Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar daha marea almadım ama niyetim var ki buraya geliyim dedim...sizden marea alma hakkında biraz daha cesaretlendirme istiyorum...temiz 2001-2002 marea almak istiyorum güvenebilecegim bildiginiz varmıdır?
  • 23 Ekim Cuma günü MAREA kullanıcı el kitabı ve radyo kitapçığı içinwww.fiat.com.tr adresindeki müşteri formunu doldurdum.
    26 Ekim Pazartesi günü FIAT müşteri hizmetlerinden telefon ettiler ve aracın plaka ve şasi numarasını sorduktan sonra
    adresimi istediler.
    30 Ekim Cuma günü her iki kitapçık da kargo ile adresime ücretsiz olarak teslim edildi.

Kullanıcı kitabını arayanlar bu yolu rahatlıkla deneyebilirler.
  • Herkese merhaba...

Şu araç hakkındaki genel fikirlerinizi alabilir miyim acaba?

http://www.sahibinden.com/bolesi_cok_zor_bulunur_meraklisina_daha_61000km_de_2002_orjinal-11WQQaXQQ14944146WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Herkese merhaba...

http://www.sahibinden.com/bolesi_cok_zor_bulunur_meraklisina_daha_61000km_de_2002_orjinal-11WQQaXQQ14944146WQQpXQQdisplayitem

araç güzel ama tüpsüz ise çok yakar tüp parasını düşertirsen çok iyi olur araç temiz km çok iyi motoru çok güzel bizim marea 2005 model ama motoru böyle değil herkse selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

quote:

Herkese merhaba...

araç güzel ama tüpsüz ise çok yakar tüp parasını düşertirsen çok iyi olur araç temiz km çok iyi motoru çok güzel bizim marea 2005 model ama motoru böyle değil herkse selamlar

Teşekkürler...
    Lpg taktrımazsam çok mu sıkıntı yaşarım?

• quote:

Orijinalden alıntı: EBRAR22

arkadaşlar benim marea nın teybini nasıl sökebilirim acil yardım teşekkürler şimdiden yanı teybi göğüsten nasıl ayırırım aux girisi yapıcam

Arkadaşım halen sökmediysen kısaca anlamaya çalışayım teyip çerçevesinin alt kısmından ağzı ince düz bir tornavida yardımı ile esnet ve altdan bak sağlı sollu metal tırnaklar var.Zaten altdan bakınca tırnakların çıkıntısını görürsün tırnakları yine düz bir tornavida yardımıyla önce sağ tarafdaki metal tırnagı yukarı doğru kaldır (yada yit) ve teyibi kaldırdığın tırnak tarafından kendine doğru çek aynı işlemi soldaki tırnak içinde yaparsan teyip çıkacaktır.umarım biryerlere zarar vermeden sökebilirsin aslında kolay ama bilen için tabi sana kolay gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

Herkese merhaba...

Teşekkürler...

lpg taktırmazsanız lpg liye göre daha fazla benzin parası ödersiniz,lpg taktırırsanız aracınız için en uygun markayı seçin,yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz özelliklede 2.0 5 silindirli mareada çok dikkatli olun,uyumsuzluk sorunu olasılığı daha yüksek,araca gelince temiz görünüyor,boyatılma sebebini öğrenirseniz sizin lehinize,motor şase numarası ile servislerden sorgulatın,emniyettende,motoru yıkatıp resim çekmiş sanırım,motor yıkatmasını tavsiye etmiyorum,allah hakkınızda en hayırlısını versin,bence fiyat+km+temizlik açısından iyi,saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendmarea -- 30 Ekim 2009; 19:52:54 >

• slm bende 2001 model fiat marea 1,9 jdt elx var bazen özellikle yağmurlu havalarda enjektör lanması sönmüyor çekişindede değişme olmuyor
  • bence hlx çok pahalı en temizi etsi etsin 13500 etsin bunun komple boyası var s anırım bence hlx den uzak dur lpg falan bu araçlarda sıkıntı etrafımda var o yüzden dikkatli ol git başka araç al 1.6 al en iyisi onlar saygılarımla
  • günaydın millet....................
  • tüpsüz çok yakar diyen arkadaş marea 2.0 kullanmış mı acaba... ben tüpsüz kullanıyorum gayet de normal yakıyor arkadaş. 100km de ortalama 9-10 lt arası benzin tüketimi var normal kullanımda.. ee 1.6 marea ne yakıyor 100km de ortalama 8-9 lt. yani arada 1-2 lt anca oynar....
    quote:

quote:

quote:

Herkese merhaba...

