Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: h_karaoglan

sayın dekanım süpersin walla

abi teşekkür ederim de sen nerelerdeydin... kayboldun gittin.. antalyada görüşürüz dedim ama sen o sıralarda antalyada değildin herhalde...
  • sitede bi problem var. abs ışığı da yanmıyorsa çok dert etme sonuçta abs çalışıyor. belki tablodaki abs ışığının lambasında problem olabilir
    quote:

Orijinalden alıntı: nhtcn

ya birde arkadaşlar diğer sitede (trmarea..)mesaj yazamıyorum yazdığımda hep hata veriyor.bu sorun bir tek bende mi oluyor.
  • araç kısa mesafe kızaklama durumuna düştü yani hızım azdı belki ondan dolayı lamba yanmamış olabilir.ilk çalıştırma aşamasında abs lambası yanıyor sonra sönüyor yani normal fakat devreye girdiğinde de yanması gerek diye biliyorum o nedenle sordum.birde abs devreye girdiğinde dörtlülerinde yanması gerekmiyormuydu.
  • marealarda abs devreye girdiğinde 4lü flaşörler yanmıyor böyle bir özellik yok. ayrıca abs devreye girdiğinde hiç gösterge tablosuna bakmadığım için yanıp yanmaması gerektiği konusunda bilgi sahibi değilim
    quote:

araç kısa mesafe kızaklama durumuna düştü yani hızım azdı belki ondan dolayı lamba yanmamış olabilir.ilk çalıştırma aşamasında abs lambası yanıyor sonra sönüyor yani normal fakat devreye girdiğinde de yanması gerek diye biliyorum o nedenle sordum.birde abs devreye girdiğinde dörtlülerinde yanması gerekmiyormuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

marealarda abs devreye girdiğinde 4lü flaşörler yanmıyor böyle bir özellik yok. ayrıca abs devreye girdiğinde hiç gösterge tablosuna bakmadığım için yanıp yanmaması gerektiği konusunda bilgi sahibi değilim
    quote:

araç kısa mesafe kızaklama durumuna düştü yani hızım azdı belki ondan dolayı lamba yanmamış olabilir.ilk çalıştırma aşamasında abs lambası yanıyor sonra sönüyor yani normal fakat devreye girdiğinde de yanması gerek diye biliyorum o nedenle sordum.birde abs devreye girdiğinde dörtlülerinde yanması gerekmiyormuydu.

abs lambası sadece ilk kontağı açınca yanar... bunun haricinda arıza varsa yanar... zaten gösterge tablosundaki sinyallar farlar emniyet kemeri hariç diğerlerinin hepsi de bir sorun/arıza varsa yanar....

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Herkes merhaba,

Arkadaşlar işyerinden oda arkadaşım 13-14 bin civarına clio bakıyodu. Kanına girdim marea'ya ikna ettim Ancak şimdi de temiz bi marea bulmam lazım ona. şimdiye kadar 2 araç baktık ikisinde de değişen bir kaç parça ve baya bi parçada boya var. Forum kullanıcılarından varsa satılık marea (yeni kasa, liberty ya da exclusive) lütfen pmden bana ulaşabilir mi? Ankara'dan olması lazım arabanın ayrıca değişen olmayacak 2-3 parça boya elbetteki olabilir ya da etraftan bildiğiniz araçlar da olabilir tabii ki. Şimdiden teşekkürler...

Diğer forumdan Özgür Vuran'ın arabası. Servis bakımlı ve temizdir. Fiyatı arayın konuşun kendinizi tanıtın yardımcı olur

http://www.sahibinden.com/full_servis_bakimli_masrafsiz-60WQQaXQQ18077574WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 26 Ekim 2009; 22:26:13 >

• Maymotdur bak ne buldum..

HLX orjinal gösterge ;

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

Mavi led uygulanmış yeni hali ;

• ben bu fotoları bir yerden çıkarıcam amaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: siena99

Arkadaşlar diğer siteye giremiyorum acil hararet sorunum var?hararet şehir içinde kırmızının 1altınakadar çıkıyor ve fan ozaman son hızında çılışp harareti düşüyor biyerde sıkıntı var ama nerede.devirdaim kabına su doluyor fan açılınca yardımcı olurmusunuz..

aynı sorun bendede vardı, servise gittim, akü şase kablosunu değiştiler sorun halloldu. 40 tl. aldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

ben bu fotoları bir yerden çıkarıcam amaaaa

örtmenim, brezilyadaki marea delilerinin resimlerinden birini bulup getirmiştir buraya....
  • Arkadaşlar benim fan arıza çıkarmaya başladı. Açtığımda üflemiyor ve C 1. hatası veriyor. Nedenini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

Marea almamda etkili olan bu forum üyelerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Benim aracımda bir çukura ya da hız azaltıcı kasislere girdiğinizde,
    her zaman olmamakla beraber,
    boş viteste gaza bastığınızda çıkan sese benzer bir ses ve
    gaz pedalında hafif bir titreme oluyor.

Yanlış anlaşılmasın vites boşa geçmiyor. Sadece sanki boş viteste
    gaza basıyormuşsunuz gibi bir ses ortaya çıkıyor.

