- x
.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.
43244 Cevap2043568 Görüntüleme145 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: dvt.08,
0 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     450 [452] 454 455 456 457 458 459      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

133 Mesaj
14 Ekim 2009; 13:57:17 

quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yok mu? yoksa arada kaynadı mı bizim mesaj

Mareaların motor sesi mükemmel düzeyde tabiki
şimdi sesderken dizel gibiyse tabiki normal değil egsoz manifoltu döküm olduğundan kaynak yapan sayısı çok az ben kaynak yapabilirim diyen herkez yaparmı bilmem ama normal kaynaktan daha farklı olduğunu biliyorum. 90 ı geçince gelen seste yola göre değişiyor sıfır asfalt yada beton asfalt dediğimiz yolda içine fazla ses almaz ama günümüz ucuz yollu asfaltlar genelde çakıllı oluyor buda ses yapıyor elbet birde bu ses lastiklerlede alakalı bazı lastik ses yapıyor bilginize.

2004 marea exc

16 Mesaj
14 Ekim 2009; 14:29:32 

quote:

Orijinalden alıntı: freedoom81

slm arkadaslar ben hala lpg taktırmak için arastırma içindeyim bugun yetkılı servisten biri ile gorustum ve sakın bu arabaya lpg taktırma basına iş alırsın dedi bu arac lpg'ye uyum saglamıyor motoru eline alırsın ekonomi yapacagım diye buyuk masrafa girersin dedi LPG'Lİ HLX KULLANAN ARKADASLARDAN YARDIM BEKLİYORUM.
LPG TAKTIRIP SORUNSUZ KULLANAN YADA TAKTIRIPTA SORUN YASAYAN VARMI (NE GİBİ SORUN YARATIYOR YORUM LARINIZI BEKLİYORUM

kardeş benim marea 2005 1.6 üstünde brc marka sıralı sistem lpg var sorunsuz kullanıyorum motoru da eline neden alacaksın ki onun mantığı ne sıralı sistem zaten benzinde açıyor benzin önce motoru güzelce yağlıyor aşınma sorunu da olmuyor yani gaza bastımmı da fırlıyor ben memnunum 100 km de 12 lira yakıyor valla kardeş benim araba bi örnek sen bilirsin

Fiat Uno 1.4 70s 1999
Fiat Marea 1.6 Liberty 2005

21 Mesaj
14 Ekim 2009; 14:52:17 

quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Aracınız hayırlı olsun. Kaça aldığınızı da yazın ki güncel piyasa gerçeklerinden bizim de haberimiz olsun. Tabii lpgsinin olup olmadığı bilgisini de eklersen daha iyi olur

Merhaba iyi dilekleriniz ve bilgiler için teşekkür ederim. Aracı 14.500TL ye aldım fakat bazı ilave aksesuarlar var aldığım arkadaş fiat çalışanı 4 adet orjinal fiat çelik jant takmış ön farları mercekli farlar ile değiştirmiş, sis farları takmış, gövde rengi aynalar yapmış ve kaliteli birde alarm takmış. Açıkcası araba çok temiz olduğu için üçe beşe bakmadım ama şu kadarını söyleyebilirim acenteden sıfır araba alsanız ( ki şirkete zaman zaman alıyoruz) ancak bu kadar temiz olabiliyor. LPG olayına nedense hiç sıcak bakamadım kendim mühendisim ve arabalarımı her zaman fabrikadan çıktığı gibi kullanmayı tercih ederim.

258 Mesaj
14 Ekim 2009; 15:48:48 

Merhaba iyi dilekleriniz ve bilgiler için teşekkür ederim. Aracı 14.500TL ye aldım fakat bazı ilave aksesuarlar var aldığım arkadaş fiat çalışanı 4 adet orjinal fiat çelik jant takmış ön farları mercekli farlar ile değiştirmiş, sis farları takmış, gövde rengi aynalar yapmış ve kaliteli birde alarm takmış. Açıkcası araba çok temiz olduğu için üçe beşe bakmadım ama şu kadarını söyleyebilirim acenteden sıfır araba alsanız ( ki şirkete zaman zaman alıyoruz) ancak bu kadar temiz olabiliyor. LPG olayına nedense hiç sıcak bakamadım kendim mühendisim ve arabalarımı her zaman fabrikadan çıktığı gibi kullanmayı tercih ederim.
[/quote]

