Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.521
Cevap
202
Favori
1.110.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

X1 de çok iyi bir alternatif. Kullanan herkes çok memnun. Fakat 136000 boş paket. 160-170 bin civarına çıkarsanız güzel opsiyonlarla dolu bir x1 alabilirsiniz.

170'e 1.5 benzinli önden çeker X1 almaktansa 4x4 2.0 dizel tiguan almak daha mantıklı bence
  • Herkes beğenecek diye bir şey elbette söz konusu değil. Ancak gözlemlediğim kadarıyla, eleştiren hatta yerden yere vuranların geneli, kafasında başka marka model araçlar olup ta, dur Tiguan'ı da göreyim de, içimde kalmasın, bakarım ama yine diğer aracı alırım mantığıyla bakanlar gibi geldi bana. Eleştirilen ve aracı satın alma listesinden çıkartan noktalar gerçekten ilginç. Benim de mesela şimdi aklımda ilk olarak Tiguan var ama aynı zamanda Tucson veya X1 de düşünen birisi olsam, gidip onları inceler, kendimi onlardan vazgeçirmek için mutlaka eleştirecek bir şeyler bulurdum, kendimi rahatlatırdım. Misal, X1 comfort paket+cam tavan+bir iki ıvır zıvır ile en az 160 bin lira para vereceğim ve bana sıradan bir multimedya deneyimi sunacak. Sonra sanayide 7-8 bin liraya çıkma cihaz taktırma peşinde koşacağım. Anında vazgeçtim bile Bu eleştiriler, bana bu bağlamda yapılıyor gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 2 Mayıs 2016; 10:17:40 >
  • Daha çok coupe tarzı sevenler için Q2 iyi bir alternatif ama fiyat nasıl olur orası muamma ama yeni kasa A4 (1.4tsi) fiyatları 4 ayda 18bin lira yükselip 145bin lira oluyorsa Q2 için gerisini siz düşünün...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q2 baz fiyat 95,000-100,000 tl olacaktır
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Çok fazla iyimsersin bence, 120bin 1.4 benzinli başlangıcı ve 130bin de 1.6 dizel başlangıcı olacaktır.

• vw nin en büyük sorunu dsg ve hala buna bir cözüm bulamadı.
  • tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam :) ki zaten 160-170 binlere çıkınca başka marka ve modellere doğru kayıyor insan

• Avekte 2.0 highline varmış, test aracı da yokmuş başka zamana erteledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

fotolardan sonra q2 beklemeye karar verdim.bagaj onda da ufak bunda da ufak..bari en azindan elit bi araba almis olurum.

Ben de X1 e yönlenmeye karar verdim.
    BU doğuştan hiç bir şey alınmaz.
  • Arkadaşlar nasıl olur ya 615 lt bagaj yalan mı oldu ?

Benim bu aracı istememdeki birinci faktör 615 lt bagajı idi.

Sağını solunu kaydırmadan net bagaj hacmi ne kadardır ?
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Ben ilk olarak tiguan düşünerek yola çıktım. R line olanı da tasarım olarak çok begendim. Kia, qq ve tucsonu inceledim dediğiniz gibi yaptım yani

Kia ve qq eledim ama tucsonu eleyemedim doğrusu. Hatta tucson forumuna yenilerde bakıp yazmaya başladım. Şimdi 130 bin civarı istediğim bazı donanımlardan da feragat edip ve en önemlisi bütçeyi zorlayıp tiguan almak mı yoksa 105 bine kendimi de fazla zorlamadan istedigim tum donanimlari olan tucson almak mı diye sorunca kendime ister istemez tucsona yöneliyor insan.Ama cebimde 130 bin olsa gider alırdım ki hala bekliyorum tam karar vermiş değilim.

• arkadaşlar dün araci kayserideki bayide inceleme fırsatı buldum....

aklımda ya superb alirim ya da tiguan diye bir düşünce vardi...

ben passat highline gibi bir araç bekliyordum...

fakat bi gördüm ki

araç bom boş...

hiç bir özellik yok...

koltuklar elektrikli hafizali bile değil...

adı highline sadece...

eski trendline araçlara extra olarak sadece hayalet ekran gelmiş...

highline ile uzaktan yakından bi alakası yok aracın...

dıştan cok güzel..iç hacim de güzel...ama kullanilan materyaller ve donanımda maalesef en azından benim beklentilerim karşisinda sınıfta kaldi....

175 milyar bi araca vereceksem özellikli bir araç da isterim yani istemek lazım diye düşünüyorum....

forumdaki tüm görüslere saygiliyim ama bunlar da nacızane benim düşüncelerim....

iyi forumlar....
  • weapon_ps3 kullanıcısına yanıt
    Koltuklar en geride 520 diyorlar ama bana o kadar da gelmedi doğrusu. Tucson 480 civarı galiba tucson ile aynı geldi bana. Ama yükseklik filan farkından kaynaklı 520 oluyordur onu bilemem de bagajin arka koltuğa kadar olan genişlik aynı gibi. Bunlar da fotolar...
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• Maltepe veya stad erelde showroom araç var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Çok fazla iyimsersin bence, 120bin 1.4 benzinli başlangıcı ve 130bin de 1.6 dizel başlangıcı olacaktır.

O zaman q3 ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: hbagkale

arkadaşlar dün araci kayserideki bayide inceleme fırsatı buldum....

aklımda ya superb alirim ya da tiguan diye bir düşünce vardi...

ben passat highline gibi bir araç bekliyordum...

fakat bi gördüm ki

araç bom boş...

hiç bir özellik yok...

koltuklar elektrikli hafizali bile değil...

adı highline sadece...

eski trendline araçlara extra olarak sadece hayalet ekran gelmiş...

highline ile uzaktan yakından bi alakası yok aracın...

dıştan cok güzel..iç hacim de güzel...ama kullanilan materyaller ve donanımda maalesef en azından benim beklentilerim karşisinda sınıfta kaldi....

175 milyar bi araca vereceksem özellikli bir araç da isterim yani istemek lazım diye düşünüyorum....

forumdaki tüm görüslere saygiliyim ama bunlar da nacızane benim düşüncelerim....

iyi forumlar....

görüşlerinize aynen katılıyorum, aracın tasarımı gayet güzel fakat donanım seçenekleri tamamen saçmalık. Highline donanıma elektrikli koltuk,geri görüş kamerası gibi çok standart bazı özellikleri bile koymadan 170 den satmaya çalışarak milleti resmen enayi yerine koyuyor doğuş oto adı highline ama içeriği tenekeline..
  • İzlemeyenler için

http://www.otopark.com/2015/10/gandalf-hyundai-tucson-1-6-t-gdi-elite-plus/

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Q3 zaten seneye yenilenecek, yeni kasa fiyatları da zaten daha üst seviye olur.

• bagaj olayı golfteki gibi hileli olabilir, teknik verilerde 380lt yazar ama 380lt'ye ulaşmak için ince stepne almak zorundasınız, tiguanda da bir opsiyonla büyüyen bagajın ölçüsünü veriyor olabilirler, kendim incelediğim zaman daha net konuşurum
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.