Şimdi Ara

SATILDI: EVGA GeForce GTX TITAN BLACK Superclocked Signature

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar,

Urun amazon.com'dan yaklasik 3 ay once alinmistir. 900 serisi kartlardan alacagim icin satmak istiyorum. asagida fotografta da goruldugu uzere 5 yil garantiye sahiptir. Evga'in modeli Titan Black'ler icinde en hizlisidir. Evga'in (ayni sekilde amazon.com'un) garanti ve musteri memnuniyeti standartlarini bilen bilir. 25 euro kadar bir ek ucret odenerek +3 yil garanti satin alinmistir. Bir sorun yasadiginizda eger kullanici kaynakli degilse amazon.com %100 oraninda degisimini saglayacaktir. Amazon'un da musteri iliskileri kalitesini bilen bilir. Kart kesinlikle sorunsuzdur, OC yapilmamistir, su anda halen sistemimde takili vaziyettedir*fotoya bakiniz*. 760T kasada tozdan izole sekilde, temiz kullanilmistir.

Eski monitorum VG248QE ile her oyunda ustun performans gosteriyordu. Battlefield4'de 4xAA ve Ultra ayarlarda 110 civari fps aliyordum. Batman arkham origins'te de 120 130 civari bi fps vardi. 1080p monitor icin alabileceginiz en iyi "single gpu" kart budur. (900 serisini bilemiycem tabii) Bu arada ekran karti 6GB VRAM'e sahiptir bilmeyenler icin. oyunlarda Anti-aliasing'i kokune kadar acabilirsiniz.

linkteki urundur:http://www.amazon.com/EVGA-Superclocked-Signature-Dual-Link-06G-P4-3793-KR/dp/B00IKQOPZW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411434046&sr=8-1&keywords=titan+black+signature

Vatandan en son kontol ettigimde 3530 liraya satiliyordu

Nedwish nickli arkadasa satilmistir. Hayirli olsun.

not: urune 680 lira kadar gumruk vergisi + kargo tarafimdan odenmistir.

iyi alisverisler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0hero -- 28 Eylül 2014; 23:11:40 >

• Tahrik etme beni😡arabayı satıp, elindeki parçaları toplatıp beni yaya mı bırakmak istiyorsun ha!😠😡.yönetici arkadaşlar ağır tahrik var.buradan şikayette bulunuyorum😀.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

Tahrik etme beni😡arabayı satıp, elindeki parçaları toplatıp beni yaya mı bırakmak istiyorsun ha!😠😡.yönetici arkadaşlar ağır tahrik var.buradan şikayette bulunuyorum😀.

aman hocam oyle birsey yapma bi titan icin

• benim de ufak bir arsam vardı zor günler için saklıyordum ama...

harika ürün, hayırlı satışlar hocam.
  • hocam yanlış yazmışsın iyi alisverisler sakın iyi seyirler olmasın mükemel kart h.satışlar dilerim
  • 9** serisi bu karttan daha performanslı değilki, ayrıca bu fiyatı bu karta verecek adam 2 tane bunlardan alır Black'e el sallar zaten:

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx780-ftw-acx-gddr5-3gb-384bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html

Demem o ki 1 karta 2.400tl verek biri yok bu forumda, ya da varsada ben görmedim henüz. Hayırlı işler..
  • Kart super. Ozellikle sistem icinde super durmus. Single gpu olarak halen en hizli 2 karttan birisi 980 ile yerine gore asagi yukari farklilasir performansi. Fakat bu kart sadece gamerlar icin degik ozellikle icindeki daha fazla Cuda core ve 6gb vram ile 3d renderingde tam bir canavar diger kartlara gore. O yuzden alicisi her turlu olur bu Kartin. Eger high end kart alicak olsam loe end kartlar oynadigim oyunlari rahat idare ediyor, bunu kesinlikle alirdim. Vatanin halen o fiyattan sattigini ve amazondan almaya kalksaniz 3000 e maloldugunu dusunurseniz fiyat gayet iyi. Ki 4k monitorlet dr yayginlasiyor 6k vram ile hala bi tercih sebebi olabilir.

Hayirli satislar. Eger satilmaz da bakalim sistem isteyen bi oyun oynamayi dusunursem o zaman dusunucem

