Şimdi Ara

[SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC

Kart TEMMUZ Sonu 2014 GOLD Bilgisayar faturalı ve garantilidir. 22 ay daha garantisi bulunmaktadır. Kutusu vardır, kutu içeriği eksiksizdir. Tertemiz, sıfır ayarında bir karttır. Sıfırdan tek farkı fatura tarihidir. Üzerinde zerre toz bulunmamaktadır. Kart çok az kullanılmıştır. Çok çok temiz bir karttır.
    Üzerine nakit alabileceğim, özel tasarım, kartım gibi temiz kutulu eksiksiz GTX 760-770 veya HD7950-7970-r9 280x kartlar ile takasa açıktır.
    ÇOK ÖNEMLİ NOT: Kart Düz R9 290 modeli değildir. R9 290X TRI-X O.C. 4GB 512 BIT.
    Fark için şu videoyu izleyebilirsiniz,http://www.youtube.com/watch?v=Xy2NqJ3MeGY

Sıfır fiyatı içinhttp://www.vatanbilgisayar.com/r9-290x-tri-x-oc-gddr5-4gb-512bit--amd-radeon-dx-112-ekran-karti.html
    KART KESİNLİKLE MİNİNG KARTI DEĞİLDİR.

FİYAT: SATILDI!!! @MastaKiLLaR

KARTA AİT FOTOĞRAFLAR
     [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) SAPPHIRE R9 290 REFERANS TASARIM

Kart OCAK 2014 DATAGATE garantilidir. 16 ay daha garantisi bulunmaktadır. Kutusu vardır, kutu içeriği eksiksizdir. Çok temiz bir karttır.
    KART KESİNLİKLE MİNİNG KARTI DEĞİLDİR.

FİYAT: SATILDI!!! @MehmetSonkaya

KARTA AİT FOTOĞRAFLAR
     [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ

3) ASUS GTX 760 DCUII OC

Kart EYLÜL 2013 PENTA Bilgisayar garantilidir. 12 ay daha garantisi bulunmaktadır. Kutusu vardır, kutu içeriği eksiksizdir. Tertemiz, sıfır ayarında bir karttır. Sıfırdan tek farkı fatura tarihidir. Üzerinde zerre toz bulunmamaktadır. Kart çok az kullanılmıştır. Çok çok temiz bir karttır.

FİYAT: SATILDI!!!@sammykunny

KARTA AİT FOTOĞRAFLAR
     [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ  [SATILDI] ASUS GTX 760 O.C. DCUII TERTEMİZ

NOT: Önce havale sonra kargo şeklinde ürün kargoya verilir. Kargo alıcıya aittir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmac -- 27 Ekim 2014; 21:00:11 >

• "Enigmac" dostuma hayirli satislar diliyorum.
    Sapphire R9 290 referans tasarim olan karti kendisine ben verdim.
    Tum kartlari gibi o kart ta tertemiz ve sorunsuzdur. Kendisine referans olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli dostum güzel mesajınız için müteşekkirim.
    İyi forumlar diliyorum.
  • satıcı iyi fiyat iyi kartlar zaten gözümüzün önünde hayırlı satışlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTurquality

satıcı iyi fiyat iyi kartlar zaten gözümüzün önünde hayırlı satışlar dilerim

Teşekkür ediyorum dostum. Esen kalın.
  • Hocam Asus kartlar 3 sene garantili diye biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sstropic

Hocam Asus kartlar 3 sene garantili diye biliyordum.

Çizgi elektronik çıkışlı asus kartlar 3 yıl garantili, Penta bilgisayar kapsamında asus kartlar 2 yıl garantilidir hocam.
  • 290x in muazzam güç tüketimi olmasa koşarak alacağım
    psusu yeterli olanlar için kaçmaz fırsat güzel kart güzel fiyat
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: merrowbro

290x in muazzam güç tüketimi olmasa koşarak alacağım
    psusu yeterli olanlar için kaçmaz fırsat güzel kart güzel fiyat
    hayırlı satışlar

550watt ocz fatality 80+ PSU ile sorunsuz kullanıyorum bilginiz olsun. Hem de kasada 4 tane 14 cm led fan, 5tane 12cm led fan 2 tane9cm işlemci fanı, 2 tane HDD, 2 tane kasa içi 1 tane kasa dışı aydınlatma ve i5 2500k işlemcim 4.6 ghz de kullanıyorum. Tüm oyunlarda gpu kullanımı %100 olarak oynayabiliyorum.
  • gtx760 tarafımdan alınmıştır. sıfır gibi kart aldım. teşekkür ederim.
  • İyi günlerde kullanınız. Hayırlı uğurlu olsun
  • 2) SAPPHIRE R9 290 REFERANS TASARIM
    tarafımdan satın alınmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetSonkaya

2) SAPPHIRE R9 290 REFERANS TASARIM
    tarafımdan satın alınmıştır.

İyi günlerde kullanınız. Akşam görüşmek dileğiyle :)
  • 280x rapor + xbox360 verebilirim 290x e

• quote:

Orijinalden alıntı: Fckng

280x rapor + xbox360 verebilirim 290x e

Pm ile cevaplandı

• SAPPHİRE 290X TRİ-X - TARAFIMDAN ALINMIŞTIR, İKİ TARAFADA HAYIRLI OLSUN
  • Hayırlı uğurlu olsun kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmac -- 11 Ekim 2014; 18:46:09 >
  • selam SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC

dvi dan vga ya dönusturucu kutuda mevcutmu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

selam SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC

dvi dan vga ya dönusturucu kutuda mevcutmu acaba

Selam.

Ekran kartının dvi çıkışları vga desteklememektedir. VGA monitör ile çalıştırabilmeniz için özel dönüştürücü almalısınız 40-60 tl civarında fiyat olan.
    Kutu içeriğinde böyle bir dönüştürücü bulunmamaktadır.
  • @Fckng nickli üye kartı almaktan iki kez anlaşmamıza rağmen kartı almaktan vazgeçmiştir.
    Kartın satışı devam etmektedir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.