Şimdi Ara

En güçlü iPhone'lar Türkiye'de / Apple Store Zorlu Center Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
6
Favori
19.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Büyük olmanın ötesinde: iPhone 6 / iPhone 6 Plus"

24/09/2014 Saat 02:30 İtibari ile stok durumu aşadaki gibidir...

Konuya herkezin merakla beklenen sorularını cevaplamak ile başlamak istiyorum bu sorular sizin sayenizde güncellenecektir..

1) Rezarvasyon nerden yaptırabilirim?

Cevap=http://www.apple.com/tr/retail/iphone/

2) Üsteki linkten rezarvasyon yapmak istediğimde stokta yok uyarısı alıyorum ilerki saat ve tarihlerde bu değişirmi?

Cevap=Bu sorunun cevabi net olmamakla beraber kimi insanlar rezarvasyonunu iptal ederse ancak o şekilde alınabilir..

3) Rezarvasyon olmadan ürün gidip alamazmıyım?

Cevap=Elbette alabilirsiniz ama birazcık zamanınız ve uykunuzdan fedakarlık etmeniz gerekmektedir.En gec sabah 6.30da Zorlu Center Avm de olmanız gerekmetedir

4) Rezarvasyon olmadan akşam gidip almak istiyorum yada 26 sında degilde 27-28 inde gidip alamammı?

Cevap=Net olmamakla birlikte bu şekilde satın almanız mümkün görünmemektedir....

5) Rezarvasyon aldık 10-11.00 saatleri arası..bu saat aralığında gidip hemen ürünü teslim alabilicekmiyim?

Cevap=Şahsi fikrim 10-11.00 veya farklı herhangibir saat aralıgında rezarvasyon yaptıran kullanıcılar orda en az tahminimce 2 saate yakın sıra bekledikten sonra alabilicektir çünkü tek kendileri yoktur orda ve herkez erken saatleri istiyor...belki bir ihtimal 26 Eylül akşamı gidicek olan alabilir ama zor..

6) Rezarvasyon yaptırdık giderken yanımızda ne bulundurucağız.

Cevap= Nüfus Cüzdanı,Ehliyet,Evlenme Cüzdanı,Pasaport (süresi dolmuş pasaport kabul edilmez) bunlardan biri zorunlu
    Şimdi yazıcaklarım ise şahsi fikrime göre zorunlu değil ama kendi sitesinde istenen evraklar arasında..(NOT:sadece kontratlı satışlar için olabilir bu evraklar)
    Abonenin ad ve adres bilgilerinin yer aldığı Hizmet Faturası (son 2 aylık döneme ait).
    Kabul edilen faturalar: Elektrik, Su, Kablolu TV, Doğalgaz, Sabit Telefon ve ADSL.
    Üsteki evraklar dediğim gibi kesin olmamakla beraber kendi sitelerinde gerekli olarak gözüküyor ..net bilgi alınca güncellenir
    https://www.apple.com/t...iphone/forms-of-id.html

7) Rezervasyon yaptırmadık gidip sıraya almak istiyoruz normal satışlarla rezervasyonlu satışlar aynı yerden mi olucak?

Cevap=Her iki yollada almak isteyen kullancılar için ayrı ayrı sıra oluşucaktır orda bir karmaşa olucağını zannetmiyorum

8) İnternet üzerinden siparişler hakkında bilginiz varmı?

Cevap=Tam net olmamakla beraber şahsi fikrim 26 Eylül 00.00 itibari ile satış başlıcaktır fakat her bilgiyi doldurup onayla dediğinizde (burası tamamen daha onceki ipad air tecrübemden geliyor) gönderim süresi 1 ay yada 3 hafta olarak çıkıcaktır...Sonra neden böyle oldu yada nasıl iptal ederim diye sormayın ..
    İptal ettiğinizde paranın hesabınıza geri gelmesi en az 1.5 ayı buluyor bu tecrübe ile sabittir..15 gün hikayesi yalandır...
    Şimdilik sorular bunlardır umarım yardımcı olmuşumdur
    Satış olcağı gün sabah 5 den itibaren fotolarla zorludan an be an alana kadar aktarmaya çalışıcağım sizlere...Esenlikle Kalın...İPHONE CANDIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 24 Eylül 2014; 13:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah 8'den itibaren satışa başlanacak gibi bir yazı vardı kendi sitesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Sabah 8'den itibaren satışa başlanacak gibi bir yazı vardı kendi sitesinde.

Hocam o yazi kalkti bu gelmis girin magzaya bakin

• Rezervasyon nerede apple sitesinde göremedim ben...?

