Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler mareanin hangi modeli en cok tutulan ? 15/18 bin tl arasi yada bu fiyata araba önerisi varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Sa kardeş donanım olarak en dolusu exclusive. Tavsiyem 98 02 arası 1.6 elx en stabili. İtalyan kasadır ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsatgencoglu

Sa kardeş donanım olarak en dolusu exclusive. Tavsiyem 98 02 arası 1.6 elx en stabili. İtalyan kasadır ayrıca.

satmak istediğimde elx mi daha hızlı gider hocam
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Kısa vadede satmak istiyorsan marea hiç alma. Piyasa tutalan bir araç değil herkes senin gibi temkinli yaklaşıyor. Cesaretini toplayıp alan satmak istemiyor. Acil bir durum olmadıktan sonra ki o durumda tüm araçlar ucuza gider şöyle temiz bakımlı marea buldun mu satmak istemeyeceksin. Rahatı konforu gidişi duruşu seni çok etkileyecek. Bence elx al. Model yılına takılma. İtalyan kasasını al.

• Arkadaşlar merhaba daha öncede yazdığım gibi 1998 maream var kasetçalarlı teyp mevcut fakat ses kötü geliyor bu teybin bass-tiz ayarı nasıl yapılıyor? Ve sadece önde hoparlörler var ve biri patlak sanırım nasıl bir hoparlör taktırmalıyım ayrıca tweeterlarda değişmeli nasıl bişey almalıyım

• bekir3454 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende de 98 var. Aynı teyp varsa teybin sol tarafında audio yazan düğmeye bas. Bastıkça hangi ayarın yapılacağı ekranda beliriyor. Ona göre ayarla. Aynı tuşun üstünde - ve + tuşlar var. Ona göre ayarı yükseltip düşürebilirsin. Hoparlör hakkında bilgim yok. Nereden ses gelmiyorsa yada nerde yoksa orayı söküp çapını ölçmen lazım. Bilen varsada yazar ki daha önce konusu geçmişti. İlgi alanım olmadığı için dikkatli okumadım.

• gunsatgencoglu G kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler fakat şimdi daha büyük sorunum var gösterge panelim bozuldu yardımcı olun lütfen hararet ve yakıtda sürekli yükselip iniyor
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

Kardeş bildiğim kadarıyla şaseden yapıyor. Akü eksi kutup başını kontrol et oynama gevşeklik varmı diye. Yoksa , aracın ışıklarında da durduk yere oynama oluyorsa şase güçlendirmesi yapılacak. Tabi benim tahminim. Daha öncede forumda bazı arkadaşların bu şekilde sorunları çözülmüştü.

Şu an kendiliğinden düzeldi ama ben yinede elektrikçiye gidicem yarın cevap ve ilgi için teşekkürler teybdede o dediğin tuş yok nasıl yapıcam bass'ı

Benim araçdaki teyp bundan
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

Kardeş resimleri göremiyorum. Yüklemede bi hata var galiba. Audio düğmesi olması lazım. Teyp hangi model acaba rengi grimsimi siyah mı.

Teyp siyah bir tane basmalı balance tuşu var modeli grundig ad182l

Benim teypten farklı model. Ama sol taraftaki yuvarlak çevirmeli süğme aynı zamanda basmalıdır. O düğmenin tam ortasına basınca teybin ekranında değişiklik olmuyor mu bastıkça ekranda balance volume bass diye yazmıyor mu.

Yok hocam ya olmuyor ayar oldum

Başkada bilgim yok kardeş. Belki ayar yapılmıyordur dicem ama en eski teypte bile eko ayarı olur. Belkide düğme basmıyordur.

Bilemiyorum kardeşim ilgin için çok teşekkür ederim sağolasın

• Arkadaşlar merhaba,

Aracım 7000 km de 250 gr kadar yağ azaltmış, 2000 model lpgli sx sizce normal midir?
  • Arkadaşlar Bravanın benzin pompasının yan sanayisini taksam randıman alırmıyım.komple motor indirdim arabanın motoruna segman attırdım bugün topluycam hiçbirşey zoruma gitmedide o pompanın fiyatını duyunca şevkim kırıldı napıcam ben ya

• Merhaba herkese.
    Üyeler arasına 2001 İtalyan kasa,gece mavisi,elx ile katılıyorum.Aracı Bilecik-Bozüyük'ten almıştık.Geçen 14 sene içerisinde araç bizimle birlikte,Doğu Anadolu ve Orta-Doğu Karadeniz haricinde,bütün ülkeyi dolaştı diyebilirim.Bir kere olsun bizi yolda bırakmayan,bizi pişman etmeyen bu araç ailenin 5.üyesi konumunda.Kısacası,bu sene ben daha çok kullanıyorum arabayı,Marea'dan çok memnunuz.Selam olsun tüm Marea sevenlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okd

Merhaba herkese.
    Üyeler arasına 2001 İtalyan kasa,gece mavisi,elx ile katılıyorum.Aracı Bilecik-Bozüyük'ten almıştık.Geçen 14 sene içerisinde araç bizimle birlikte,Doğu Anadolu ve Orta-Doğu Karadeniz haricinde,bütün ülkeyi dolaştı diyebilirim.Bir kere olsun bizi yolda bırakmayan,bizi pişman etmeyen bu araç ailenin 5.üyesi konumunda.Kısacası,bu sene ben daha çok kullanıyorum arabayı,Marea'dan çok memnunuz.Selam olsun tüm Marea sevenlere.

Belli bir yerden sonra dediğiniz gibi sanki ailenin bir üyesiymiş gibi bakıyorsunuz rabanıza. Çünkü o da emektar sayılıyor. Allah kazasız belazsız binmek nasip etsin.
  • 
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.