Şimdi Ara

Yeni ev aldım şimdi sıra beyaz eşyada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Araba denince akla lamborhini gelir açık ara liderdir.

Beyaz eşya deyince diğerlerini geride bırakan çok açık ilerde olan marka hangisidir ?

tek marka üzerinden mi gitmeliyim yoksa dolap başka çamaşır makinası başka başka markalar mı tercih etmeliyim ?

Bu arada BOSCH ilk tercihim . bosch nasıl sizce ?

• Lambo yerini sanırım miele geliyor ama dedigin gibi buzdolabi filan uretiyormu bilmiyorum cam ve bul makinesini gordum hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Lambo yerini sanırım miele geliyor ama dedigin gibi buzdolabi filan uretiyormu bilmiyorum cam ve bul makinesini gordum hep

ilk kez duyuyorum inceliyim bi :)
  • djfancy07 kullanıcısına yanıt
    Araba tercihiniz Lamborghiniyse beyaz eşya tercihiniz Miele olmalı. Çamaşır, Bulaşık, Kurutma, Fırın, Dolap, Dondurucu, Süpürge vb. üretmektedir.
    Sonrasında AEG yada Electrolux, bunların ardından da Bosch yada Siemens gelir.
  • Miele nin cihazları iyidir Lamborghini ile eşleştirme yaparsak

Miele nin sanırım buzdolabı olarak markası Liebherr.

Bosch alacaksanız çamaşır makinesi olarak WAY24841TR çok iyi sağlam, kaliteli ve çok şık yalnız tambur yapıları değişiyor Bosch ta zamanınız varsa biraz bekleyin.

Çamaşır kurutma makinesi olarak Bosch WTY88740TR yi öneririm. A sınıfından %60 daha tasarruflu, Self Cleaning Condenser özelliği var (kendi kendini temizleyen kondenser), Active Air Technology (ısı pompalı) çok üst düzey bir makine.

Bulaşık makinesi olarak ben Bosch SMS69U78EU kullanıyorum. Zeolit kurutma özelliği var çok şık ve iyi makine. Benim kullandığım makinenin bir üst modeli çıktı. O makineyi tavsiye ederim.

Aslında bütçenizi her makine için belirtseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Mesela Miele WKR 570 WPS 9 kg lık çamaşır makinesi en son baktığımda 5200 tl civarıydı. Sizin deyimizinizle tam bir Lamborghini

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Liebherr markası hem kendi firması hemde Miele için dolap üretir. Yani Milele'nin dolap markası Leibherr değildir. Miele ve Liebherr marka dolaplar vardır ve aynı fabrikada üretilmektedir.
  • @erhan s40

Erhan Bey bilgilendirmeniz için teşekkürler. Bende zaten emin olmadığım için sanırım yazmıştım. Sayenizde bilgilenmiş olduk teşekkürler.
  • Bulaşık mak için eger 2 bin tlnin üstüne çıkıyosanız ne bosch siemens ne de aeg electroluxle zaman kaybetmeyin. Miele alın. (Kendim 2,300 tlye bosch almıştım, o para boscha verilmez, sonradan anladım)
    Çamaşır maknde de bosch siemensin iyi makineleri 2,500 tlnin üstünde. Bn yeni mak alıcak olsam kesinlikle o parayı bosch ya da siemnse vermem. Biraz daha ekler miele alırım. Ya da 2 bin tl civarı veya altına aeg electrolux alırım.
    Kurutma mak için yine bosch veya siemens benim son tercihim olurdu. Bütçem varsa miele, yoksa electrolux . Hatta model de yaxayım. Edh3897.
    Buzdolabı amana ve maytag muhteşemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 24 Eylül 2014; 18:33:53 >
  • Direk miele

• cevap yazan bütün arkadaslara teşekkür ederim yarın miele bayisine gidip incelemede bulunup buraya yazıcam.
  • elektrolux çok övüyorsunuz ama eski kalite yok bence.plastik neredeyse elini kesecek insanın.

8 yıl önce uygun fiyata aldığım electrolux çamaşır makinesinin malzeme kalitesinin yanına yaklaşamaz.

siemens ve bosch içini bilemem ama kalite olarak fena değiller.

vestel çamaşır makineleri ise tam bir hayal kırıklığı oldu benim için sanki elinizde kalacak gibiler.bulaşık makineleri daha kaliteli görünüyordu.

samsung ise tamamiyle göz boyama. küçük kapağı neredeyse dev göstermek için şekillere girmişler.led ışık vs tamamiyle göz boyama.

sonuç olarak bende yakın zamanda evleneceğim ve şuan için siemens bosch grubu benim için bir adım önde...
    hepsini tek marka al servıste sana cok kolaylık olur.aynı yerden al hepsını pazarlık payın daha cok olur .marka olarak sana tavsıyem profılodur.hıç pısman olmazsın.
    miele ne gerek var okadar fazla para vermeye .zengınsen o ayrı mesele tabıkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarctmn

Arkadaşlar Siemens bayiliğimiz bulunmaktadır.

İsteyen arkadaşlara fiyat verebilirim. Magazalarimizin oldugu bolgelerde nakot fiyatlari bir cok banka kartina taksit yapabiliyoruz.

Urun kodu varsa elinizde direkt kodlari vererek,
    Kod yoksa bana ne renk urunler istediginizi ve buzdolabinin dondurucu kisminin alttami yoksa usttemi olmasini istersiniz bu bilgiler isiginda sizlere model onerisinde bulunabilirim.
    Saygilar

Çamaşır makinası . buzdobı (dondurucu altta) televizyon

orta şekerli fiyatlar ve modeller hakkında bilgi alabilirim.
  • meryduransu M kullanıcısına yanıt
    sanırım beyaz eşya konusunda doktora yapmışsın.

bu konudaki en boş mesaj senin mesajın.

internetten iki kelime öğrenip burada atıp tutuyorsunuz.

ben ürünlere gidip tek tek baktım. ve sadece dış görünüş malzeme kalitesi olarak yorum yaptım.

hüloğğğğğğcan kelimesini anlayamadım sanırım beynin ile sorunların var...
  • meryduransu M kullanıcısına yanıt
    ne bornovası sen kımle karıstırıyosun benı bak bırdaha yazarsan.. haberın olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ECDAD_OSMANLI -- 28 Eylül 2014; 23:17:26 >
  • anladım zaten boyle bırı oldugnu adamı tahrık edıyo bastım kufuru inş. ceza vermezler
    tvde phılıps en az 106 cm. buzdolabı profılo al.boscha fazla para verme bosch un bır kac ozellıgı fazla oda raf katlama falan.camasır bulasık profılo derım ama bu ıkı esyada boschda tercıh edebılırsın.

her zaman soylerım bu tıp cıhazlar sans meselesıdır.en kalıtesını alırsın ummadıgın yerde arıza yapar.

aeg camasır makınası aldık 6 aylıkken elektronık beynı yandı yakına bıyere yıldırım dusmus bızımkıde etkılenmıs garantı dısı 250 tl kart değişti.şimdi aeg ye soguk bakıyoruz sans işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3K4NS1Z

ne bornovası sen kımle karıstırıyosun benı bak bırdaha yazarsan.. haberın olsun

Sikayet ettik ceza aldi danirim hocam

• -ForeverY- kullanıcısına yanıt
    öyle gözüküyor mesajlarınıda silmişler pislik gitti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.