Şimdi Ara

Riot ciddi olamaz [Talon e nerf'ü] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
3.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece rakibe bir şans tanımak adına kaldırıyorlar adam üstüne zıplıyor e-w-q-r-r yapıyor sen sadece izliyorsun şimdi yine aynı komboyu yapacak ama bizde karşılık verebileceğiz gayet güzel bir nerf
  • Talonu çok severdim fakat bu çok sıkıntı olmuş bence gerek yoktu buna...Hero zaten zed gibi çat alıp hemen geri çıkan bi hero değil zed doğru ultiyle hemen çıkabiliyor adc alıp.Fakat talonda bu yok ultiyi kaçmaya saklamak mantıksız zaten. Heronun amacı teklemek bide bu saçma nerfi getirmişler 0.1 saniye ne lan :D benim asıl endişem bu viktorun ultisindeki silence ı nerflemeleri....Aman bi de o nerf yerse kim armut gibi bırakıcak kataları ??
  • unit-targeted silenceların hepsinin kalkması lazım çok sinir bozucu + sıfır yetenek silence olacaksa skillshot şeklinde olmalı
  • Talon E yeteneği ile silence atamasın ama kendi takımındaki minyon, totem, şampiyonlara atlayabilsin.
    Ne güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osensei

Ben de öyle düşünüyorum ama bazı silence'lar cidden yerine oturmuş vaziyette, Cho'ya silence yerine ne eklenebilir, veya blitz ultisine. Soraka'ya yeni alan Silence skill'i yaptılar.

Bence Silence'ı silmektense değerini arttırıyorlar, tıklayarak Silence atılmaz diyorlar (Kassadin, Lb). Muhtemelen şampiyonların sadece tıklayarak Stun-Root atmasına da engel olacaklardır (Rengar).

dediğiniz mantıklı çok etkili bir efekt oldugunu düşünüyorum ben dediginiz gibi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

sadece rakibe bir şans tanımak adına kaldırıyorlar adam üstüne zıplıyor e-w-q-r-r yapıyor sen sadece izliyorsun şimdi yine aynı komboyu yapacak ama bizde karşılık verebileceğiz gayet güzel bir nerf

Ne kadar abartıyorsunuz siz o w geri gelmeden adam kaçmış oluyor hatta o comboyla sen ulti açtığın an adam kaçmış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -DeathMark-

quote:

iyi oldu talona tek atıyordu istediğine. 12-0 jinxi 3 kill almış talon kesiyordu nerde adalet. asasin diye yetenek olmadan tek mi atıcak yani. Riot assasin metasını bitirsin.

İşte bu yorumu 2 ay önce atamazdın. Hiçbirşey değişmemesine rağmen herhalde zaman Talon'a buff verdi. O Jinx tek başına Talon'dan e yiyorsa bu Talon'un opluğu değil Jinx'in suçudur.

700 rangesi olan bir skilli yemesi jinxin suçu evet, tamam. Bir de o talonun görünmez olduğunu düşünelim. Umarım yetenek gerektirmeden tek atan tüm OP karakterleri nerfler riot. ADC ile sen kite yap orb walk yap onu yap şunu yap kazanmak için her şeyi yap, durmadan en iyi farmı yapmaya çalış 7 kill almış ol. 2 tane kill almış bir assasinden tek yiyorsun, nerde adalet?

@badibatu sadece talon için konuşmuyorum tüm tek atan assasinler için konuşuyorum.

Haklısın ama tam değil.Mainin büyük ihtimal adc ve kendi dünyandan bakıyorsun olaya.

Assassin yani suikastçi kelimesi sana ne çağrıştırıyor ?Ne olmalı yani yetenek gerektirmeden tek atan derken zed talon rengar akali filan brand gibi skillshot mu olsun , bu nasıl bi mantık ?Squish hedeflere atlayınca öldüremesin mi , o zaman bu rolü ve herolarını komple kaldıralım oyundan bi adcler taşısın oyunu.

Adc oynarsın dediğin gibi farm için canın çıkar kill alırsın bot lane i dümdüz edersin ama toptan rengar gelir bi atlar elini flasha götüremeden öldürür ,adc rolünün doğasında var bu.

Zaten endişelenmene gerek yok , riot her ay 5 suikastçi nerflerken 2 adc buffluyor , en tepedeki adcyi 3 ayda bir nerfliyor , senin tuzun kuru yani , istediğin oluyor.

Mainim adc ama dediğin gibi ben kite yapmak için şunu yapmak için bir yerlerimi yırtarken adamın lanede 10 dakikada 50 farm yapıp da 2-3 killiyle beni kesmesi zoruma gidiyor. Botlane de o 1 CSyi kaçırmamak için terliyorsun, 5-6 kill topluyorsun, Rengar bir geliyor flash atamadan ölüyorsun. 10 kill almış bir rengar herkese tek atıp pentalar atarken 10 kill almış bir adc avucunu yalamakla yetiniyor. Hem de rengarin kill alması çok daha kolayken.

Sağ tık yapıyorsun sağ tık neyin kafasını yaşıyorsun, bir yerlerini yırtıyormuş. Oyunu 1vs5 oynamıyorsun support midin seni koruyor.