Tekrar hayırlı olsun diyelim o zaman. 14.500 bahsettiğin kilometrede bir marea için oldukça uygun gibi geldi. Hem de exclusive görünümlü liberty!!! için Lpg konusuna gelince eğer sen de arabayı aldığın kişi gibi 5 yılda 45.000 km yapacaksan lpg taktırmamak normal gelebilir. Ancak ben arabama binerim diyorsan lpg ciddi avantaj sağlıyor..

71 Mesaj
14 Ekim 2009; 15:54:37 

quote:

Orijinalden alıntı: nezihdurak

kardeş benim marea 2005 1.6 üstünde brc marka sıralı sistem lpg var sorunsuz kullanıyorum motoru da eline neden alacaksın ki onun mantığı ne sıralı sistem zaten benzinde açıyor benzin önce motoru güzelce yağlıyor aşınma sorunu da olmuyor yani gaza bastımmı da fırlıyor ben memnunum 100 km de 12 lira yakıyor valla kardeş benim araba bi örnek sen bilirsin

dostum benim arac 5 silindir oldugundan dolayı biraz farklı 1.6 olanlarla gayet uyumlu onu biliyorum. tesekkur ederim bilgin için ama hlx kullanan arkadaslardan bilgi almak istiyorum onun için

2001 MAREA HLX

71 Mesaj
14 Ekim 2009; 15:58:49 

quote:

Orijinalden alıntı: subcab

allah kazazız belasız kullanmayı nasip etsin dostum en iyisini yapmıssın temiz olsun 3-5 fazla olsun zati arac temiz olmadımı daha fazlasın aldıktan sonra goturuyor gule gule kullan

2001 MAREA HLX

21 Mesaj
14 Ekim 2009; 15:59:51 

Evet lpg nin maddi anlamda getireceği avantaj kesin fakat yıpranma payınıda düşünmek lazım. Yani kullandıkları teknolojiyi bilmiyorum fakat ıslak yanma için tasarlanmış bir motorda lpg ile kuru yanma sağlamak sanki biraz sakıncalı gibi geliyor bana fakat dediğim gibi ayrıntılı bilgim yok ama uzun vadede motorun daha çabuk aşınacağını düşünüyorum belkide yanılıyor olabilirim Ben yılda 10.000km yi geçmem zira şirket arabası da kullanıyorum zaman zaman o yüzden kıyamam ben o motora tek bir tornavida deymesine o kadar güzel duruyorki bence fiatın bu zamana kadar yaptığı en güzel motor bu ( yeni bravoları incelemedim ama eminim onlardada güzel motorlar vardır) Bu arada az önce fiat müşteri hizmetlerini aradım aracın kullanım kitapçığını ücretsiz olarak yollayacaklarını söylediler saolsunlar böyle küçük jestler bile neden fiat sorusunun cevabıdır bence çünkü herkez neden marea neden brava diye soruyor kullanmadan bilemezsiniz diye kestirip atıyorum

16 Mesaj
14 Ekim 2009; 16:02:25 

rica ederim haklısın

Fiat Uno 1.4 70s 1999

21 Mesaj
14 Ekim 2009; 16:04:15 

Freedom kesinlikle haklısın ki bana göre fiyat fazla değil servise soruyorum 13-13.5 en fazla diyor peki bulun hemen alayım 250de size verieyim diyorum tıssss 80-100 binde arabalara o fiyatlar isteniyor ama herkez konuşuyor işte ben tam 20 gün hergün ilan taradım gittim konuştum araba baktım

141 Mesaj
14 Ekim 2009; 16:21:43 

quote:

Orijinalden alıntı: AY345306

ARKADAŞLAR HERKESE SELAMLAR....
PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN ÇOK SAOLUN...

BAYAĞIDIR ARABA BAKIYORUM.
BOYA DEĞİŞEN OLMAYAN, UFAK ÇİZİKLERİ OLAN
2004 MODEL MAREA 1.6 Exclusive MODELİ BULDUM 45 BİN KM DE 14.500 TL
DONANIMLI BİR ARAÇ Exclusive MODELERİNDE OLANLAR MEVCUT. ABS KLİMA 4 HAVA YASTIĞI.....