Gaz pedalından ayağınızı çekip tekrar gaza bastığınızda ses kesiliyor.

Bunun sebebi ne olabilir ?

Abs sisteminin çalışıyor olmasından kaynaklanan gayet normal bir sestir. Herhangi ibr sorununuz yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

quote:

Herkes merhaba,

Arkadaşlar işyerinden oda arkadaşım 13-14 bin civarına clio bakıyodu. Kanına girdim marea'ya ikna ettim Ancak şimdi de temiz bi marea bulmam lazım ona. şimdiye kadar 2 araç baktık ikisinde de değişen bir kaç parça ve baya bi parçada boya var. Forum kullanıcılarından varsa satılık marea (yeni kasa, liberty ya da exclusive) lütfen pmden bana ulaşabilir mi? Ankara'dan olması lazım arabanın ayrıca değişen olmayacak 2-3 parça boya elbetteki olabilir ya da etraftan bildiğiniz araçlar da olabilir tabii ki. Şimdiden teşekkürler...

Diğer forumdan Özgür Vuran'ın arabası. Servis bakımlı ve temizdir. Fiyatı arayın konuşun kendinizi tanıtın yardımcı olur

http://www.sahibinden.com/full_servis_bakimli_masrafsiz-60WQQaXQQ18077574WQQpXQQdisplayitem

Bahsettiğim arkadaşımla eşinden benim arabayı kullanmalarını istedim. Sonuçta önerdiğim araç, kullansın etkilensin istedim. Ama gelin görün ki eşi bizim mareaların gözlerini !!!! (yani farlarını) beğenmedi. Benim hatun da ilk başta marea istemiyodu. "ne o farlar öyle" diyodu. Bu kadın milletine laf anlatmak zor olduğu için arkadaş mareadan vaz geçti. Şimdi skoda fabia sedan alacak. bi araç buldu ilk sahibinden baktıracak temizse alacak. Ne diyelim kendi kaşındı.....

• serkaninkilici

Ben frene basmıyorum.
    Aksine gaza basmaya devam ederken bu ses geliyor ve gazdan ayağımı çekip tekrar gaza basmaya devam edersem ses kendiliğinden ortadan kalkıyorç

ABS ile ilgili birşey olmaması gerekir değil mi?
  • dostum kasıse biraz sert girince abs devreye giriyormus frene besmasan bile tum marealar boyleymıs bende ilk aldıgımda cok garıpsemiştim bu durumu sonra burdan arkadaslar soyledi banada yani bir problem yok tum marealarda aynı olay var bende de aynı sekıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedoom81

dostum kasıse biraz sert girince abs devreye giriyormus frene besmasan bile tum marealar boyleymıs bende ilk aldıgımda cok garıpsemiştim bu durumu sonra burdan arkadaslar soyledi banada yani bir problem yok tum marealarda aynı olay var bende de aynı sekıl

quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

serkaninkilici

Ben frene basmıyorum.
    Aksine gaza basmaya devam ederken bu ses geliyor ve gazdan ayağımı çekip tekrar gaza basmaya devam edersem ses kendiliğinden ortadan kalkıyorç

ABS ile ilgili birşey olmaması gerekir değil mi?

o bahsettiğiniz ABS değil EBD dir.
  • quote:

quote:

quote:

Herkes merhaba,

Bahsettiğim arkadaşımla eşinden benim arabayı kullanmalarını istedim. Sonuçta önerdiğim araç, kullansın etkilensin istedim. Ama gelin görün ki eşi bizim mareaların gözlerini !!!! (yani farlarını) beğenmedi. Benim hatun da ilk başta marea istemiyodu. "ne o farlar öyle" diyodu. Bu kadın milletine laf anlatmak zor olduğu için arkadaş mareadan vaz geçti. Şimdi skoda fabia sedan alacak. bi araç buldu ilk sahibinden baktıracak temizse alacak. Ne diyelim kendi kaşındı.....

mareadan vazgeçip fabiamı alacak?? bide arkadası iğrençlik abidesi olan sedanından?? allah akıl fikir versin abi arkadaşına bide zevk versin tabi

• iyi dedin kardeşim... mareadan cayıp fabria sedan haaa
    quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

quote:

quote:

quote:

Herkes merhaba,

mareadan vazgeçip fabiamı alacak?? bide arkadası iğrençlik abidesi olan sedanından?? allah akıl fikir versin abi arkadaşına bide zevk versin tabi

• abs için verdiğiniz bilgiler pek makbule geçti.bende lambayı yakmak için 1 haftadır frene asılıp duruyorum.bir başka sorum daha olacak.aracım 2004 marea libert.ben bu aracın arka koltuklarını yatıramıyorum.acaba arka koltukları yatmıyormu yoksa benmi beceremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
  • liberty lerde arka koltuklar yatmıyor
    quote:

abs için verdiğiniz bilgiler pek makbule geçti.bende lambayı yakmak için 1 haftadır frene asılıp duruyorum.bir başka sorum daha olacak.aracım 2004 marea libert.ben bu aracın arka koltuklarını yatıramıyorum.acaba arka koltukları yatmıyormu yoksa benmi beceremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.