Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu nasil bir is arkadas ya bir eft onayini yapmadilar hafta sonuda geliyor pazartesiye uzar bu is :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yclplt -- 26 Eylül 2014; 16:00:46 >
  • Gece Havalemi Yaptım Fakat Halen Onaylanmadı Bizim iş Sanırım Bayramdan Sonraya Kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben adamlara online olarak on gün önce sordum ön sipariş almıyorsunuz peki 26 eylül de stoktan mı satış yapacaksınız
    Cevap:
    Evet stoktan yapacağız
    Eee şimdi 2-3 hafta bekle

• onbeskarakterli O kullanıcısına yanıt
    Sağol sileyim

• Kimsenin sipariş durumunda bir değişiklik yok mu?

• Ödemem onaylanmış eft yapmıştım işleniyor olarak gözüküyor.
  • Mail aldın mı? Söylendiği gibi

• İşleniyor olarak gözüküyor.
    Teslimat tarihi 13-17 Ekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKA1881 -- 26 Eylül 2014; 17:55:48 >
  • Arkadaşlar bana da ödeme onayı geldi teslimat 28 ekim yazıyor. Sizde durum ne

• Bana da onay geldi sabah 7'de havale ile almıştım. Ürünler işleniyor olarak gözüküyor ancak teslimat tarihi olarak 14/10/2014-20/10/2014 arasını göstermekte. Bu güzel olmadı
  • Profesyonel Okur kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin ürün hangisi, o tarihi verdiler. Benim istediğim cihaz 6+ 64 GB space gray

• Ödeme onaylandı Sipariş işleniyor gönderim
    21.10.2014 - 27.10.2014 yuh Diyorum tüm teknoloji marketleri kargoları yolda biz birinci elden alalım sağlam olsun dedik mağdur olduk

TEBRİKLER APPLE ..

• engenek E kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 64 GB Space Gray hocam.
  • Benim siparişim de işleniyor olarak gözüküyor ve teslimat tarihi 14/10/2014 - 20/10/2014
  • Benimkide işleniyor
    Teslimat Tarihi 14/10/2014 - 20/10/2014 , Standart Gönderim
  • benim anladığım vatan teknosa filan satarken bunlar üretici olduğu halde kargolayamıyor
  • Evet apple a gerçekten yakışmadı birçok kez canlı sohbet yapmıştım havale onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargolanır dendi.Mağaza stokları ile internet stokları ayrı dendi.Dün gece açıldığı dakikada siparişi verip eft geçtim teslimat süresi en başından beri 2-3 hafta olarak gözüküyordu resmen stok ayırmamışlar. Şikayeti nereye yapabiliriz acaba?
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Hocam öğrenirseniz bana da söyler misiniz?
  • evet apple store gerçekten hizmet konusunda sınıfta kaldı diyebiliriz...

apple store üzerinden saat 02.30 havale ödemeli iPhone 6 16 GB Uzay Grisi telefonu siparişini verdim.
    garanti bankasından 03.10 gibi de eft işlemini gerçekleştirdim.
    eft işlemlerini saat 9 da başladı ve halen onay verilmedi siparişe bekleme durumunda ve bu saatten sonrada onayın pazartesi gününü kaldığı kesin gibi.
    hali hazırda 2-3 hafta bekleme süresi olan cihazın süresi dahada artmaz inşallah havale onayı sürecinin bu kadar uzun bir işlem olduğunu hiç düşünmemiştim
    şuan içinde anında iptal etseler eft işemini parayı geri verseler vatan,bimeks den ürünü satın almış kullanıyor olacaktım apple storun yaptığı kabul edilemez

• Benim de ödemem gün içinde onaylandı. Gönderim tarihi olarak 14-20 Ekim gösteriliyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.