Bu arara sistem iyi gorunuyor cidden:)
  • @webbeast

eywallah hocam

@J.Maharaja

kart 2400'e hic satilmazsa her zaman pazarlik payi olacaktir
  • n0hero kullanıcısına yanıt
    Bence sen bu kartı satıp 9** serisine geçme, zaten farkını hissedemeyeceksin kaldı ki gtx980 bu karttan daha aşağıda bir performansta dediğim gibi. Sen 4K mı oynuyorsun?
  • 2K da oynuyorum ROG swift ile. single gpu Titan Black dedigim gibi 1080p icin tam bir canavar. her oyunda akiyor kart. ama 2K' da durum ayni sekilde olmuyor tabii. 60 70 80 arasi dalgalanan bir fps aliyorum ki her ne kadar G-SYNC bu sorunlari minimize etse bile 144 HZ'den tam verim alamiyorum. 9** serisini dusunmemin sebebi ROG swiftin hakkini verebilmek. +100 FPS alabilmek. buyuk ihtimalle 970 SLI yapacagim. olmadi 980 SLI da yapilabilir amazon'dan alindiginda oldukca uygun fiyata getirilebiliyorlar. 1 Titan Black daha alip SLI yapmayi cok dusundum ama nerden baksan yine 3000TL bir masrafim olacal, uzerine 9 serisinin getirdigi yeni teknolojik ozelliklerden mahrum kalacaktim. 2 Titan Black almaktansa iki 970 veya iki 980 her turlu winner oluyor. Bu karti da ben single gpu kullanirim sli ile ugrasmam, zaten 1080p'de oynuyorum diyen her kullanici rahatlikla dusunebilir. 1080p'deki performansindan yukarda da bahsettim(overclocksuz). kesinlikle muazzam.
    Iyi güzel düşündün ama sli için çok geç geliyor driver güncellemeleri bildiğim kadarıyla, sana Asus mars, gtx690 ve. 295x2 tavsiye ederim.

Çift gpu lu kart, tek gpu lu sli olayı gibi olmadığından, cok daha fazla stabildir.

• sen de guzel dusunuyorsun da soyledigin kartlardan gtx690 bayagi outdated oldu bu saatten sonra 6 serisi kart alinmaz ki stoklarda yok ancak 2. el bulacaksin ona da kim ugrasacak. 9** serisinin getirdigi yenilikler ortada. 295X2 olabilirdi fakat g-sync'ten mahrum kalmak hiiic istemem. o yuzden her ikisi de kalsin. titan Z'ye de param yetmez zaten. en guzel opsiyon 970 SLI gibi gorunuyor f/p acisindan. SLI profilleri eskisi kadar gec gelmiyor ayrica. mesela Batman Arkham origins cikar cikmaz SLI profili de cikmisti hatirliyorum. Eski bilinen SLI problemlerini artik astilar.
    9** serisinin getirdiği bariz yenilik nedir senin işine yarayan mesela? 690 eski kart ama Titan'dan önde, çok güçlü yani. Ayrıca her oyunda SLI profili hemen gelmeyebilirde, orasını tam bilmiyorum. Asus Mars işine yaramaz mı? Enazından 690'dan biraz daha yeni, gerçi nekadar fark var muamma.

2. elde gtx690 'lar 1300lere düştü diye hatırlıyorum, bak istersen forumun 2.el kısmına. Yinede karar senin, SLI profilleri hemen geliyorsa güncellemeler ile, ozaman sıkıntı yok GTX970 SLI hayli işini görür, 980 abes olur bence, he 4K kullansan tamamda 2K için 970 SLI yeterli diye düşünüyorum. Hatta Asus Mars da olurda sen 9** serisi yeniliği diyorsun diye dedim. (gerçi oda dediğim gibi 9** serisinin yenilikleri nekadar işine yararsa..)
  • 900 serisinde aslina bakarsan guzel seyler var. MFAA, dusuk guc tuketimi, gpu'nun daha az isinmasi, daha kolay oc olmasi bunlardan sadece bir kaci. en onemlisi de DX12 neymis onu da tam anlamiyla 9 serisinde gorecegiz. bakalim zaman ne gosterecek su kartlarin cesitleri bi stokalara girsin de.
    Yanlış hatırlamıyorsam nVidia 7** serisi için de DX12 destekleyeceğini söylemişti resmi olarak.

Ayrıca okadar üst seviye kart alıpta OC yapmanın mantıklı olmadığı görüşündeyim, sonuçta en az 70 fps alıyorsan (bu patlama-çatlama vb yüksek grafik içeren karelerde 60'lara zar-zor düşse) sana hayli yetecektir. Fraps'ta 200 de görsen aynı, 70 de görsen aynı akışkanlıkta olacak. Ama sen 144Hz kullanıyorsun doğru ya, senin en az 144 alabilmen gerek akışkan görebilmek için değil mi? Ozaman hiç 970 lere girme, 2x 980 al anca yeterse yeter.
  • http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2400790

Burada MFAA'nın çok farklı bişey olmadığını, hareket halinde 1 kare sonraki 1 kareyi baz alarak görüntüyü harekette flûlaştırdığından bahsetmişler. (araba sürerken, sağ-solun geri doğru flû olması gibi) Ayrıca biride SMAA T2X ve TXAA çok daha iyi görünüyor demiş.