Teşekkürler...

• sayın ortmenn sana normal mi geliyor o arabanın yakışı galiba senin 1.6 lardan haberin yok senin araban çooooooooook yakıyorrrr
    1.6 ımla 100km de 6.5 lt falan yakıyordum 90-130 km arası hızla 130-180 km hızla 7.5 lt yakıyordum bence seninn araban çok yakıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • ÇANKIRIDaN herkese selamlar tünaydın millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: EBRAR22

arkadaşlar benim marea nın teybini nasıl sökebilirim acil yardım teşekkürler şimdiden yanı teybi göğüsten nasıl ayırırım aux girisi yapıcam

Arkadaşım teyp sökme aşağıdaki şekilde

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

• quote:

cukurovalı01
    gösterge panalinde enjeksiyon lambası yandı

Aracın boğaz kelebeğinde sorun olabilir.Temizleniyor fakat işi bilen birisi tarafından yapılmazsa çok riskli..Bence lpg takıldıktan sonra bu arıza patlak vermiştir...

quote:

erdal takas
    arkadaşlar iyi günler. yardım ederseniz sevinirim 2001marea nın saat ayarını yapıyorum ama radyoda kanal degiştiriyince saat ayarı bozuluyor yardım şimdiden tşk.

Arkadaşım aslında çok kolay expt tuşuna basıp saat ayarına geliyosun + - tuşlarında dakika ve saat ayarını yapıyorsun daha sonra expt tuşu ile kayıt yapıp çıkıyorsun..

Bu ayaraı bilmeyen çok kişi var bunun için bir video çekip yükleyim bari

quote:

marar
    ARKADAŞLAR HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLARIM
    ANKARADA MAREAMIN KAYIŞLARINI DEĞİŞTİRTEBİLECEĞİM ELİ İYİ BİR USTA ÖNEREBİLECEK OLAN VARMIDIR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ TEŞEKKÜRLER

Ankara'da bir çok mareacı arkadaş var...Tanıdık servisleri var yardımcı olacaklardır...Emci oto diye arattır

quote:

98hlx
    arkadaşlar merhaba.Bana marea hlx 2.0 in kullanım kitabı lazım..Olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim veya bulabileceğim bir yer varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.İnternette pdf formatında buldum bi tane ama orada sadece 1.6 için bilgiler vermiş..Şimdiden teşekkürler

Fiat'a mail at gönderirler

• Marea Liberty aracımı sattığım için ORJİNAL TEYP ÇERÇEVESİNİ isteyen bir arkadaşın yararlanması amacıyla satılığa çıkardım..Hiç kullanılmadı..

İlanım

http://forum.donanimhaber.com/m_35466723/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1398D972 -- 31 Ekim 2009; 13:55:50 >
  • sen şehirdışı yakıtını yazmışsın ama ben karışık kullanımı yazdım 180 km ile giderken de 7.5 lt yakmasına imkan yok bence
    quote:

Orijinalden alıntı: alokurt

sayın ortmenn sana normal mi geliyor o arabanın yakışı galiba senin 1.6 lardan haberin yok senin araban çooooooooook yakıyorrrr
    1.6 ımla 100km de 6.5 lt falan yakıyordum 90-130 km arası hızla 130-180 km hızla 7.5 lt yakıyordum bence seninn araban çok yakıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortmeNN -- 31 Ekim 2009; 16:16:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Herkese merhaba...

Teşekkürler...

Bence Marea hiç alma derim. Azıcık zorla kendini, BMW hariç almanlara bak, Toyotalara bak ama Marea alma özellikle de HLX alma. Başına bela alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: raja52

quote:

quote:

quote:

Herkese merhaba...

Teşekkürler...

Bence Marea hiç alma derim. Azıcık zorla kendini, BMW hariç almanlara bak, Toyotalara bak ama Marea alma özellikle de HLX alma. Başına bela alırsın.

• arkadaşlar bende 2 yıldır marea elx kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.