Şimdi Ara

PureVPN Röportajı: VPN'in Oyunlardaki Kullanımı ve İnternet Yasaklarını Konuştuk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PureVPN'in ülke temsilcisi Emir Cerrahoğlu ile internet yasakları ve VPN'in oyunlardaki kullanımı hakkında konuştuk. Emir Bey internette güvenli bir şekilde nasıl gezebileceğimiz konusunda bizi bilgilendiriyor.

• Rusya Steam'den oyun alıp hesabımı riske atmış olmaz mıyım? banlanma ihtimali var diye biliyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rusyadan key alıp hesabında aktif etme işi cok sakat.mesele nerden aldıgın degil nerde aktif ettiigin zaten ( hediye kuponları haric ) , oyunlarda pingi düşürme iddasına gelirsek league of legends türkiye serverında denedim ( serverın fiziksel adresi almanyada ) alman,fransız ve hollanda serverlarından baglandıgımda pingime +2 - +5 ms eklendi her hangi bir hızlanma olmadı

• oyunlar için değilde yabancı dizileri izlemek için katkı sağlayabilir. örneğin ben şuanda hiçbir diziyi izleyemiyorum. superonlinefiber kullanıyorum ancak bir diziyi açıp veri transfer hızını takip ettiğimde 60-120 kb/s hız görüyorum ki bu diziyi 240p bile izletmiyor (izletse de ben izlemem) ücretsiz bir vpn denediğimde 1080p izlerken bile problem olmuyor. neden böyle bir durum var hiçbir fikrim yok ancak şuan için vpn çözüm olarak görünüyor benim için
  • Bolumsonucanavari'nin oyuncu profilini göz önüne alarak söylüyorum, PureVPN'in Gaming paketine göz atın. Pingler konusunda epey yardımcı.

• Oyuncu olsam kesinlikle VPN kullanırım.Normal kullanıcı olarak bir tek site engellerine takılıyorum , onda da Zenmate işimizi görüyor.
  • Rusya vpn le oyun alında hesabınız banlansın.

• Videoda yanlış bilgi verilmiş olabilir.
    Ülkeler mahkeme kararı ile VPN kullanan kullanıcıların bilgileri alırlar. NASIL?
    Denmişki not tutmuyoruz diyelim öyle, bu kişilerin EN TEMELDE kullanıcı hesabı var yoksa nasıl premium olacak o sebeple o kullanıcının o hesabına girdiği izi bulmak bile yeterlidir.
    Peki VPN ile diper bir VPN kullananlar ondan tam emin değilim ancak iz bırakmadan ilerlemek imkanzdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akasha_Ether

oyunlar için değilde yabancı dizileri izlemek için katkı sağlayabilir. örneğin ben şuanda hiçbir diziyi izleyemiyorum. superonlinefiber kullanıyorum ancak bir diziyi açıp veri transfer hızını takip ettiğimde 60-120 kb/s hız görüyorum ki bu diziyi 240p bile izletmiyor (izletse de ben izlemem) ücretsiz bir vpn denediğimde 1080p izlerken bile problem olmuyor. neden böyle bir durum var hiçbir fikrim yok ancak şuan için vpn çözüm olarak görünüyor benim için

Hocam zaten yasal yollarla izlemiyorsun. Bari torrent ile indir de hızını gerçek anlamda kullanmış ol.

• kullandığım ilk günden beri gerek oyun gerek internet gereksinimlerimi ucuza getiriyor purevpn sağolsunç. (hesabı iki kişi kullanıyoruz)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.