Şimdi Ara

LG'nin yeni monitörlerini denedik: 144Hz oyun, 4K dijital sinema ve 21:9 ultra geniş kavisli monitörler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG yeni nesil monitörleri ile pazarda iddialı olmayı hedefliyor. Oyuncular için hazırlanan 24-inç büyüklüğünde 144Hz, profesyoneller için geliştişrilen 4K çözünürlüğünde ve 21:9 ultra geniş formatta kavisli monitörlerin detayları  videomuzda.

• fiyatlardan bahseden kimse yok ama!!!111

• Piyasaya çıkış tarihleri bellimi acaba?

• Anlamak için 3 kez izleyiniz

• 24 inç 144Hz iyimiş ya daha 4K'da R9 295x2 30 FPS zor veriyor :)

• Gaming serisinin fiyatini merak ettim

• Bu tür monitörleri piyasada bulmak zor oluyor, internette bulunabiliyor görmeden almak da insanın içine sinmiyor.

• Allah aşkına LG üst seviye Monitörleri satılan bir yer yok Istanbulda.
    Geçen sene harıl harıl aradım bulamadım. Hep alt seviye modelleri yığmışlar mağazalara.

• 1.43 deki oyun hangi oyun

• LG monitör ve ekranda kalite. Teşekkürler.

• Sayın Erdi Özüağ

Bu modellerin Türkiye'ye gelip gelmeyeceğine dair bilgi verebilir misiniz ?

• Haber için teşekkürler. Hepsi de birbirinden iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx187

24 inç 144Hz iyimiş ya daha 4K'da R9 295x2 30 FPS zor veriyor :)

R9 290X 3840x2160 Battlefield 4 mantle ile 25-50 arası fps alıyorum. 30 fps neyde alıyordun ?
  • Monitör fazla büyük

• 47 incden asagisi icin 4k Gereksiz 4k ya harciyacaginiz para ile 27 inc 120hz va panel alin hoparlorude olsun tv olarakta kullanirsiniz

• 21:9 monitörler hep ilgimi çekmiştir. Piyasaya çıkınca bi incelemek lazım. Şuan fiyatları normal halefilerine göre biraz yüksek. Böyle çeşitler çıkınca alt segmentler ucuzlar sanıyorum. Bende çökerim üstlerine. :)

• Sadece oyun için düşünmeyin. İki hd monitör yerine tek bir ultrahd iş görür. İş iin çok faydalı. Bazı monitörler 2 ayrı girişe izin veriyor, hepsinde var mı bilmiyorum. Bence standart olmalı ve olur gibime de geliyor.

• Erdi abi senden iyi rapci olurmuş videonun sonunda konuyu toparlarken sende bu ışığı gördüm emeğine sağlıkta bunun Türkiye ye gelmesi ne kadar zaman alıcak fiyatı orta halli kesimi illaki aşıcak yani Türkiyede ne kadar satabilir ki ?

• Konsolculara sorsak 30 fps oyun gayet yeterli derler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

47 incden asagisi icin 4k Gereksiz 4k ya harciyacaginiz para ile 27 inc 120hz va panel alin hoparlorude olsun tv olarakta kullanirsiniz

Dostum 120 hz VA panel 27 inc monitor linki varsa atar mısın ? Mümkünse düşük ms olsun gamerlar için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.