Şimdi Ara

MGS V: The Phantom Pain'in Yoldaşlık Sistemi Hakkında Detaylar Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Metal Gear serisinin yeni oyunu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain hakkında TGS 2014 etkinliğinde pek çok sunum yapıldı. Etkinlikte konuşan serinin yaratıcısı Hideo Kojima, oyunda görevlerimizde yardım edecek karakterlerden ve yoldaş sisteminden (buddy system) bahsetti.

Belirtilene göre her görev öncesi istediğimiz kişiyi yanımıza alabileceğiz. Bu sistem tamamen oyuncunun seçimlerine kalmış olacak. İstersek yanımıza aldığımız karakterle görev boyunca hiç buluşmayabiliriz bile. Ayrıca yanımıza aldığımız köpek (D.D.) veya at ölebilecek ve bu ölüm tamamen kalıcı olacak. Yani yanımıza aldığımız yoldaşı dikkatli seçmemiz gerecek.

Oyunun ilginç ve gizemli karakterlerinden olan Quite'a değinen Kojima, Quite için "karakterin konsetpi çıplaklık, çıplak keskin nişancı. Quite'ın böyle görünmesinin şaşırtıcı bir açıklaması var. Bu açıklama aynı zamanda Quite'ın zayıflığı. Açıklamayı oyun süresince öğreneceksiniz."

Sniper'ı ile uzaktan Snake'e yardım eden Quite oldukça faydalı bir yoldaş olacaktır. Belirtilene göre Snake ve Quite birlikte göreve çıktıkça arasındaki bağ güçlenecek ve Snake, Quite ile arkadaş değilken Quite göreve gelmeyecek. Yani oyundaki yoldaşlarımızla olan ilişkilerimize de dikkat etmemiz gerecek. Snake'in göreve getirebileceği pek çok yoldaş bulunuyor. Helikopterde Snake'in yanında dört koltuk var fakat henüz tüm yoldaşların listesi belli değil. Oyun hakkında daha çok bilgi geldikçe sizlere aktaracağız.

• Biz oyunu oynamadan tüm herseyini kesfetemeden adamlar ne var ne yok aciklayacaklar heralde.Trailer'lar , Tanitim videolari , ne var ne yok gösterdiler sag olsunlar .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • <3
  • sadece d.d yi alırım arkadaş :D

• ölümler kalıcı olcak kısmı biraz korkutucu :) bu da demek oluyorki bol bol '' load game '' yapıcaz :)

• Köpek varsa bi tanede kedi olsun.O da böyle esnekliği ve ufaklığı bir de sevimliliğini kullanarak düşmanın dikkatini dağıtır.Bi tanede sincap koysunlar sincapta bilgisayar sistemlerine girip hekliye bilme ve elektrik sistemlerini çökertme kabileyetine sahip olsun.Oyun fantastik nede olsa.Çok yadırganmaz hem değişiklik olur :D

• Peace Walkerda dağ gibi olan Miller reyiz :'( o da yanımızda gelebile keşke.

• Mass Effect görev yapısı kokusu alıyorum. Güzel olur ama..
  • Yoldaşlar vs Yandaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Biz oyunu oynamadan tüm herseyini kesfetemeden adamlar ne var ne yok aciklayacaklar heralde.Trailer'lar , Tanitim videolari , ne var ne yok gösterdiler sag olsunlar .

,Oyun Çıkmadan Resmen firma Spoiler yedirdi millete ..

• Nerde o eski MGS'ler.. Ahh ah!

• O değilde DD ölüyormuş anlarım da Quiet ölmez dimi? :(

• SKYRİM gibi olmuş. :D

• yoldaşları oyunun başında seçmesekde kutudan çıkartsak gerektiğinde.Du bunu kojimacığıma yazayım hemen..

• Biri cocuk oldugunu düsünüyorum adi "ELI"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.