Şimdi Ara

1 OYUN SADECE 50 TL! Woozie Game Store [Steam-Epic Games-EA Play]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
5.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluş 2014! Yaklaşık 9 sene önce yaptığımız işin(spoiler'da görebilirsiniz) bir benzeriyle tekrar buralardayız.

Artan oyun fiyatları, torrent indirmelerinin yavaşlığı ve güvensizliği gibi sorunlar için sizlere bir alternatif sunuyoruz. Offline hesaplar.

Hem de 50 TL gibi çok uygun bir fiyata. Gelin sizinle detayları paylaşalım. ❤️

⏬️ ⏬️ ⏬️

Offline hesap nedir?

⭐ Offline hesaplar, paylaşımlı ortak hesaplardır. Size, oynamak istediğiniz oyunu offline/kariyer/hikaye modlarında oynama imkanı sunar.
    ⭐ Oyuna gelen tüm güncellemeleri hesabı online’a alarak indirebilirsiniz.
    ⭐ Kimse birbirinin oynayışını veya ilerlemesini etkilemez çünkü herkes offline oynar ve ilerleme local olarak bilgisayarınıza kaydedilir.
    ⭐ Oyunların Deluxe / Gold herhangi bir versiyonunu talep edebilirsiniz.

Satın almak istersem, sistem nasıl işliyor?

☁️ Size almak istediğiniz oyun için örneğin bir Steam hesabı veriyoruz.
    ☁️ Hesaba giriş yapıp oyunu indiriyorsunuz ve daha sonrasında Steam'i offline moda alıyorsunuz.
    ☁️ Oyuna giriş yapıyorsunuz ve dilediğinizce oynayabiliyorsunuz.

Bu sistemin bana avantajı ne?

✅ Oynamak istediğiniz oyunu torrent veya farklı alternatiflerden indirip crack vs. ile uğraşmaya gerek olmadan, direk Steam veya Epic Games platformlarından hızlıca indirip oynayabilirsiniz.
    ✅ Oyunlar için paranızın %90'ından fazlasını tasarruf edeceksiniz.
    ✅ Hesaplar ömür boyu garantilidir, istediğiniz zaman giriş yapıp oynayabilirsiniz.
    ✅ Oyun ilerlemeniz, save dosyalarınız bilgisayarınıza kaydedildiği için bir veri kaybı yaşamazsınız. Save dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

Hangi oyunlar mevcut?

🎮 Aklınıza gelebilecek ve gelemeyecek her türlü oyun mevcut. Bilgi almak için özel mesaj gönderebilirsiniz.
    🕹️ Steam + Epic Games + Uplay + Microsoft Store + Origin 🕹️

Oyun fiyatlarınız ne kadar?

💸 Fiyatlarımız her oyun için sabit olacak şekilde 50 TL'DİR. Birden fazla alım için güzel bir indirim yapabiliriz.

👇 2014'te açmış olduğumuz, nostalji ve ucuzluk kokan konumuzu aşağıda görebilirsiniz. Fiyatları gördüğümüzde gözlerimiz ister istemez yaşarıyor.

Şuan için sadece PC platformu için satış yapılmaktadır.

Oyunların hiçbirinde bölge kısıtlaması yoktur istediğiniz Ülkeden sorunsuz bir şekilde kodu aktif ederek oyununuzu oynayabilirsiniz.

Oyunların normalden daha uygun fiyata olmasının sebebi: Alınırken toplu şekilde alındığı için daha uygun fiyatlara temin edilmektedir.

Listede bulunmayan oyunların fiyat ve stok bilgisi için özel mesaj gönderebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri: PTT, Paypal

Not: Paypal üzerinden yapılan ödemelerde masraflar alıcıya aittir. ("Aileme ve arkadaşlarıma para gönderiyorum" seçeneğiyle göndermeniz gerekmektedir.)

Oyun Listesi

Fifa 2015: 55TL (Origin, Stok: Var) | The Sims 4: 90TL (Origin, Stok: Var)

Battlefield 4: 55TL (Origin, Stok: Var) | GTA V : 120TL (Social Club, Stok: Var, Çıkış Tarihi: 14/03/2015)

Dying Light: 85TL (Steam, Stok: Var) | Evolve: 90TL (Steam, Stok: Var)

Total War: Attila: 65TL (Steam, Stok: Var) | Call of Duty: Advanced Warfare: 75TL (Steam, Stok: Var)

Football Manager 2015: 65TL (Steam, Stok: Var) | Battlefield: Hardline: 120TL (Origin, Stok: Var)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 17 Ağustos 2023; 0:37:26 >

• Foruma bunun için kayıt oldum ilk başta güvenemedim fiyatlar daha ucuz olduğu için fakat mesajlarına bakılırsa iyi bir arkadaş. Dead Rising 3 siparişi için ödeme yapıldı beklemedeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNiamo -- 23 Eylül 2014; 18:37:36 >
  • Steam key gönderilmiştir, iyi oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtue97

pm

Gönderildi.
  • kişiden counter strike global offensive oyununu aldım, iyi satıcı...
  • Yine bekleriz, teşekkürler
  • Woozie kullanıcısına yanıt
    sağolun başka alışverişte görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2241247DC -- 23 Eylül 2014; 22:50:18 >
  • Battlefield Hardline Origin ön siparişler açılmıştır arkadaşlar. Keyler tahmini olarak 2015 Mart ayının sonuna doğru teslim edilmeye başlanacaktır. Ön sipariş için belirlediğimiz ücret ise 120TL. Detaylı bilgi için ÖM atabilirsiniz.

Yeni çıkacak oyunların ön sipariş fiyatları kısa süre için 110TL'dir bilgi için ÖM atabilirsiniz.
  • GTA V Pre-Order: 145TL (Steam, Stok: Var, Çıkış Tarihi: 27/01/2015)

Nasıl oluyor bu? Steam'de daha fiyatı bile çıkmadı ki?
  • Bazı firmalar tanıtım amaçlı böyle kampanyalar yapabiliyor. Ben ilk ön siparişe verdiklerinde aldım 100TL ücrete örneğin. Zaten kendim test etmesem ve güvenilir olduğunu bilmesem buradaki insanları bu uygun fiyatlardan yararlandırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 2 Kasım 2014; 3:58:53 >
  • Pm

• Gönderildi

• Evolve Pre-Order ve COD: Advanced Warfare 115TL'den satışa sunulmuştur.

(Evolve 10 Şubat 2015 tarihinde dağıtımı yapılacaktır.)

• ödemeyi mobille yapsam kabul edermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

ödemeyi mobille yapsam kabul edermisin

Maalesef mobil ödeme kullanamıyoruz

• bazı aradığım oyunlar var bunlar için ilanda açmıştım. Payday2-skyrim-portal bundle gibi.
  • Oyun fiyatları yeni sağlayıcı ile birlikte güncellenmiştir, fiyatlarda indirime gidilmiştir. İsteklerinizi ÖM ile belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 23 Kasım 2014; 12:10:56 >
  • Woozie kullanıcısına yanıt
    Counter Strike Global Offensive: 30TL

Steamda CS GO FİYATI 24 TL

Bana ilginç geldigi için yazdım ilanını baltalama gibi bir niyetim yok ancak oyun steamda daha ucuz heralde steam fiyatını göremediniz
  • Uyarı için teşekkürler, değişiklik yapmayı unutmuşum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.