Şimdi Ara

Türksat'tan ACAYİP Taahhüt Kampanyası | Cayır cayır yanıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
6
Favori
11.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapı kuruyormu bunlar
    yoksa hep aynı aboneler ile kendi kendine eğleniyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Bağcılar gibi Istanbulun en nezih ve gözde semtinde bile yok.

Hocam konumundan dolayı gözde kelimesine katılıyorum'da bağcıların nezih olan yeri neresidir?
  • Bizim burda da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

İnternetinden çok memnunum ancak tv yayınları rezalet derecede bulanık, çamur gibi.

senin yayında sorun var teledünya conax modül ile kullanıyorum (vu+ plus receiver var normal uydu yayını ) teledünyanın kalitesi daha iyi...

bu kampanya iyi güzelde hd kutu almak lazım. Modem vardır zaten çoğumuzun. HD kutuya para vermek yerine Conax modül almak samsung es7000 smarttv için daha mantıklı gibi. conaxların birsürü kopyası vardı. sen kaça hangi marka nereden aldın. gecikme hd uydu alıcılı tvlerdekinden fazlamı? 1,2sn normal.

goldan 125 e almıştım linki >>>http://www.gold.com.tr/neotion-conax-dual-descrambling-teledunya-uyumlu-modul_u

genel olarak memnunum kanal geçişleri box performansı vermesede çok rahatsız edici değil (tercih meselesi)

tv nin yazılımını sürekli güncel tutuyorum nadir de olsa kart okuma hatası çıkıyor tvyi açıp kapattığımda düzeliyor...

iki kumanda derdi olmaması güzel...

conax veya technisat modül alsak teledünya abonesi olunca direk takıpizliyceğizmi? yoksa hd kutu yerine turksat teledünya modül isteyip kartamı takacağız? turksat modül verise bu module para talep ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

Biraz download yapan film vs izleyen birisi için 10 mbps hız hadi tamam iş görür de 25 mbit çok zayıf rakam.

Teledünyaya gelince, normalde kullanıyorum ama Turksat 4a ya geçtikten sonra standart uydu bağlantısına bir sürü HD kanal gelmişken, teledünyada aynı kanalların HD lerini göremeyince hayal kırıklığı oldu açıkçası

aynen güncellemeyle gelen onca free hd kanldan sonra teledünya nın bi esprisi yok gibi? maç yayını felan veriyormu hiç sanırım yok.
  • uydunet in kaç müşterisi var merak ediyorum.
  • Konya merkez kafasına göre herkez

• düzce listede bile yk :)
  • Şimdi bu kampanya mevcut HD kutusu ve modemi olanlar için uygun sanırım. Çünkü 6 ay boyunca 29 yerine 19 TL ödenecek ancak o 60 TL indirim için Docsis 3.0 modem ve HD kutusu alınamayacak. Hali hazırdaki 29 TL sabit ücret ile gene 24 ay taahdütlü kampanya modem ve HD kutusunun ücretsiz olması ile yeni başvuracaklar için daha iyi duruyor, yanlış mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

Şimdi bu kampanya mevcut HD kutusu ve modemi olanlar için uygun sanırım. Çünkü 6 ay boyunca 29 yerine 19 TL ödenecek ancak o 60 TL indirim için Docsis 3.0 modem ve HD kutusu alınamayacak. Hali hazırdaki 29 TL sabit ücret ile gene 24 ay taahdütlü kampanya modem ve HD kutusunun ücretsiz olması ile yeni başvuracaklar için daha iyi duruyor, yanlış mıyım?

Aynen dediğiniz gibi bende ikinci kampanyaya yani bir öncekine başvurdum ücretsiz modemliye

• quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Temel Paket (12,5 TL) + 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi (29 TL);
    o 12 Ay taahhüt için ilk 3 ay 19 TL/Ay, kalan 9 ay 29 TL/Ay,
    o 24 Ay taahhüt için ilk 6 ay 19 TL/Ay, kalan 18 ay 29 TL/Ay,
    olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında; 12 Ay taahhütlerde ilk 3 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 9 ay için 16,5 TL olarak; 24 Ay taahhütlerde ilk 6 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 18 ay için 16,5 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya Linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,292

%10 indirim kampanyası linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,287

şimdi ben anlamadım olayı 12 aylık için konuşayım
    12 aylık taahüt vereceğim ve ilk 3 ay 19 tl olacak sonrasında 29 tl tamam buraya kadar normal..

peki bu 16.5 tl neyin nesi? 2 li fiyat var ve ben 25 mbit olanına geçmek istiyorum 2 gün sonra superonline aboneliğim bitiyor

ayrıca evde hazır kablotv hizmetim var kablotv izliyoruz. kendim eskiden modem almıştım cbw 700v bunuda kullanabiliriz sanırım
  • Istanbulun bile her ilcesinde yok ,,

• kocaeli körfezde benim sokakta var komik tarafıda sokağın sağ tarafında var mış mış benim oturduğum bina sol tarafta kaldığı için yok muş muş bütçeleri vs yok muş muş. yaw bunlar kendilerini eğlendiriyor. hedefleri 2300 yılında tüm türkiyede tüm sokakta olmakmış
  • Yarin kuruluma gelecekler Modem + hd kutu ücretsiz 29,tl modem olarak sanirim Docsis 3.0 modem istemeliyim peki hd kutu?

• Gaziosmanpaşada var da almadık mı.
  • Kasımpaşada da yok...Gerçi olsa da geçilir mi o da bi muamma..
    Fiberi bulsak ona bile duacıyız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 24 Eylül 2014; 11:30:09 >
  • bence kaçmaz süper kampanya
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    aynen takıp kullanıyorsunuz, teledünyanın para talep edip etmediğini bilmiyorum ben kendim almıştım
  • Bizim burada altyapısı yok şu türskatın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.