YALNIZ MERAK ETTİĞİM ASR VE ESP BUNLARDA VAR MI? VEYA BAŞKA DONANIMLARI??
SERVİSE GÖSTERCEM GARANTİLİ EKSPERTİZ ÇIKARIYORLARMIŞ.

LPG YOK ARAÇTA NE KADAR YAKAR ve DİKKAT ETMEM GEREKEN NELERDİR?

TAVSİYE VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ...

merhaba marealarda abs ve ebd var, asr ve esp yok

ESP: Elektronik Stabilite Programı (ESP), sensörler sayesinde otomobilin seyir halinde çizgisini korumasına yardımcı olur. Böylece, araç savrulmadan stabil bir şekilde seyrini sürdürür
ASR: ''Anti Schlupf Regelung''un kısaltması olan ASR, araçların patinaja düşmeleri önler. Türkçe'ye antipatinaj sistemi olarak çevrilebilecek ''ASR'', patinaja geçildiğinde çekiş olan tekerleklere giden gücü kontrol eder ve tutunmayı sağlar.

ABS: ''Antiblock Brake System''in kısaltması olan ABS, sürücülere, tekerlekler kilitlenmeden fren yapma olanağı sağlar. Ani frenler veya ıslak zeminlerde devreye giren ABS, kullanılan aracın manevra ve kontrol yeteneğini artırarak, sürücüye yardımcı olur.
EBD: ''Electronic Brake Distributor''ün kısaltması olan ''EBD'', fren yapılması halinde gücün ön ve arkadaki akslara dengeli şekilde dağılmasını sağlar. Böylece, güvenli fren yapılmasına yardımcı olur.

http://www.sinan3d.com

133 Mesaj
14 Ekim 2009; 17:30:49 

quote:

Orijinalden alıntı: freedoom81

slm arkadaslar ben hala lpg taktırmak için arastırma içindeyim bugun yetkılı servisten biri ile gorustum ve sakın bu arabaya lpg taktırma basına iş alırsın dedi bu arac lpg'ye uyum saglamıyor motoru eline alırsın ekonomi yapacagım diye buyuk masrafa girersin dedi LPG'Lİ HLX KULLANAN ARKADASLARDAN YARDIM BEKLİYORUM.
LPG TAKTIRIP SORUNSUZ KULLANAN YADA TAKTIRIPTA SORUN YASAYAN VARMI (NE GİBİ SORUN YARATIYOR YORUM LARINIZI BEKLİYORUM

Atikerin 5 silindirli modelini duymuştum kullananda var memnunlar ama performans düşüklüğünden muzdaripler yanlız usta faktörü çok önemli. inşallah lpg taktırabilirsinde rahat rahat binersin arabana.

2004 marea exc

3667 Mesaj
14 Ekim 2009; 18:04:29 

Selamın aleyküm cemaat

Emmi nerelerdesin arada bir uğrada için sızlamasın Mesela Abant'a gel mangal yakalım

Yeni gelen arkadaşlarda hoşgeldiniz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

141 Mesaj
14 Ekim 2009; 18:24:11 

aleyküm selam hoşbulduk

133 Mesaj
14 Ekim 2009; 18:30:53 

aleyküm selaam öbür dükkanamı çok takılıyorsunuz yoksa işler yoğunda biz burda ihmal mi ediliyoruz.

2004 marea exc

106 Mesaj
14 Ekim 2009; 19:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

selam herkese keyifler nasıl?? benim akü pert olmuş yenisini taktırdım az önce 60 amper mutlu...eskisinide verip 110 liraya aldım...

bende 1 ay önce taktırmıştım mutlu akü aldım ama ufak bir değişiklik yaptım 72 amper aldım bende :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

59 Mesaj
14 Ekim 2009; 20:13:40 

Arkadaşlar merhaba.

Bende bir marea aldım.

Marea 1.6 ELX 16 V 2002 Model.

