Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.005.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Ankarada lpg ayarını nerede yapabilirim ? hesapladım km'de 40 kuruş yakıyorum. Bu ayar yapıldıktan sonra ortalama ne kadara düşer ( otomotk vites oldugunu tekrardan hatırlatayım )
  • ÖFS06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim .
    Bir arkadaşa daha sordum , ankarada nerede yaptırabilirim acaba bilginiz varmı ? sizinki çok az yakıyormuş mevlam bozmasın. Benimkinin otomotik oldugunu tekrardan hatırlatmak isterim.
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    Beynini yeni değiştirdim 3 4 defa gaz ayarı yaptırdım en sonunda çok güzel oldu lpg tankı simit sürekli full dolduruyorum 30 litre alıyo devirini çok devirinde kullanmıyorum bazen basıyorum bazen basmıyorum öyle 320 yi buluyorum 320nin 140ı şehirdışı 2 yıldır shellden başka yerden gaz almıyorum çekişide çok güzel arabanın sizin değerlerde normal ortalama 24 26 kuruş yakıyo benim arabam lpgnin markası ne benim ovml

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.kazoglu M kullanıcısına yanıt
    Arabanın lpg ayarına baktırın derim olmadı beyinine lpg beynine baktırın genel bakım zamanı geldiyse ona baktırın kullandığınız gaz markasıda önemli otomatik araç manuellere göre çok yakar ama 40 kuruşda olmaz

Ankarada lpg ayarını nerde yaptırabilirsiniz bilmem babam yaptırdı ama İskitlerde yaptırdı zaten usta bişey yapmıuo makinaya sokuyor bilgisayardan verileri kontrol ediyor

• Ankaralı değilim o yüzden pek fazla bilgim yok . O zaman ilk öncelik bir gaz ayarına baktırayım tekrardan foruma yazacağım. Herkese teşekkür ederim
    DEĞERLİ KARDEŞİM İSKİTLER SANAYİ SİTESİNDE 2 TANE YETKİLİ SERVİS VE YETKİSİZ SEVİSLER VARDIR. HANGİSİNİ İSTERSEN ORADA YAPTIRABİLİRSİN BEN YETKİLİ SERVİSİ TERCİH EDİYORUM GARANTİ AÇISINDAN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖFS06

Kendim boyatmadığım arabaya binmem güneş yanığı olan arabayıda almam zevkler tartışılmaz.

alırsın boyatırsın ne fark etti
  • 2003 lıberty
    renk fume
    km 120000
    boya 2 parca
    degısen yok
    bayan kullanmıs bu benım ıcın eksı cunku bayanlar vuruyor kırıyor baskı balata motor bıtırıyor aracı ama fıyat uygun gıbı sankı 16500 e bırakacak 4 tane de kıslık lastık verecek ne dersınız arkadaslar alınır mı
  • Selamun aleykum.arkadaşlar forumda yeniyim.size iki sorum olacak.2000 model Marea sx arabam var. Aracimi durmaya yakin bosa alinca stop ediyor bazen.kelebek bogazini degistirdim. Yine devam ediyor sorun. İkinciside ABS ve el freni lambaları arada bir beraber yaniyor.bazen sonuyor. Bunların sebepleri ne olabilir.saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireman levent -- 26 Ağustos 2014; 23:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

2003 lıberty
    renk fume
    km 120000
    boya 2 parca
    degısen yok
    bayan kullanmıs bu benım ıcın eksı cunku bayanlar vuruyor kırıyor baskı balata motor bıtırıyor aracı ama fıyat uygun gıbı sankı 16500 e bırakacak 4 tane de kıslık lastık verecek ne dersınız arkadaslar alınır mı

2004 beyaz boyasiz tam bakimli. 86 binde. 3 yedek anahtarı da duruyor. 3. Sahibiyim. 17.500 e birakirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

2003 lıberty
    renk fume
    km 120000
    boya 2 parca
    degısen yok

2004 beyaz boyasiz tam bakimli. 86 binde. 3 yedek anahtarı da duruyor. 3. Sahibiyim. 17.500 e birakirim.

ozelden numaranı yazar mısın bı arıcam senı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireman levent

Selamun aleykum.arkadaşlar forumda yeniyim.size iki sorum olacak.2000 model Marea sx arabam var. Aracimi durmaya yakin bosa alinca stop ediyor bazen.kelebek bogazini degistirdim. Yine devam ediyor sorun. İkinciside ABS ve el freni lambaları arada bir beraber yaniyor.bazen sonuyor. Bunların sebepleri ne olabilir.saygilar

Aleyküm Selam,
    Boğaz kelebeğinde stepper motorda bulunan jakların içine pas ve oksit giderici sprey sıkmanı tavsiye ederim. Aynı şey abs beynine giden jaklar için de geçerli yada sensörlerde gevşeme de olmuş olabilir.
  • Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

• dvt.08 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin (:

• Daha önceki sayfalarda yazmış olduğum sıkıntı 750 TLlik bir masraf ile halledildi.
    4 subaptan biri tamamen bitmiş biri %50 güç kaybetmiş.
    İkisi de değiştirildi.
    Ustaya sebebini sorduğumda '''araç 10 yaş üstü olduğu için böyle sıkıntılar yavaş yavaş baş gösterir, aracı bazen benzinde kullanmanın faydası olacağını düşünüyorum.'' dedi.
  • Selamlar
    Aracin radyosu açılırken diiit diye ses geliyor, sonra sesi kendiliğinden 30 a kadar yukseliyor, daha sonra kanallari degişiyor kendiliğinden. Daha öncedende böyle problem vardı sonra kesildi.Simdi tekrar yapmaya basladi sorun ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: dvt.08

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

aramıza hos geldın yeni aldın sanırsam aracını hayırlı olsun
  • gençler ve genç kalanlar hayırlı günler

spor hava filtresi küçük olan sübaplara giden bi boru var oraya monte ediliyor

hevesinizi kırmak istemem aldınmı alıcanmı
  • son degişenler bu arada benzin pompası 280 tl valeo marka işçilik bana ait geç çalışma sorunu çözüldü içinden çıkan pompa zaten motor degişmiş
    işçiligini kasap yapmış zaten geri dönüşü iptal etmiş görünce şok oldum

parça ucuzmuş demeyin dost işi oldu
  • 
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.