Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.311
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görünen teslim tarihinden once gönderim yapılmaya başladı mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş tarihi : 31 Ekim

Teslimat Tarihi : (Yarın) 26/11/2014 - 03/12/2014

Henüz bir hazırlık yok .

Plus SG 64GB .
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    Bugun turkcell bayine gittim bi keselim olmazsa alırsın dedi fiyatına da 17 lira dedi bakalım ayın 10 nuna kadar kullanırım olmadı sorun çıkmasa.

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Evet benim 02-04.12.2014 deniyordu bugun geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Evet benim 02-04.12.2014 deniyordu bugun geldi.

Hangi model hocam?

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    İ6 16 gb uzay grsi

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    HAyırlı olsun arkadaşım...

iyi günlerde kullanın...
  • Hayırlı olsun kardeşim çok bekledin sonucunu gördün darısı başımıza :) Nasıl bir kutuda geldi acaba fotograf ekleyebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frefall77 -- 25 Kasım 2014; 20:05:08 >
  • Suan isteyim tel de kutu da evde ama gercek manada profesyonelce kutulanmis keske foto cekseydim ama acarken video kaydi aldim bakayım ilk acarken hatalar var mı denk gelecek mi diye kasa da hic bir sorun yok.

• sakarboy S kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun bekledim ama gercekten cok hosuma gitti daha kullanmadan memnun kaldım yani

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullan, benim de 10.12 teslimat yazıyo, umarım gelir haftaya
  • MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Hocam ins sorunsuz gelir hayırlısı olsun hocam sagolun ben 11 in de siparis etmistim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş tarihim 12 Kasım, şimdi baktım gönderim hazırlığına girmiş. Ne zaman gönderilir acaba?

Bu arada 2 adet 64 GB iphone6 sipariş vermiş tahmini teslim tarihim 03-08 aralık idi. Meraklanan arkadaşlar için. Erken gönderiyorlar.
  • Beyler 14 Kasım'da elime geçen telefonun faturası halâ gelmedi. Bu kadar süre bekleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Beyler 14 Kasım'da elime geçen telefonun faturası halâ gelmedi. Bu kadar süre bekleyen var mı?

Normalde 2 hafta içinde gelmesi gerekiyor benim öyle oldu. Apple'ı arayıp bir görüşün

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Daha önce hic kullanmadım forum da ki tavsiyeler üzerine aldım.

Elmaadam diye bir siye var orda satılıyor. Bu satıcının gittigidiyorda da dükkanı var ben gittigisiyordan aldım.

Ürünün resimlerini inceledim tüm her yeri kaplıyor. Videolar da saglam olduğu gözüküyor ne kadar doğru bilmiyorum.

Fiyatı 60 tl kargo dahil 1 adet ön 1 adet arka ve yanlar var pakette diger seriler icin hep 2 adetti 5-5s lg g2 ama i6 ya gelince 1 adet koymuslar.

Edit: Ürünlerin ikisi de elime ulasmadı daha ne telefon ne de badyguardz yani tam anlamıyla hic bisy bilmiyorum ikiside bugun geliyorlar.

Cihaza uygulama yapınca görsel paylaşabilir misiniz acaba? Bende alacağım sanırım

• quote:

Beyler 14 Kasım'da elime geçen telefonun faturası halâ gelmedi. Bu kadar süre bekleyen var mı?

Hocam sizin değişim işi ne oldu? Bu yüzden gecikme yaşanmış olabilir. Yoksa normalde en fazla 3-5 işgünü içerisinde gelmesi gerekiyor.
  • MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki de paylasirim ama cihazi 1 hafta deneyeyim sorun cikmazsa badyguardz uygulayacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

quote:

Hocam sizin değişim işi ne oldu? Bu yüzden gecikme yaşanmış olabilir. Yoksa normalde en fazla 3-5 işgünü içerisinde gelmesi gerekiyor.

Hocam değişim ürünü geldi. Ama gelmeden önce 2-3 gün boyunca 6 gözüme küçük görünmeye başladı. Ben de iade düşündüm ama ücretin hesabıma yansıması 10 günü bulur düşüncesiyle yeni geleni paketini açmadan sattım ve plus siparişi verdim. Aslında plus gelene kadar sesimi çıkarmayayım diyorum. Nokia c3'e geri dönmem gerekecek çünkü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

quote:

Hocam değişim ürünü geldi. Ama gelmeden önce 2-3 gün boyunca 6 gözüme küçük görünmeye başladı. Ben de iade düşündüm ama ücretin hesabıma yansıması 10 günü bulur düşüncesiyle yeni geleni paketini açmadan sattım ve plus siparişi verdim. Aslında plus gelene kadar sesimi çıkarmayayım diyorum. Nokia c3'e geri dönmem gerekecek çünkü.

Görmeyeli baya bir gelişme olmuş. :D Fatura'yı bana kuryenet getirmişti. Seninki de şuan dağıtımda olabilir. İstersen kuryenet'in müşteri hizmetlerini arayıp bir sor.

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.