Araçta hata kodu var. Klima ile ilgili sanırım CIi hatası. Siteden okuduğum işlemleri yaptım hata kodu 14 çıktı. (Error 14)

Tread tempereture sensör A.C or D.C indistinguishable. 14

Tam olarak türkçe manasını anlamadım. sıcaklık göstergesi a.c ile d.c yi ayırt edemiyor gibi bişey sanırım. Bu a.c - d.c ne oluyor? Birde bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

.::TİCARET KARŞILIKLI SAYGI VE GÜVENE DAYANIR::.

3288 Mesaj
14 Ekim 2009; 22:07:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Cura

Arkadaşlar merhaba.

Bende bir marea aldım.

Marea 1.6 ELX 16 V 2002 Model.

Araçta hata kodu var. Klima ile ilgili sanırım CIi hatası. Siteden okuduğum işlemleri yaptım hata kodu 14 çıktı. (Error 14)

Tread tempereture sensör A.C or D.C indistinguishable. 14

Tam olarak türkçe manasını anlamadım. sıcaklık göstergesi a.c ile d.c yi ayırt edemiyor gibi bişey sanırım. Bu a.c - d.c ne oluyor? Birde bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Havalandırma kanallarından çıkan havanın sıcaklığını ölçen sensör arızalanmış. Değişecek.

BU İMZA MAHKEME KARARI İLE ENGELLENMİŞTİR

Karar No: 2001/155 20v

133 Mesaj
15 Ekim 2009; 9:58:15 

Selamun aleyküm herkese günaydıın.

2004 marea exc

16 Mesaj
15 Ekim 2009; 10:52:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hi-jackers

Selamın aleyküm cemaat

Emmi nerelerdesin arada bir uğrada için sızlamasın Mesela Abant'a gel mangal yakalım

Yeni gelen arkadaşlarda hoşgeldiniz

hoş bulduk
bu tip başlıkların açılması çok iyi olmuş ya benzer sorunları hepimiz yaşıyoruz paylaşarak daha fazla bilgi ediniyoruz

Fiat Uno 1.4 70s 1999

3667 Mesaj
15 Ekim 2009; 15:37:49 

quote:

Orijinalden alıntı: fimarea

aleyküm selaam öbür dükkanamı çok takılıyorsunuz yoksa işler yoğunda biz burda ihmal mi ediliyoruz.

Bu aralar benim netle mesafem çoğaldıda ondan fazla bakamıyorum. Yoksa diğer dükkanda burasıda aynı değerde

204 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:25:36 

Selam Arkadaşlar ekte resmini gördüğünüz aracın ilk sahibiyim, aracımı çok severek kullanıyorum ancak şu an çalışmadığım için aracı satmayı düşünüyorum. 2003 model 1.6 liberty kasa ancak birkaç oynama yaptım ve araçta 215 km yi gördüm ve daha da gidecektim ama yanımdakiler biraz ürktü

185/60*15 ÇELİK JANT - Amerikan Cam filmi -
Arka Disk Fren - Mercekli Far - 110 ps - Deri Kapı döşemeleri - son hız 215 km - Yakıt Tüketimi ş.dışı 5,6 lt ( 0,19 ykr ) . ş.içi 8,5 lt ( 0,29 ykr ) - Subaru Sis Farı - Servis bakımlı hasarı yok - ABS - EBD- Çift hava yastığı - Yan ayna buğu çözücü - Far yükseklik ayarı - bel destek ayarlı sürücü koltuğu - U.Kumandalı merkezi Kilit - Ön ve Arka koltuk kol dayama-Ön kol dayama kapaklı eşya gözü- Servis bakımlı tüm İşlemler yetkili serviste yapıldı.

0

Ekteki dosya (1)

Allah Aklı kullanın diye verdi, başkasının kini kullanacaksan, herkesin akla ihtiyacı yoktu.

204 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:28:35 

aracımın diğer resimleri ve ilanım sahibinden com da
aşağıdaki linke tıklarsanız bulursunuz

local://upfiles/620307/6462A97E82834F44AC7C981E165E14E4.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenMar -- 26 Aralık 2012; 18:18:41 >

Allah Aklı kullanın diye verdi, başkasının kini kullanacaksan, herkesin akla ihtiyacı yoktu.

