Şimdi Ara

Çözümünü bilen varsa helal olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Avea hattımla yaklasik 1 aydır yasadigim bir sorun var.. Özellikle aksam saatlerinde mesajlarim tıkanıyor karsi tarafa gitmiyor belli bir süre gectikten sonra gidiyor ardarda ve bu durum tek bir kisiye karsi oluyor.. Müsteri hizmetlerini aradım ## ile ilgili birseyler yaptırdı fakar halen sorunum devam ediyor.. Buna benzer birsey yasayan var mı, ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Operatör değiştirebilirsin. Avea'nın bazen krizi tutuyor ve bu durum oluşuyor.
  • Hat resetlemeden filan bahsedilmiş, bu bir çözüm olabilir mi ki?

• yoğunluktan kaynaklana bir durum ben yaşamıyomda

sana verdikleri kod yönlendirme iptal kodu yani ##002# ve engelleme iptal kodu #330*şifre#

mesaj gelmemesiyle ne alakas var bilmiyorum onlarda bilmiyorda gerçi benim bildiğim şeyi kimse bilmiyor
    karşı taraf 3g demi kullanıyor samsung galaxy s4 mini falan mı var telefon peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 23 Eylül 2014; 20:38:14 >
  • Avea müsteri hizmetleri teknik kısmını aradım.. Birseyler yapti mesaj geldi tlf kapat sim karti cikart baska tlf tak sonra tekrar tlfuna tak dedi.. Yaptim güzeldi hersey fakat aksam yine aynisi oldu.. Karsi tarafin tlf samsung degil nokia.. 3G de mi kullanip kullanmadigini sormadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 24 Eylül 2014; 9:57:53 >
  • mesaj gönderemiyorken karşı tarafa arama ile ulaşabiliyormusun ?
  • MoonClaw M kullanıcısına yanıt
    Evet ulaşabiliyorum
  • bence iki yöntem denemelisin şimdiye kadar yapmadıysan birincisi kendi hattını başka telefona takıp msj göndermek
    ikinciside senin telefona başka operatör hattı takıp aynı kişiye msj göndermek
    birde başka telefon ve başka operatör ile aynı kişiye msj göndermek iki demiştim üç oldu
    başka bir kombinasyon gelmiyor aklıma bol şans...
  • Dedikleriniz mantıklı gibi de micro sim kartı telefon bulmak ve denemek gerek sanırsam.. Problemin kaynagini bulsam ona göre hareket etcem de, hattan mı telefondan mı çözemedik ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 24 Eylül 2014; 15:01:27 >
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    micro kartı bende kestirip kullanıyorum pasaportta sıkıntı çıkınca eski telefonum blackberry de güzel yerleştirince çalışıyordu sim kartı saga sola ileri geri yaparak yerine dek geldi mi kullanırsınız ben bir ay
    kadar kullandım öyle sıkıntı olmadı ama her telefonda olmaya bilir
  • Han_09 H kullanıcısına yanıt
    Micro sim kartımda sıkıntı yok ki, sıfır aldım çünkü

• Ucuz etin yahnisi.. Sorun AVEA kaynaklı. Bu sorun yüzünden arkadaşıma mesaj gönderip arkasından 5 dk sonra cevap gelmeyince aramak alışkanlık oldu.
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Sanırsam doğru diyorsun.. Vodafone nasıldır aceba

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar Avea hattımla yaklasik 1 aydır yasadigim bir sorun var.. Özellikle aksam saatlerinde mesajlarim tıkanıyor karsi tarafa gitmiyor belli bir süre gectikten sonra gidiyor ardarda ve bu durum tek bir kisiye karsi oluyor.. Müsteri hizmetlerini aradım ## ile ilgili birseyler yaptırdı fakar halen sorunum devam ediyor.. Buna benzer birsey yasayan var mı, ne yapabilirim?

Hocam benzeri benim basima geldi, babamin numarasini avea engellemeye aldi kendi kendine, babam 4-5 ay kadar arayamadi, avea'dan gorusmedigim kimse kalmadi, sim kart degisti vs. En son 5 ay sonra duzeldi ama nasil yaptiklarini muhtemelen avea teknik servisde bilmiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaslar Avea hattımla yaklasik 1 aydır yasadigim bir sorun var.. Özellikle aksam saatlerinde mesajlarim tıkanıyor karsi tarafa gitmiyor belli bir süre gectikten sonra gidiyor ardarda ve bu durum tek bir kisiye karsi oluyor.. Müsteri hizmetlerini aradım ## ile ilgili birseyler yaptırdı fakar halen sorunum devam ediyor.. Buna benzer birsey yasayan var mı, ne yapabilirim?

Hocam benzeri benim basima geldi, babamin numarasini avea engellemeye aldi kendi kendine, babam 4-5 ay kadar arayamadi, avea'dan gorusmedigim kimse kalmadi, sim kart degisti vs. En son 5 ay sonra duzeldi ama nasil yaptiklarini muhtemelen avea teknik servisde bilmiyor :)

Anladım hocam..
    Böyle bir saçmalık olabilir mi hangi devirde yaşıyoruz, gerçekten çok sinir bozucu bir durum çözüm yok resmen..

• Bulunduğun bölgede ki baz istasyonu o bölgede ki abone sayısını kaldirmiyordur.

• Benim de biraz aklıma o geliyor hocam

• Avea'da mesaj gönderirken, iletim raporu mutlaka açık olsun. Yoksa anlamıyorsunuz gidip gitmediğini, yada ne zaman gittiğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Avea'da mesaj gönderirken, iletim raporu mutlaka açık olsun. Yoksa anlamıyorsunuz gidip gitmediğini, yada ne zaman gittiğini.

İPhone'de iletim raporu yok

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Iphone kullananlar düşünsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.