Şimdi Ara

MyEpisodeCalendar.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dizilerinizi takip edebileceğiniz, kişisel dizi takvimi oluşturabileceğiniz MyEpisodeCalendar.com sitesini tanıtmak istiyorum. Sitenin Türkçe desteği de bulunmaktadır.

Eklediğiniz dizilerde izlemediğiniz bölümleri liste halinde "İzleme Listem" alanında görebilir, izlendi olarak buradan işaretleyebilirsiniz.
     MyEpisodeCalendar.com

Takip ettiğiniz dizilerin gelecek bölümlerini "Sıradakiler" sayfasından takip edebilirsiniz.
     MyEpisodeCalendar.com

Dizilerinizi takvim görümünde ya da
     MyEpisodeCalendar.com

Liste görümünde görebilirsiniz.
     MyEpisodeCalendar.com

Ana Sayfadan İzleme ilerleyişine, gelecek bölümlere ve izleme listenize kolayca ulaşabilirsiniz.
     MyEpisodeCalendar.com

Dizilerin kendi sayfasından, dizinin özelliklerine, bölümlerine, oyuncularına ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.
     MyEpisodeCalendar.com

MyEpisodeCalendar.com

MyEpisodeCalendar.com

30 saniye de üye olup, dizilerinizi takip edip, bölüm kaçırmadan izleme listesi oluşturabilirsiniz. MyEpisodeCalendar.com sitesini herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrelebleb -- 2 Ekim 2014; 20:54:54 >

• Güzele benziyor teşekkürler
  • vaay güzelmiş eyvallah
  • kullanışlı
  • Geçen sene kullandığım, izlediklerimi seçebildiğim bir site vardı. Adını unuttum ve araştırınca da bulamadım. Hatırlayan birisi yazarsa sevinirim.
  • Konusunu açacaktım aratayım dedim açılmış. Up niyetinde olsun site çok iyi tüm dizilerimi ekledim.İzlediğim bölümleri ekledim; istatislik tutuyor, yeni bölüm tarihlerini veriyor, tavsiye yapıyor çok dizi izleyenler için güzel site
  • http://episodecalendar.com kullanıyorum tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.