204 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:30:52 

bu da başka bir resim

0

Ekteki dosya (1)

602 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:42:46 

Değerli Marea kullanıcısı arkadaşlar,

Uzunca bir süredir konunuzu takip ediyorum. İmzamdanda anlaşılacağı gibi eski bir Tofaş Kuş serisi kullanıcısıyım. Şuan 2001-2002 model Marea HLX bakıyorum. Birkaç tane buldum, araçları inceledim. Bazıları çok yıpranmıştı bazılarında fiyatta anlaşamadım fakat kafaya koydum en kısa zamanda Marea'm la gezmeye başlayacağım. Ankara'da oturuyorum, diğer grubumda olduğu gibi toplantılarınıza gelmek yeni insanlarla tanışmak isterim. Diğer sitenize de en kısa sürede üye olmayı planlıyorum. Umarım beni de aranıza kabul edersiniz.

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:59:37 

ankarada bir üyemiz var apojitsu HLX ini satıyordu satmadıysa onun aracına bi bakmanı öneririm. 2001 model
quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Değerli Marea kullanıcısı arkadaşlar,

Uzunca bir süredir konunuzu takip ediyorum. İmzamdanda anlaşılacağı gibi eski bir Tofaş Kuş serisi kullanıcısıyım. Şuan 2001-2002 model Marea HLX bakıyorum. Birkaç tane buldum, araçları inceledim. Bazıları çok yıpranmıştı bazılarında fiyatta anlaşamadım fakat kafaya koydum en kısa zamanda Marea'm la gezmeye başlayacağım. Ankara'da oturuyorum, diğer grubumda olduğu gibi toplantılarınıza gelmek yeni insanlarla tanışmak isterim. Diğer sitenize de en kısa sürede üye olmayı planlıyorum. Umarım beni de aranıza kabul edersiniz.

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

602 Mesaj
15 Ekim 2009; 17:39:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

ankarada bir üyemiz var apojitsu HLX ini satıyordu satmadıysa onun aracına bi bakmanı öneririm. 2001 model

Apojitsu sanırım xenon işleriyle uğraşan arkadaş. Çok çok önceki sayfalarda yüksek fiyat çektiğini hatırlar gibiyim. Şuanki fiyat durumunu öğrenebilirsem ona da bakabilirim tabiki.

742 Mesaj
15 Ekim 2009; 19:41:08 

herkese iyi akşamlar.. marea; ön kapı sol hoparlörümü patlattım.. basslarda cızırtı almaya başladım.. bundan ötürü ön kapılara 2 ad. hoparlör takmayı düşünüyorum.. çerçeve gerekiyor diye forumlarda okudum.. aşağıdaki hop. alıp takmayı düşünüyorum.. tecrübe etmiş arkadaşlar acaba bu 2 hop. öndeki hop. yuvaları için uygunmudur?? cvp için şimdiden teşekkürler...

PIONEER TS-G1002i

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 16 Ekim 2009; 19:41:21 >

http://www.sed22.tk/

55 Mesaj
15 Ekim 2009; 20:21:43 

iyi akşamlar arkadaşlar bu marea tutkusu bende bi hastaşlık oldu gecen sene kızıma 2005 liberty almıştım bu senede kendime yine marea alacagım pazarlık bitti sayılır 2004 model 880000 km libert internetten baktım kaza filan görünmüyo adam assubaymış yarın üstüme alacam acaba haciz varmı
haciz olursa borcu yok kagıdı vermezlermiş bilmiyorum yeni kanunda hacizli araçlar vergi dairesine bildiriliyormuş hayırlısı bu hususta bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum not aşagıya resmini ekliyorum

0

Ekteki dosya (1)

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:09:17 

evet o. kendisine başka bir araç aldı. şu an marea eğer hala satmadıysa 2. araç durumunda. belki daha uygun bi fiyata verebilir ???
quote:

Apojitsu sanırım xenon işleriyle uğraşan arkadaş. Çok çok önceki sayfalarda yüksek fiyat çektiğini hatırlar gibiyim. Şuanki fiyat durumunu öğrenebilirsem ona da bakabilirim tabiki.

