Şimdi Ara

800-1100 TL ARASI tavsiyeleriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.5 3 yıldır xperia neo v kullanıcısıyım telefondan aslında aşırı bi abartı beklemiyorum sorun çıkarmaya başladığı için yenilik yapmaya karar verdim. Müzik ve kulaklık benim için önemli bu fiyat aralığında telefon tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlChacK

2.5 3 yıldır xperia neo v kullanıcısıyım telefondan aslında aşırı bi abartı beklemiyorum sorun çıkarmaya başladığı için yenilik yapmaya karar verdim. Müzik ve kulaklık benim için önemli bu fiyat aralığında telefon tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

G2 almaya calisin derim 24bit ses yingasi ve flac destekli player oldukca kalitli muzik zevki sunar,ama htc one m7 de isinize yarayacaktir bu acidan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One M7
    M8 Mini

• Discovery 2 gerçekten güzel telefon özelliklerine göre f/p bence. Ama discovery 1 rezalet 4.4 tamsürüm bile getiremediler daha...
  • M7 olabilir ama o fiyata yok.HTC Desire 816 yada G2 bakin.

• Bence G2 almaya çalışın. Onun dısında Moto G ve ya zenfonelara bakabilirsin daha ucuza kapatabilirsin. Lumia 925 de bakabilirsin.
  • G2 Aldım çok memnunum hatta 1.150 gibi bi fiyata tavsiye ederim düşünenlere.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.