Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22942295229622972298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sa kardeşim. Aracım km bana çok inandırıcı gelmedi. Belkide doğru bilemem. Tavan dahil komple boyalı olması mide bulandırıcı. Ayrıca vernik atması var. Tekrar boyaya girecek. 1500 De oraya masraf edeceksin. Şahsen çok içim almadı aracı. Tabi senin ön görülerin nedir bilmem. Yani boya işine ne dersin. Km ye inandın mı. Vs....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsatgencoglu

Sa kardeşim. Aracım km bana çok inandırıcı gelmedi. Belkide doğru bilemem. Tavan dahil komple boyalı olması mide bulandırıcı. Ayrıca vernik atması var. Tekrar boyaya girecek. 1500 De oraya masraf edeceksin. Şahsen çok içim almadı aracı. Tabi senin ön görülerin nedir bilmem. Yani boya işine ne dersin. Km ye inandın mı. Vs....

Hocam araç benim aracım, imzamda ki araç

Km orjinal muayene kayıtlarında da çıkıyor eski sahibi de tanıdık
    Fiatın o serilerinin kronik sorunu boya mevzusu, boyasız olanı bulmak çok zor kapalı garaj aracı dışında
    Neredeyse 2 aydır ilanda 3 kişi sordu aracı sadece

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeş. Doğrudur bilemem dedim ya. Ama bunun böyle olduğunu sen ben bizimoğlan biliyo. 2000 Model aracın o km olduğuna kimse inanmaz. Yalancısın demiyorum yanlış anlama. Komple boyalı olması tavanda dahil insanları itiyor. Birde vernik atması var. Lpg de yok. Bı fiyata zor satarsınız. Alan kişiye 20 ye bulur.

Anladım kardeş. Doğrudur bilemem dedim ya. Ama bunun böyle olduğunu sen ben bizimoğlan biliyo. 2000 Model aracın o km olduğuna kimse inanmaz. Yalancısın demiyorum yanlış anlama. Komple boyalı olması tavanda dahil insanları itiyor. Birde vernik atması var. Lpg de yok. Bı fiyata zor satarsınız. Alan kişiye 20 ye bulur.

• gunsatgencoglu G kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Hocam, müsait bir zamanda muayene sms km bilgilerininde resmini ekleyeyim. Bende aldım ve masraf yaptım, en azından masrafları kurtarayım diyorum. 16 veren var bir kaç kişi, 16500 verene satacağım.

Kardeş muayeneye gitmeden km düşürülebilir. Muayene 2 senede bir. Örnek araç 100.000 de. Muayeneye girdi. Km kaydedildi. Adam 2 senede 100.000 daha yaptı. Oldu 200.000. muayene tarihi geldi. Adam muayeneye gitmeden gitti km yi 110.000 ne düşürdü ve muayeneye girdi. Km 110.000 olarak kaydedildi. Bende bu aracı alacağım ve sorgulattım. Hangi km bilgisi gelir. 110 Mu 200 mü. İşte sana anlatmaya çalıştığım bu. Mümkün mü anlaman. Heleki araç uzun yolda kullanılmış ve deforme olmaşsa anlaman çok zor. İşte bu sebeble km olayı elbette önemli fakat çok düşük olması yada çok yüksek olmasının bence bi önemi yok. Önemli olan motor performansı. Adam motoru yemiştir ama km daha 20 30 bindedir. Neyse kardeş inş. İstediğin fiyata satarsın.

• MERHABA 2002 MODEL MAREA LİBERTY ARAIMA LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM.NE ÖNERİRSİNİZ?DAHA ÖNCE ÇOK DEFA PAYLAŞILDIYSA KUSURA BAKMAYIN.KULLANICI TECRÜBESİ ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN DANIŞMAK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN CEVAP VEREN ARKDAŞLARA.
  • ozgurguley O kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende brc var. Hem yakıt hem kalite hemde uyumluluk mükemmel. 3,5 sene oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım.

• ozgurguley O kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende brc var. Hem yakıt hem kalite hemde uyumluluk mükemmel. 3,5 sene oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım.

valla açıkçası millet uçmuş. değişensiz 2001 elx e 15-16 istiyodum. şimdi adam değişenli araca 19-20 diyo.

boya takıntım yok , çamurluk değişmişe de eyv.

motoru, yürüyeni duruşu düzgün olsun önemli olan o.
  • gkhnbkkl kullanıcısına yanıt
    Kardeş para işi sadece mareaya has değil piyasa komple uçuk. Bahsettiğin fiyatlara artık tofaş ve toros veriyorlar. Bi aksilik olmazsa inş 2 aya kadar tazminat alacağım ve stationwagon bi araç almayı düşünüyorum. Aile kalabalıklaştı. Ne eve nede arabaya sığmıyoruz. O zaman satmayı düşünüyorum. Ama şimdi değil.

sende ne var hocam forumu cok takip edemediğim için bilmiyorum daha önce yazdıysan.
  • gkhnbkkl kullanıcısına yanıt
    Kardeş 98 elx var. Değişen yok. Muhtelif çiziklerden 4 parça da boya var. Çift hava yastığı abs auto klima. Riva yeşili. Orjinal 155.000 km de. Herşey faal ve çalılıyor. Sın 1.5 yıl içerisinde tüm ağır bakımlarını yaptırdım. 3.5 Senedir de keyıifle binniyorum. Çok şükür sanayiye bakımdan bakıma gidiyoruz.

• Lineadaki devir gostergesindeki koltuktaki adam şekli yanmsi ne anlama gelir tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza2135

Lineadaki devir gostergesindeki koltuktaki adam şekli yanmsi ne anlama gelir tesekkurler simdiden

Benim bir bilgim yok bu konuda, aracın kitapçığında detaylı açıklaması mevcuttur

Sa kardeş mareadaki adam şekli emniyet kemerinin takılı olmadığını gösterir. Lineada mareanım devamı. Muhtemelen lineada da aynısıdır. Kemer takılı olduğu halde o şekil çıkıyorsa bir kemeri taktığınız yerdeki swich sıkıntılı olabilir.

• hamza2135 H kullanıcısına yanıt
    Tabi adam yan oturmuş önünde balon varsa airbag ışığıdır. Adam cepheden yüzü görünür çapraz çizgili bir ışıksa emniyet kemeri ikaz işaretidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunsatgencoglu

Sa kardeş mareadaki adam şekli emniyet kemerinin takılı olmadığını gösterir. Lineada mareanım devamı. Muhtemelen lineada da aynısıdır. Kemer takılı olduğu halde o şekil çıkıyorsa bir kemeri taktığınız yerdeki swich sıkıntılı olabilir.

Doğrudur Hocam, dediğim gibi bilgim yok
    Bu arada aracımı bugün sattım, konuyu favorilerden kaldırıyorum, yardımlarınız için teşekkürler

• 2004 exclusive aldım. eski elx imdede aynı sorun vardı.

klima fan motoru kapalıyken bile ara ara üflüyor. nasıl bi çözümü var motor mu değişecek ?
  • 
Sayfa: önceki 22942295229622972298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.