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:11:25 

hayırlısı olur inşallah. araçta haciz vs gibi şeyler varsa zaten o borçlar kapatılmadan aracı üzerinize almanız mümkün değil.
quote:

Orijinalden alıntı: ahmarea

iyi akşamlar arkadaşlar bu marea tutkusu bende bi hastaşlık oldu gecen sene kızıma 2005 liberty almıştım bu senede kendime yine marea alacagım pazarlık bitti sayılır 2004 model 880000 km libert internetten baktım kaza filan görünmüyo adam assubaymış yarın üstüme alacam acaba haciz varmı
haciz olursa borcu yok kagıdı vermezlermiş bilmiyorum yeni kanunda hacizli araçlar vergi dairesine bildiriliyormuş hayırlısı bu hususta bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum not aşagıya resmini ekliyorum

0

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:13:32 

16cm lik hoparlörleri dediğiniz gibi küçük bir işlemle ön kapılara monte edebiliyorlar
quote:

Orijinalden alıntı: sed22

herkese iyi akşamlar.. marea; ön kapı sol hoparlörümü patlattım.. basslarda cızırtı almaya başladım.. bundan ötürü ön kapılara 2 ad. hoparlör takmayı düşünüyorum.. çerçeve gerekiyor diye forumlarda okudum.. aşağıdaki hop. alıp takmayı düşünüyorum.. tecrübe etmiş arkadaşlar acaba bu 2 hop. öndeki hop. yuvaları için uygunmudur?? cvp için şimdiden teşekkürler...

PIONEER TS-G1002i

0

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

742 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:19:22 

quote:

16cm lik hoparlörleri dediğiniz gibi küçük bir işlemle ön kapılara monte edebiliyorlar

BUNLAR 10 cm.lik olması lazım.. taktırmaktan öte takmayı düşünüyorum.. fakat çerçevenin hazırları nette hoparlör fiyatına.. pratik bir yol bilen ark. var mı?

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:21:48 

madem kendin takıcaksın orj ölçülerinde olanları al direk eskiyi çıkarır yenisini takarsın.

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

3288 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:25:53 

quote:

Benim HLX'te satılık..

3288 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:28:03 

quote:

evet o. kendisine başka bir araç aldı. şu an marea eğer hala satmadıysa 2. araç durumunda. belki daha uygun bi fiyata verebilir ???

Apo arabayı sattı.

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:28:54 

reklam kokan hareketler bunlar. benim araç ta askere gidiyorum diye satılık ama ben diyomuyum burdan
quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

Benim HLX'te satılık..

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

3288 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:30:15 

quote:

PIONEER TS-G1002i

0

Ön kapılara 4x6 veya 5x7 ölçüsünde bir hoparlör alırsan hem takmakla uğraşmazsın hemde ses kalitesinde kayıp olmaz.. Bu yuvarlaklardan takarsan eski cızırtılı hoparlörlerini bile ararsın

761 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:31:05 

aa ne ara la hiç haberim yok
quote:

Apo arabayı sattı.

2003 marea HLX 2.0 20v
www.trmareaclub.com

4 Mesaj
15 Ekim 2009; 23:59:57 

Selam arkadaşlar,Arabam satılık..marea sx 2000 model...Antalya'da. pazarlık olur....aşağıdaki linkte görebilirsiniz

http://www.sahibinden.c...10430WQQpXQQdisplayitem

1,6 Marea sx 2000

204 Mesaj
16 Ekim 2009; 10:49:01 

677. sayfada arabamla ilgili bilgiler vermiştim isteyen olursa bu linktende görebilir.

http://www.sahibinden.c...23355WQQpXQQdisplayitem

85 Mesaj
16 Ekim 2009; 11:18:04 

ön panjur değişmiş kendi yılına ait orjinal amblemi yok

24 Mesaj
16 Ekim 2009; 17:15:16 

Dostlar,

marea ların arka pandizot bölümünde kullanılan hoparlörün ölçüsü hakkında bilgisi olan varmı,benimkilerde cızırtı var,değiştirmek istersek yanlış bir ürün almayalım.