Edit..: Google'dan buldum, teşekkürler... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 23 Eylül 2014; 8:49:56 >
  • Ben iki farkli model alicam ama o secilmiyo sanirim.
    Oraya gittigimde umarim sectigim disinda da bir model verirler

• Nasıl rezervasyon yaptırılıyor arkadaşlar?

• Zorlu Center sayfasından yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmac -- 23 Eylül 2014; 12:13:30 >
  • Sen var ya adamsin 11-12 arasinda rezarvasyonumu yaptim bu saatlerde gidecek varsa haberleselim. Bu arada silver rezarvasyonu

• EN ERKEN 10-11 ALDİM BENDE ....bekliyoruz.
  • Cok tesekkurler. Hemen ayirttim bir tane.

• akmac A kullanıcısına yanıt
    Tsekkurler...
    Mobildeydim, herhalde ondan zor buldum. Ama Cuma 10-11 e randevu aldım. Inşallah bekletmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Tsekkurler...
    Mobildeydim, herhalde ondan zor buldum. Ama Cuma 10-11 e randevu aldım. Inşallah bekletmezler.

bende 10-11 arasi ayirttim ama bu sisteme pek güvenmiyorum velevki bu siteden adamin haberi yok adam sabah erkenden gidip siraya girdi verilmicekmi ozman..
    burdan aşadaki sonuclar çikar
    1)APPLE STORE ZORLU CENTERDE ÜRÜN AZ GELDİ VE REZARVASYONLU SATİŞ BAŞLATMAK ZORUNDA KALDİLAR
    2)DAHA ONCEDEN 8 DE GELİP KUYRUGA GİRİN DEDİKLERİ YALAN OLDU
    3)YADA HEM SİRA VAR HEMDE SİRA BEKLEMEK İSTEMEYENLER GELİP ALİCAK ZAMANİNDA DİYE AYRİLDİ
    4)ÜRÜNÜN TAM SATİŞ SAAATİ DE BELİ OLMAKTAN ÇİKTİ ...8 Mİ 10 DAMİ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

quote:

Tsekkurler...

bende 10-11 arasi ayirttim ama bu sisteme pek güvenmiyorum velevki bu siteden adamin haberi yok adam sabah erkenden gidip siraya girdi verilmicekmi ozman..
    burdan aşadaki sonuclar çikar
    1)APPLE STORE ZORLU CENTERDE ÜRÜN AZ GELDİ VE REZARVASYONLU SATİŞ BAŞLATMAK ZORUNDA KALDİLAR
    2)DAHA ONCEDEN 8 DE GELİP KUYRUGA GİRİN DEDİKLERİ YALAN OLDU
    3)YADA HEM SİRA VAR HEMDE SİRA BEKLEMEK İSTEMEYENLER GELİP ALİCAK ZAMANİNDA DİYE AYRİLDİ
    4)ÜRÜNÜN TAM SATİŞ SAAATİ DE BELİ OLMAKTAN ÇİKTİ ...8 Mİ 10 DAMİ..

Muhtemelen zorlu center yönetimi sıraya izin vermedi avm açılış saatinden once. Ben buyuk ihtimalle rezervasyonsuz satmayacaklarını düşünüyorum.

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Banada öğle gibime geliyor
    çünkü nezman sorsam avm yönetimi ile görüşmedeyiz diordu sanirsam bu şekle bagladilar olayi...
    ama arayip yada gidip sormak lasim..
  • oskis kullanıcısına yanıt
    Geçen randevulu gittim bir sürü randevusuz sıra vardı ama kimseyi beklemeden işlemi 10 dakikada hallettim.
    Bu sefer de öyle olacağını umuyorum. Yoksa randevunun anlamı kalmaz.

• quote:

Geçen randevulu gittim bir sürü randevusuz sıra vardı ama kimseyi beklemeden işlemi 10 dakikada hallettim.

hocam bugun gdip yada arayip ogrenicegim
    başka şekil olmaz...kesin net bilgide vermiyor kimse nasil olcak bu çözemedim..
  • quote:

quote:

Bir bilgi alırsanız buradan bizleri de bilgilendirirsiniz değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Bir bilgi alırsanız buradan bizleri de bilgilendirirsiniz değil mi?

birazdan arayip tegit alicagim en gec te yarin gidip magzadan sorucagim..

• sıra bekleme yerine güzel bir çözüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: imodder

sıra bekleme yerine güzel bir çözüm...

aricam hocam kesin bilgi alicagim bende şaşirdim dün 8de yaziyordu bugun boyle bir şey olmuş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.