Şimdi Ara

Logitech G300 Profil Geçiş Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce g300 mause aldım yalnız şöyle bir sorun var her oyun için atadığım profiller oyuna girince olmuyor hala normal profil devam ediyor bu problemi nasıl çözebilirim . Örneğin lole girince lol profilimin olmasını istiyorum , bf3 e girince bf3 profilimin masaüstüne döndüğümde tekrar varsayılan profile dönmesini istiyorum

• Profillere oyunların exe dosyalarını atadınız mı?
  • evet attım herşeyi ayarladım fakat oyuna girdiğimde geçiş yapmıyor
  • Ayarlarda kalıcı profil kısmının boş olması gerekiyor. Bir kontrol edin isterseniz.
  • kontrol ettim hiçbiri yazıyor
  • Oluşturduğunuz profillerin üzerinde sağ buton yapıp özelliklere girdiğinizde ortada seçtiğiniz exe dosyasının adı yazar. En alttada oyun çalışırken profili kilitle, bu seçili mi?
  • Hocam sıkıntına cevap değil ama bende G300 Kablolu,USB almak istiyorum.Hem fiyatı çok uçuk değil hemde gayet yeterli benim için.
    Yaşadığın oto profil çalıştırma sorunu dışında oyunlarda,hassasiyetde malzeme kalitesi,düğme-klik hassasiyetini beğendiniz mi ?

Bahsettiğiniz sorun dışında ki umarım çözeceksiniz güzel,zarif bir mouse mudur ?
  • Tutuşu gerçekten çok rahat eğer iyi bir gamer olmak istersen g300 hem fiyat bakımından hemde dpi ayarlarından çok iyi bir mouse . almanı tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Oluşturduğunuz profillerin üzerinde sağ buton yapıp özelliklere girdiğinizde ortada seçtiğiniz exe dosyasının adı yazar. En alttada oyun çalışırken profili kilitle, bu seçili mi?

hayır değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.