742 Mesaj
16 Ekim 2009; 18:02:01 

quote:

Ön kapılara 4x6 veya 5x7 ölçüsünde bir hoparlör alırsan hem takmakla uğraşmazsın hemde ses kalitesinde kayıp olmaz.. Bu yuvarlaklardan takarsan eski cızırtılı hoparlörlerini bile ararsın

Hoparlör yuvaları yuvarlak değil mi marea da?? Daha açmadım kapı içlerini alıp öyle açayım diyordum.. Aşağıdaki resimde (netten buldum) yuvarlak gibi duruyor ama??

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 17 Ekim 2009; 18:02:32 >

7 Mesaj
16 Ekim 2009; 18:35:57 

hepinize iyi akşamlar arkadaşlar LÜTFEN ACİL YARDIM

2004 LİBERTY hava flitre kutusu komple kırık alt üst değişmesi gerekli parçacı flitre dahil 280 gibi bi fiyat çıkarttı bu araçlara uyan başka araç flitre kutusu varmı eğer elinde olan varsa lütfen selim_bardak01@hotmail.com a bilgi verirse sevinirim.

1129 Mesaj
16 Ekim 2009; 21:03:22 

arkadaşlar biz marea aldık arabanın biraz yabancısıyız yardım edersiniz sevinirim araç 2005 model liberty 145000 km bazı sorularım var

1. aracın göstergelerde kapı açık uyarı göstergesi yanmıyo nasıl çözecez
2. arkadaki tepe lambası yanmıyo nedendir?
3. teypdeki saati nasıl ayarlayacaz birde saat yanıp yanıp sönüyo neden?
4. motor sesi fazla dizel gibi onu nasıl azaltacaz
cvplar için tşkler

141 Mesaj
16 Ekim 2009; 23:25:31 

quote:

Orijinalden alıntı: selim e-e

hepinize iyi akşamlar arkadaşlar LÜTFEN ACİL YARDIM

2004 LİBERTY hava flitre kutusu komple kırık alt üst değişmesi gerekli parçacı flitre dahil 280 gibi bi fiyat çıkarttı bu araçlara uyan başka araç flitre kutusu varmı eğer elinde olan varsa lütfen selim_bardak01@hotmail.com a bilgi verirse sevinirim.

neden bukar fiyat çıkarmışlar bilmiyorum ama vereceğim linklerdeki çıkmacıları ara orda kutuyu çok uygun fiyata bulursun filtreyide orjinal al fiyatı 10-20 tl yi geçmez
1- http://www.fiatcikmaparca.com/
2- http://www.fiatcity.com/

2698 Mesaj
16 Ekim 2009; 23:27:34 

quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

arkadaşlar biz marea aldık arabanın biraz yabancısıyız yardım edersiniz sevinirim araç 2005 model liberty 145000 km bazı sorularım var

1. aracın göstergelerde kapı açık uyarı göstergesi yanmıyo nasıl çözecez
2. arkadaki tepe lambası yanmıyo nedendir?
3. teypdeki saati nasıl ayarlayacaz birde saat yanıp yanıp sönüyo neden?
4. motor sesi fazla dizel gibi onu nasıl azaltacaz
cvplar için tşkler

1)2005 modelde o uyarı yok...Gerçi yuvarlak tiplerin hiç birinde yok
2)Ya ampül patlak ya da sigortadır
3)Teypte expt tuşu var basılı tutun tuşlardan ayarlayın ileri geri...Saat ayarlı olmadığından yanıp söner
4)?

>>>DH FIAT MAREA KULÜBÜ<<<

7 Mesaj
17 Ekim 2009; 0:30:37 

neden bukar fiyat çıkarmışlar bilmiyorum ama vereceğim linklerdeki çıkmacıları ara orda kutuyu çok uygun fiyata bulursun filtreyide orjinal al fiyatı 10-20 tl yi geçmez

eyvallah legendmarea

bende nedenini anlayamadım altı üstü plastik bi parça verdiğin linkleri kontrol edeceğim saolasın

3607 Mesaj
17 Ekim 2009; 16:41:12 

quote:

Hoparlör yuvaları yuvarlak değil mi marea da?? Daha açmadım kapı içlerini alıp öyle açayım diyordum.. Aşağıdaki resimde (netten buldum) yuvarlak gibi duruyor ama??

