Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: galaxyg

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

arkadaşım şu arkası delik leş tasarımlı spigen kılıfları takacak kadar nasıl zevksiz ve görgüsüz olabiliyorsunuz?

Kardeş iPhone alamamanin acisini burada cikarmasan .. Her konuya yorum yapip kotulemisin cop demisin

İşleniyor
     Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 30 Ekim 2014; 21:47:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada sana kilif orijinal mi diye bi soru sormustum ama cevaplamadin ..ben aliexpress den sipariş verdim ondan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don't feed the troll

Hayırlı olsun telefonlarınız, kılıflar çok güzel. Ben silikon kılıfı almıştım apple telefondan önce yollayınca sağ olsun süresi de geçicek telefon gelmeden umarım 2 hafta içinde pişman olmam orjinal kılıftan.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım şu arkası delik leş tasarımlı spigen kılıfları takacak kadar nasıl zevksiz ve görgüsüz olabiliyorsunuz?

Kardeş iPhone alamamanin acisini burada cikarmasan .. Her konuya yorum yapip kotulemisin cop demisin

İşleniyor
     Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları

O zaman kilit alamanin acisini cikarmayin . Kimseye gorgusuz demeye hakkiniz yok çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: musti3

Arkadaşlar nihayet cihazıma kavuştum, bekleyen herkesin bir an önce kavuşmasını dilerim. 3 farklı kılıfla resim ekliyorum, ben birini çok beğendim, bana fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.
     Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları

Fiyat kısmını bir kenara bırakacak olursak ben bu üç kılıf arasından orjinal apple deri olanı tercih ederdim. Diğer iki spigen ürünü cihazı basitleştirmiş.

• quote:

Bu arada sana kilif orijinal mi diye bi soru sormustum ama cevaplamadin ..ben aliexpress den sipariş verdim ondan soruyorum

görmedim kardeşim kusura bakma gözümden kaçmış galiba

kılıflar orginal, içlerinden kontrol amaçlı konmuş seri numara kartları çıktı. N11.com dan aldım, kargo monofe'den geldi. Hybrid metal modeline bayıldım tek sorun arkasındaki kocaman delik tamamen kapalı olsaydı 10 numara olacaktı, şimdi 9

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

quote:

Arkadaşlar nihayet cihazıma kavuştum, bekleyen herkesin bir an önce kavuşmasını dilerim. 3 farklı kılıfla resim ekliyorum, ben birini çok beğendim, bana fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.
     Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları

Fiyat kısmını bir kenara bırakacak olursak ben bu üç kılıf arasından orjinal apple deri olanı tercih ederdim. Diğer iki spigen ürünü cihazı basitleştirmiş.

+1905

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir_Hayalim_Var

Don't feed the troll

Hayırlı olsun telefonlarınız, kılıflar çok güzel. Ben silikon kılıfı almıştım apple telefondan önce yollayınca sağ olsun süresi de geçicek telefon gelmeden umarım 2 hafta içinde pişman olmam orjinal kılıftan.

çok teşekkürler. pişman olmazsın kılıflar çok güzel çok kaliteli hele ki silikon kılıfın dokusu harika, alt tarafının açık olmasına biraz rahatsız oldum o kadar. tabi bir süre kullanmadan bilemem nasıl olacağını. 5 ve 5S deri kılıfını 1 yıldan fazladır kullanıyorum kesinlikle 10 numara, daha iyisini görmedim.
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    üçüde çok güzel spigenler neredeyse bedavaya geldi, değiştirip değiştirip kullancam artık
  • hayırlı olsun, güle güle kullan :)
  • Sizin spigen metal Hybrid kılıftan bende monofeden aldım arkasındaki deliğe uyuz oldum ancak kılıf mükemmel. Kenar metali premium bir his veriyor. Güzel tercih olmuş Gül'e Gül'e kullanın hocam.

Bu Arada ürünler işleniyor

Edit: Gül'e Gül'e ikilemesinde klavye otomatik düzeltme kurbanı olmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balleyci -- 30 Ekim 2014; 22:17:13 >
  • quote:

üçüde çok güzel spigenler neredeyse bedavaya geldi, değiştirip değiştirip kullancam artık

Hocam peki kullanan biri olarak deri kılıf hakkındaki yorumlarını alabilirmiyim? Mesela cepte taşırken olası bükülmelere karşı ne derece koruyor? Bu kılıfla birlikte bükülme riskini en aza indirmiş olurmuyuz? Yoksa bu risk için daha sert metaryellerden üretilmiş kılıflar mı tercih etmek gerek?
  • Çok sağol, umarım sende hemen kavuşursun.
    Harbiden ya elma görünmeyiversin yani, kılıfın orta yerinde koca bir delik cihazı tam sarması ve metal çerçevesi cidden çok güzel. Neo hybrid kasaya metal çerçeve olsa mükemmel olacakmış
  • Gülü seven Hesabı yapacagım hocam ben. Kılıf gayet kaliteli deliğini görmezden geleceğim sizde aynı şekilde düşünün bence

• BlackEagle kullanıcısına yanıt
    cihazım bugün geldi, aslına bakarsan daha tam bir fikir sahibi olacak zamanım olmadı, önümüzdeki bir kaç gün deri kılıfı kullanıp fikir edinmeye çalışacağım. şimdilik şunu söyleyebilirim ki bu cihaz normal kullanımda kolay kolay bükülebilecek bir cihaz değil. bana kesinlikle öyle bir his vermedi, forumda bazı arkadaşlar sağından solundan sesler geldiğini falan yazmıştı, özellikle inceledim, taş gibi cihaz. Deri kılıf çok güzel oturuyor ve çokta sağlam görünüyor. dar bir pantolonun arka cebine bu koca telefonu koyup sert bir zemine oturmayacaksan bu kılıf yeterli görünüyor. Spigenin kılıfları cihazı biraz kalınlaştırıyor fakat acayip bir güven hissi veriyor, spigenin bu kılıflarının içinde cihaza hiçbirşey olmaz, kesinlikle bükülmez

• Bence kilifin arkasindaki delik iyi cunku diger turlu samsunglara benziyo bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Balleyci

Gülü seven Hesabı yapacagım hocam ben. Kılıf gayet kaliteli deliğini görmezden geleceğim sizde aynı şekilde düşünün bence

delikli olanı yazın kullanırım artık, havadar böyle püfür püfür oooohhh
  • Hayırlı olsun hocam. Benimki de yoldaymış, yarın gelir inşaallah. Spigen'in kılıflarıyla kullanırken titreşime almak zor oluyor mu? Tuş biraz çukurda kalıyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iü

Hayırlı olsun hocam. Benimki de yoldaymış, yarın gelir inşaallah. Spigen'in kılıflarıyla kullanırken titreşime almak zor oluyor mu? Tuş biraz çukurda kalıyor sanki.

teşekkürler, şimdiden sizinki de hayırlı olsun. evet biraz içerde kalıyor ama parmak ucu rahat yetişiyor, hiç sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.