Sonuç olarak konudan anladığım kadarıyla arada çok extreme fark yok, olan farkta yukarda bahsettiğim şekilde gerçekleşiyor. Yani MFAA'nın farkı diğer filtrelerden güzelsede, bu anca çok fazla hareketli olmayan, fakat grafiği yüksek olan oyunlarda anca belli olur-olmaz. Olur-olmaz diyorum çünkü diğer filtrelerde bunu aratmayacaktır kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: n0hero

Merhabalar,

Urun amazon.com'dan yaklasik 3 ay once alinmistir. 900 serisi kartlardan alacagim icin satmak istiyorum. asagida fotografta da goruldugu uzere 5 yil garantiye sahiptir. Evga'in modeli Titan Black'ler icinde en hizlisidir. Evga'in (ayni sekilde amazon.com'un) garanti ve musteri memnuniyeti standartlarini bilen bilir. 25 euro kadar bir ek ucret odenerek +3 yil garanti satin alinmistir. Bir sorun yasadiginizda eger kullanici kaynakli degilse amazon.com %100 oraninda degisimini saglayacaktir. Amazon'un da musteri iliskileri kalitesini bilen bilir. Kart kesinlikle sorunsuzdur, OC yapilmamistir, su anda halen sistemimde takili vaziyettedir*fotoya bakiniz*. 760T kasada tozdan izole sekilde, temiz kullanilmistir.

Eski monitorum VG248QE ile her oyunda ustun performans gosteriyordu. Battlefield4'de 4xAA ve Ultra ayarlarda 110 civari fps aliyordum. Batman arkham origins'te de 120 130 civari bi fps vardi. 1080p monitor icin alabileceginiz en iyi "single gpu" kart budur. (900 serisini bilemiycem tabii) Bu arada ekran karti 6GB VRAM'e sahiptir bilmeyenler icin. oyunlarda Anti-aliasing'i kokune kadar acabilirsiniz.

linkteki urundur:http://www.amazon.com/EVGA-Superclocked-Signature-Dual-Link-06G-P4-3793-KR/dp/B00IKQOPZW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411434046&sr=8-1&keywords=titan+black+signature

Vatandan en son kontol ettigimde 3530 liraya satiliyordu

Nedwish nickli arkadasa satilmistir. Hayirli olsun.

not: urune 680 lira kadar gumruk vergisi + kargo tarafimdan odenmistir.

iyi alisverisler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 26 Eylül 2014; 2:56:40 >

• şu serileri alanlar ne çok kazıklandılar üzülüyorum valla. bir sürü para say bir sene sonra 900 serisi gelsin arada uçurum kadar fiyat farkı kazığından sonra elinde bir tane fırını satmaya uğraş. 2 bine gtx 970 sli alıp aynı güç tüketiminde %40-50 performans farkı bindirmek varken değil mi? yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 26 Eylül 2014; 13:00:16 >
  • tizar kullanıcısına yanıt
    Satmaya ugras? karti bugun sattim arkadasin eline ulasir ulasmas konuyu guncelleyecegim :) ayrica soylediklerinizin tek kelimesine bile katilmiyorum. Titan Black halen oldukca guclu bir kart milletin ovup durdugu 780ti'dan bile onde aslinda. 1080p de yasadigim single gpu performansini zaten yukarida anlattim. kullananlar bilir. ayrica ben alirken 4gb lik kartlar bulunmuyordu 3 degil 6gb vram olsun diye de tercih sebebi olmustu her kartin kullanim amaci farkli. 1080pde titan black fazlasiyla yetiyordu simdiyse yetmiyor cunku 2K'ya gectim.. Ihtiyaclar ve gereksinimler surekli degisebilir. normal seyler bunlar. alirsin, satarsin. simdiyse 980 SLI dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0hero

Satmaya ugras? karti bugun sattim arkadasin eline ulasir ulasmas konuyu guncelleyecegim :) ayrica soylediklerinizin tek kelimesine bile katilmiyorum. Titan Black halen oldukca guclu bir kart milletin ovup durdugu 780ti'dan bile onde aslinda. 1080p de yasadigim single gpu performansini zaten yukarida anlattim. kullananlar bilir. ayrica ben alirken 4gb lik kartlar bulunmuyordu 3 degil 6gb vram olsun diye de tercih sebebi olmustu her kartin kullanim amaci farkli. 1080pde titan black fazlasiyla yetiyordu simdiyse yetmiyor cunku 2K'ya gectim.. Ihtiyaclar ve gereksinimler surekli degisebilir. normal seyler bunlar. alirsin, satarsin. simdiyse 980 SLI dusunuyorum.

her malın alıcısı çıkar orasına karışmam alan memnun satan memnunsa her iki tarafa da hayırlı olsun fakat ortada bir de gerçekler var gtx 980 bu karttan güçlü mü? güçlü, daha az güç tüketiyor mu? tüketiyor tüm bunların üstüne en önemlisi 1000 tl daha ucuz mu? ucuz. ayrıca 980 ile 970 arasında performans farkı sadece %10 bu fark için 980 almakta bana göre kazıklanmaktır. ayrıca bu kart 780ti den güçlü falan değil benchmarklar ortadayken kandırmayalım birbirimizi. şu an alınabilir en iyi çözüm tek kart ya da sli olarak 970 dir ayrıca 980ti ve diğer modeli de beklemekte yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 26 Eylül 2014; 16:51:44 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.