0

evet ön taraftaki hoparlörler yuvarlak bende değiştirmiştim orjinal ölçüde bulamamıstım ufak bi kesme biçme işlemi yapmıstık sony marka bişi takmıştım teypçi arkadaşla ancak sunu unutmayın hoparlör takarken camın doğru düzgün kapanıp kapanmadığına sürtmediğine vs iyce bakın

Karadenizli ve Öfkeli

Ford Focus TDCİ/11

602 Mesaj
17 Ekim 2009; 20:16:43 

quote:

Araba ararken karşıma Apojitsu çıktı Sağolsun arkadaşının arabasını alıyorum fiyatta yardımcı oldular. Diğer siteye üye olmak istiyorum ama msnde ekledim ulaşamadım admine. Sizlerden mareaclub adminini tanıyan varsa bende üye olmak istiyorum. Barok kırmızı 2002 Marea HLX diğer siteden de tanıdığınız Onur'un aracını alıyorum.

742 Mesaj
18 Ekim 2009; 0:22:27 

quote:

Orijinalden alıntı: zugasi_berepe

evet ön taraftaki hoparlörler yuvarlak bende değiştirmiştim orjinal ölçüde bulamamıstım ufak bi kesme biçme işlemi yapmıstık sony marka bişi takmıştım teypçi arkadaşla ancak sunu unutmayın hoparlör takarken camın doğru düzgün kapanıp kapanmadığına sürtmediğine vs iyce bakın

Evet arkadaşlar uğraştım ve ön 2 kapıya 13 cm. lik PIONEER TS-G1302i taktım.. Fotolarını ekliyorum.. Kesim yapım tarafımıza aittir.. 13 ve 10 cm. hoparlörleri rahatlıkla bu yöntemle aracınıza monte edebilirsiniz.. arka hop.lerde aynı boyutlarda..
sayg.

0

0

0

2698 Mesaj
18 Ekim 2009; 0:42:03 

quote:

Araba ararken karşıma Apojitsu çıktı Sağolsun arkadaşının arabasını alıyorum fiyatta yardımcı oldular. Diğer siteye üye olmak istiyorum ama msnde ekledim ulaşamadım admine. Sizlerden mareaclub adminini tanıyan varsa bende üye olmak istiyorum. Barok kırmızı 2002 Marea HLX diğer siteden de tanıdığınız Onur'un aracını alıyorum.

Hayırlı olsun...Onur'un aracını çok beğeniyordum

>>>DH FIAT MAREA KULÜBÜ<<<

162 Mesaj
18 Ekim 2009; 4:07:47 

onur'un aracı güzeldir.hemde çoook güzel.hayırlısı olsun kazasız belasız.

BÜTÜN FİAT SEVERLERİ FORUMUMUZA BEKLİYORUZ...
www.fiat.web.tr

3754 Mesaj
18 Ekim 2009; 11:41:04 

quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

Hayırlı olsun...Onur'un aracını çok beğeniyordum

hayırlı olsun kaça anlaştınız bu arada?

602 Mesaj
18 Ekim 2009; 11:42:03 

quote:

Orijinalden alıntı: muratde35

onur'un aracı güzeldir.hemde çoook güzel.hayırlısı olsun kazasız belasız.

Amin.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

602 Mesaj
18 Ekim 2009; 11:44:15 

quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

hayırlı olsun kaça anlaştınız bu arada?

Teşekkürler. 12800 e anlaştık. Ufak bir sorun çıktı o hallediliyor Salı günü devrini alacağım inşallah.

3288 Mesaj
18 Ekim 2009; 21:11:27 

quote:

Evet arkadaşlar uğraştım ve ön 2 kapıya 13 cm. lik PIONEER TS-G1302i taktım.. Fotolarını ekliyorum.. Kesim yapım tarafımıza aittir.. 13 ve 10 cm. hoparlörleri rahatlıkla bu yöntemle aracınıza monte edebilirsiniz.. arka hop.lerde aynı boyutlarda..
sayg.

Ses eskisinden daha mı iyi oldu.. Bass'lar bayağı bir kaybolmuştur bu halde