Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.311
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuRKuaZ_Cafe

arkadaşlar bende ip 6+ alıyorum tanıdığım bir şirket vardı faturayı oraya kestiriyorum 420 lira kdv iade alacagım şirketten

Yanlız o işin birde önemli noktası var.

O firma faturayı işlettirdiğinde o telefon firmanın demirbaşı olarak işlenir, eğer ilerde firma kapanış verirse, firmaya 420 liralık borç çıkar, firmada sizden alır o parayı dikkat edin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 20 Ekim 2014; 16:19:52 >
  • cemele C kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam bende tiresiz yapmştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra sipariş güncellemesi yapmaları gerek.Gönderim hazırlığı için umarım yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_ozcan85

Bu saatten sonra sipariş güncellemesi yapmaları gerek.Gönderim hazırlığı için umarım yaparlar.

Evet dört gözle bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple müşteri hizmetleri telefonu açmıyor mu 15 dakika bekledim açan yok. 4-5 kere aradım bugün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musti birisi 1 ekimde sipariş vermiş benim modelden benim sipariş tarihimde bugün mail atmışlar en erken 27 Ekimde gelecek diye.Ben anlamıyorum neden ne sana ne bana yada diğer arkadaşlara bilgilendirme yok.Anca ÜRÜNLER İŞLENİYOR.
  • Arkadaşlar ben 9 ekimde yatırdım ücreti. APPTR falan herşey doğru hiçbir problem yok. Fakat daha ödeme gözükmüyor diyorlar. Aradım ve 24 saat 48 saat muhabbeti yapıyorlar hala. dekont elimde diyorum hala finans biriminden onay bekliyoruz javascript:void(AddText(''))
  • a_ozcan85 A kullanıcısına yanıt
    Model neydi hocam?
  • Bugun oglen 14.30 civarinda media markt izmirden 6 plus 16gb space gray aldim. 64 gb bekliyordum ama daha fazla beklemek istemedim. Daha once de 16 gb kullaniyorum yeterli geliyor bana. İyi ki aos tan siparis vermemisim diyorum.

• aragorn187 kullanıcısına yanıt
    İphone 6 plus 64gb gold.

Teslimat tarihim 23-31 Ekim 2014.

Erken 23 Ekim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_ozcan85 -- 20 Ekim 2014; 17:55:10 >
  • a_ozcan85 A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bende iphone 6 64 gb space gray sipariş etmiştim ..bende artık ay sonundan önce gelceğini düşünmüyorm .. 31 ekim - 6 kasım teslimat tarihi
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_ozcan85

Musti birisi 1 ekimde sipariş vermiş benim modelden benim sipariş tarihimde bugün mail atmışlar en erken 27 Ekimde gelecek diye.Ben anlamıyorum neden ne sana ne bana yada diğer arkadaşlara bilgilendirme yok.Anca ÜRÜNLER İŞLENİYOR.

Ben anlamadım ki dostum ne tür çalışma şekilleri var! İlk sipariş verene geç tarih, sonra sipariş verene erken tarih veriyorlar. Bir aydır bekletiyorlar ve bilgilendirme vs.. maili atmıyorlar. Biliyoruz çok ciddi bir stok sorunu var ama bu kadar profesyonel ve mükemmele yakın ürünler üreten bir dünya lideri firmadan, müşteri memnuniyeti açısından daha farklı bir tutum sergilemesini beklerdim. Stok sorunu olacağı aşikâr! Ama bunun bedelini 3250tl tık diye ödeyen müşterilerine mümkün olduğu kadar az yansıtması gerekirdi. Tanıt telefonu ama satışına 15 gün değilde 2 ay sonra başla bu sırada da stok yap dimi, elinde kalacak bi derdin yok ki senin! Milyonlarca insanı bu kadar bekletmek yerine, milyonlarca dolar harcayıp stok yapmayı tercih ederdim doğrusu.

• Teknosa stok açmıştı dayanamayıp aos u iptal edip oradan verdim siparişi. Bir kaç güne elimde olur inşallah. Iptal sayfasında hesap numarası girmek biraz sıkıntı oldu. İban 24 rakamken burada 22 rakamlık yer vardı,biletler yazdım, daha önce havale iadesi Alıp sıkıntı yaşayan var mı acaba...

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn187

Bende hesap no isaretliymis iban yapinca kabul etti.
    16:00 dan sonra ki havale ertesi gune geciyor yoksa 6 tl ucret talep ediyordu. Bende 21 olarak sectim.

Bu arada aos da konustugum satis temsilcisi en gec 3-4 hafta sonra telin ulasacagini erken de olabilecegini belirtti.
    Buna neden olarak da ip6 larda teslimat surelerinin azaldigini soyledi.
    Ben de hem 117 tl indirim hem aos dan alinan urunlerde olan 14 gunluk iade v.s nedenlerden dolayi bekleme suresini goze aldim zaten plus 64 gb space gray su an icin piyasa da yok. Her gun varmi yokmu arastirma derdinden kurtulmus olurum hem bu surede aliexpress kiliflarim gelir.

Bu arada aos musteri ilgisi yuksek seviyede siparisin her alaninda ben yaparim dememe ragmen ilgilendiler.
    Artik beklemedeyiz. Ben ip6 ve plus gold almistim. İp6 kullaniliyor gold a isinamadim kuzene verdim. İlk basta aklimda olan plus space gray 64 gb i bekliyorum.

• cemele C kullanıcısına yanıt
    O zaman dünyamıza hoşgeldiniz hocam bizde beklemekten bıkan bir ekibiz ama napalım işte :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn187

Bende hesap no isaretliymis iban yapinca kabul etti.
    16:00 dan sonra ki havale ertesi gune geciyor yoksa 6 tl ucret talep ediyordu. Bende 21 olarak sectim.

Bu arada aos da konustugum satis temsilcisi en gec 3-4 hafta sonra telin ulasacagini erken de olabilecegini belirtti.
    Buna neden olarak da ip6 larda teslimat surelerinin azaldigini soyledi.
    Ben de hem 117 tl indirim hem aos dan alinan urunlerde olan 14 gunluk iade v.s nedenlerden dolayi bekleme suresini goze aldim zaten plus 64 gb space gray su an icin piyasa da yok. Her gun varmi yokmu arastirma derdinden kurtulmus olurum hem bu surede aliexpress kiliflarim gelir.

Bu arada aos musteri ilgisi yuksek seviyede siparisin her alaninda ben yaparim dememe ragmen ilgilendiler.
    Artik beklemedeyiz. Ben ip6 ve plus gold almistim. İp6 kullaniliyor gold a isinamadim kuzene verdim. İlk basta aklimda olan plus space gray 64 gb i bekliyorum.

O zaman aramıza hoş geldin
    Bakalım sen isyana ne zaman başlıyacaksın, çünkü bi süre sonra dayanılmaz oluyor

• Bugünde bir değişiklik yok iyice boku çıktı....
  • 2 saattir apple Store Siparişler sayfasına giremiyorum,üzgünüz şu anda işleminizi yapamıyoruz yazmışlar sizdede böylemi

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Bende sorun yok.

Teşekkürler bende neden böyle oluyor acaba

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.