Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1963. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçenlerde 150 görmüştüm
    burda 180 e var burda da165 tl
  • or~han O kullanıcısına yanıt
    bizim teyp lere uyum saglayacakmı peki olursa iyi fiyat nedir bize gelişinden ayarlarsın artık bana lazım değil ama
  • hogokce kullanıcısına yanıt
    İki siteyede baktım marea için yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektronikçi. E kullanıcısına yanıt
    Baba çin de herşeyin bi sokağı var. Elektronik incik boncuk oyuncak vs gibi.. Dolayısıyla nokta atış olacak.. Yani en azından öyle umut edıyorum.. Valla bi kaç tane getirtebilirsem hallederiz. Tam fiyatını ögrenmemiz lazım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

Orijinalden alıntı: elektronikçi.

yok hocam frenciye gittim adam öyle böyle usta değil abs yok abs kablosu motoru yok kesin yok yani bişeyde iptal olmamış orjinalinde yok

Murat senin araç kaç model, ELX olunca merak ettim..

Benim araç 2002 ELX ama ABS var senin kinde nasıl yok acaba?

Kadir onun araba çin malı çakma yani

Çakma Marea

hahah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: or~han

Bu da benımkısı

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

siz aracınızı yeni mi aldınız yoksa uzun süredir siz de mi?
  • 2-3 ay kadar oluyo marastan geldi araxc. Hayirdir ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a mareacılar hayırLı CUMALAR Herkeze

hafta sonu planım vardı gezicektım gene ama evde çakılı kalcaz bahar yagmurları ar burda felakette yagıyor su an dısarda ama olsun çiftçi sevinsin bol ürün alsınlar

• teyp elime geçti hakikaten tertemiz teyp miş ALLAH razı olsun hayırlı cumalar hakkını helal et
    Hayirli olsun

• Herkese selamlar. Marea kullanıcılarının görüşleri benim için çok önemli. Marea hakkında bilgi verirmisiniz elx hlx vb. abs varmı yokmu yol tutuş donanım. ' araç arasında kaldım 06-08 cliomu mareamı bütçe en fazla 18bin görüşleriniz özellikle yol tutuş ve modelleri hakkında
    Hayırlı olsun.O teyp şimdi müzik setine dönüşür elektronikçinin elinde
    Cd changer girisinin resmini cekip paylasir misin. Bizimkilerle aynidir heralde

• ozkanyilmazz O kullanıcısına yanıt
    acil arkadaşlar. Yorumlarınız çok önemli
    Arabadan ne istedigine bagli hocam. Eger yol tutus rahatlik diosan marea derim. Parca fiyatlari ayni zaten. Yakit olarak renault her zaman iyidir konfor.arama. ayrica iki arabanin km ve yipranmalari onemli ornegin su iki arac arasinda dersen herkes bi yorum yapar. Ama kimse yogurdum eksi demez. Bende clio alcaktim son dk cikti bu arac iyi ki de almisim.

• or~han O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki bu elx hlx falan ne oluyor hangisini tavsiye edersiniz. ilk arabam olcak yani forumlarda okudum clio yakıt iyi fakat 120le viraja girerken bi korku yaşanıyor Mareada ibreye bakmadan viraja girmek isterimki herkes yol tutuşunu övüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

s.a mareacılar hayırLı CUMALAR Herkeze

hafta sonu planım vardı gezicektım gene ama evde çakılı kalcaz bahar yagmurları ar burda felakette yagıyor su an dısarda ama olsun çiftçi sevinsin bol ürün alsınlar

Sağol Eser sana da hayırlı cumalar.. Boş durma sende bak ben yan aynaların olduğu yerdeki siyah üçgen şeklindeki parçayı boyadım rengi iyice solmuştu.Güzel oldu kurumaya bıraktım şimdi sende boya stres atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanyilmazz

Teşekkürler peki bu elx hlx falan ne oluyor hangisini tavsiye edersiniz. ilk arabam olcak yani forumlarda okudum clio yakıt iyi fakat 120le viraja girerken bi korku yaşanıyor Mareada ibreye bakmadan viraja girmek isterimki herkes yol tutuşunu övüyor.

2001 e kadar üretilen marealar SX, ELX, HLX dir. Ve bunlar saf kan italyan üretimidir. 2001 sonrası üretimler yerli üretimlerdir. Bunlarda LİBERTY ve EXCLUSİVE modelleridir.
    Elx 1.6 motor Hlx ise 2.0 motordur tabi donanım olarakta farkediyor.Hlx parçaları biraz daha pahalı oluyor. 2 gün sonra satacam derseniz clio yok ben biniciyim derseniz kesinlikle marea derim ayrıca EXCLUSİVE tavsiyemdir

Aşağıdaki linklerden LİBERTY ve EXCLUSİVE modellerinin teknik ve donanım bilgilerine ulaşabilirsiniz

Teknik Özellikler
    http://www.sadikoglu.info/brava/mareateknik.htm

Donanım özellikler
    http://www.sadikoglu.info/brava/mareadonanim.htm
    ben şahsen viraj kabiliyetini beğenmedim aracın hiç güzel girmiyo viraja savruluyor,bundan önceki aracım 2004 elantraydı aralarında dağlar kadar fark var gerek yol tutuşu olsun gerekse viraj kabiliyeti olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikçi.

teyp elime geçti hakikaten tertemiz teyp miş ALLAH razı olsun hayırlı cumalar hakkını helal et

Senden de Allah razı olsun ne demek, memnun olmana inan bende çok sevindim, sen de helal et abicim..
  • 
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.