Şimdi Ara

Motor aksamına vida düşürmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün kaputu açtığım esnada elimde bulunan yaklaşık 1 cm çapındaki vidayı farların hemen arkasındaki bir bölüme düşürdüm. Aydınlatma yaparak defalarca kez kontrol etmeme rağmen vidayı göremedim. Sanırım tamponu indirmem, farları vs. sökmem gerekecek. Sizce bir basit vida için bu kadar uğraşa değer mi ? Herhangi bir problem olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respect_89 -- 22 Eylül 2014; 15:08:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Dün kaputu açtığım esnada elimde bulunan yaklaşık 1 cm çapındaki vidayı farların hemen arkasındaki bir bölüme düşürdüm. Aydınlatma yaparak defalarca kez kontrol etmeme rağmen vidayı göremedim. Sanırım tamponu indirmem, farları vs. sökmem gerekecek. Sizce bir basit vida için bu kadar uğraşa değer mi ? Herhangi bir problem olur mu ?

yolda gideken düşer bence uğraşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey yapmaz boşta olduğundan düşe ama lastiğe girebilir düşünce tek sıkıntı bu olur.
  • Bende ilk başta motorun içine düşürdün zannettim.Sıkıntı çıkarmaz,kartere düşmüştür.
  • Kayışlarla kasnakların arasına girerse kayışların atmasına sebep olabilir, ama o kısımlarda olsaydı zaten görürdünüz..
    Karter koruması falan varsa muhtemelen oraya düşmüştür.. Problem olmaz.. Yolda giderken kendiliğinden yere düşer..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçim rahatlamış oldu sayenizde. Teşekkür ediyorum herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.