borç
    aktif borç
    pasif borç

bekliyorum?

hiç birini gelmez şimdi gelir hayroviç rerörö tarık hedehödö cemali pandev çöpleri diye sayar. onlara göre futbolda kötüysen ciddi zarardasın.
    yav adamlara diyoruz store gelirleri artmamış katlanmış o diyor transfere ne paralar gitti.
    böyle bir aysal karşıtı güruh var.
  • Terimden ötürü koca Galatasaray ı medyayla , federasyonla el ele batıracaklar haberleri yok.

En çok ta bu zoruma gidiyor. Kendi taraftarımız da bilmeden yada isteyerek onlardan yana. Çok enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Lion

quote:

gelirler
    giderler
    öz kaynaklar
    net borç
    aktif borç
    pasif borç

bekliyorum?

hiç birini gelmez şimdi gelir hayroviç rerörö tarık hedehödö cemali pandev çöpleri diye sayar. onlara göre futbolda kötüysen ciddi zarardasın.
    yav adamlara diyoruz store gelirleri artmamış katlanmış o diyor transfere ne paralar gitti.
    böyle bir aysal karşıtı güruh var.

Bende sizden bekliyorum. bu süre zarfında iki defa üstü üste katılınan CL hemde ülkede tek olduğu halde oradan gelen paralar ne oldu? Hem bir kamyon para gelecek hem de finans olarak geldiğimiz ile aynıyız( Ü.Aysal) diyeceksiniz. Aysal efendi kendisin olmayan parayı harvurup harman savurması iyi biliyor.. Acaba kendi şirketlerinde çalışan her elemanına sürekli zam mı yapıyor?

• ya yemişim mali istikrarını. yaptığı sözlemelere baksanıza. futbolcu yaşlandıkça aldığı ücret artıyo. her sene elimizde bikaç kişi kalıyo. mecbur yıllık parasını veriyoruz.(riera, eboue) başka takımlara kiraladıklarımızın bile parasını biz veriyoruz. bundan daha rezil bi durum olamaz
  • Ali Dürüst veya Haluk Ulusoy.
  • Bence aysal devam etmeli ama aday olmayacak gibi geliyor. Alp yalman mehmet helvaci ikilisi girecek secime alp yalman da ali durust a. Albayrak i da yanina alip yonetime gelicek. Tabi aysal aday olmazsa..

• yaşattıkları için tarafımız belli

GALATASARAY'DA BAŞKAN KİM OLSUN? (Haberler buraya)
  • quote:

adaylar henüz netleşmedi Alp YALMAN dışında.

Bu yüzden dileğim Ünal AYSAL' ın iyi ve sağlam bir yönetim ile yoluna devam etmesidir.

Şunu unutmayalım , başkan adaylarından her hangi biri İnan KIRAÇ' ın desteğini alırsa o başkan seçilir.

Ünal Aysal dediğin kuracağı iyi ve sağlam bir yönetimin de içine edecektir tekrardan.

• aysal kalsın haldun ali dürüst ve albayrak ı kadroya alsın
  • o da ayrı bir handikap , haklısın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.