• Çok iyi hatırliyorum o konunu ve geçilen dalgaları
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

sadece rakibe bir şans tanımak adına kaldırıyorlar adam üstüne zıplıyor e-w-q-r-r yapıyor sen sadece izliyorsun şimdi yine aynı komboyu yapacak ama bizde karşılık verebileceğiz gayet güzel bir nerf

Ne kadar abartıyorsunuz siz o w geri gelmeden adam kaçmış oluyor hatta o comboyla sen ulti açtığın an adam kaçmış olur

tamam anladık çok seviyorsun talonu nerf gelmesini istemiyorsun ama nasıl kassadine ve lbye geldiyse bu nerf talona da gelecek belki channeling ultileri bozabilir kassadindeki gibi rito şimdi son darbeyi indiriyor yine aynı hasarı verecek sadece rakib seni tüm kombonu seyretmeyecek

• quote:

Attığın grafik hiçbir şeyi kanıtlamıyor.Orda 4. sırada corki var w si ile eşşşşek kadar uzağa fırlayan adc olmasına rağmen.Nasıl yiyor o hasarı.

Biz aynı şeyleri konuşmamıza rağmen sen kafandaki şeyi tekrar ve tekrar yazıp duruyosun.Sen adc olarak botu ezip üstüne atlayan assassinler yüzünden maç kaybedebilirsin doğrudur , soloqda normal birşey ve bana da oluyor.Ben de jungler mis gibi takımımı öne geçiriyorum sonra saçma sapan kafalarına göre takılıyorlar , kule almıyorlar baron yapmıyorlar veriyoruz maçı benim başta yaptıklarımın hiçbir anlamı kalmıyor.

Trde adc oynarken yanına gelen supportların %80i maini support olmayan adamlar oluyor ve rakip sup biraz oyunu biliyosa lane i veriyosun büyük ihtimal (maini ise kesin gidiyor zaten.) bunu desen tamamen hak veririm çünkü benim de başıma geliyor ama adc oyuncusu olarak suikastçilerden yakınma lüksün yok.Yakınıyosan , suikastçileri çok op buluyosan niye adc rolünü bırakıp suikastçi oynayarak yükselmiyosun derler adama.

Total damage dealt to champions yazıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iyi oldu talona tek atıyordu istediğine. 12-0 jinxi 3 kill almış talon kesiyordu nerde adalet. asasin diye yetenek olmadan tek mi atıcak yani. Riot assasin metasını bitirsin.

İşte bu yorumu 2 ay önce atamazdın. Hiçbirşey değişmemesine rağmen herhalde zaman Talon'a buff verdi. O Jinx tek başına Talon'dan e yiyorsa bu Talon'un opluğu değil Jinx'in suçudur.

700 rangesi olan bir skilli yemesi jinxin suçu evet, tamam. Bir de o talonun görünmez olduğunu düşünelim. Umarım yetenek gerektirmeden tek atan tüm OP karakterleri nerfler riot. ADC ile sen kite yap orb walk yap onu yap şunu yap kazanmak için her şeyi yap, durmadan en iyi farmı yapmaya çalış 7 kill almış ol. 2 tane kill almış bir assasinden tek yiyorsun, nerde adalet?

@badibatu sadece talon için konuşmuyorum tüm tek atan assasinler için konuşuyorum.

Bir Adc'nin TEK BAŞINA Talon'dan e yememesi gerek. TF'de yese bile birşey olmaz mikael, cc diye birşey var bu oyunda. Görünmezlik dediğin tf'nin ortasına koyulmuş tek pink warda bakar he bunları tabi bronzda yapmazlar.

Talona olan sevgin doğru düşünememeni sağlıyor şu anda. Bir adc'nin tek başına talondan e yememesi gerekmiş 700 RANGE olan bir skillden bahsediyorsun. Pink ward var diyelim 1000 Magical Sight (görünmez birimlerin gözükme menzili) veriyor Pink Ward E rangesi 700. Youmuu basmış talon o 300 mesafeyi ne kadar sürede yürüyecek? En kötü flash atar bir şekilde o adcye ulaşır. Şimdi sup mikael bassın diyorsun. Silence kalktı. Birazcık heal aldı ama yine tek yiyor karşılık verse bile tek yani o tekten kaçış yok. Zaten TRde gold 1 de öyle mikael basan yardımcı olan adcyi maximum seviyede koruyan takım da yok. Diamondda bile yoktur.

Kardeşim bir attığım videoyu izler misin? O 700 range'li skill çok op olduğu için Bjergsen flash atmış dimi. Benim Talon'a olan sevgim varsa senin de Talon hakkında bilgin yok ya da mainin adc ve tr goldunda Talon'dan tek yedin o yüzden buraya böyle yazıyorsun.

Örnek olarak turnuva maçını koyuyorsun ya pes. TRde adcyi o şekilde koruyan bir takım göremedim daha. Niye adc 1v1 ölmek zorunda talona niye hep yanında supa ihtiyacı var takımına ihtiyacı var? 8 kill almış bir adc o 8 killi almak için çok uğraş sarf ediyor ama 3 kill almış low talon onu 1v1de alıyor. ADC oynamak neden zor? işte bu yüzden zor. Ayrıca ben sadece talon için konuşmuyorum ki Assasinlerin geneli için konuşuyorum.

Mesela rengar.

+1727361637

Bir assassin ve adc sever olarak asassinleri abartıl güçlü buluyorum. Mesela yasuo vs gravesken yasuonun tüm q larını dodgeluyorum ama adam sağ tık bırakıp kesiyor kule altı. Neden çünkü statik berseker iesi var bende olan ie vampiric berseker zeal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burning Desire

quote:

Attığın grafik hiçbir şeyi kanıtlamıyor.Orda 4. sırada corki var w si ile eşşşşek kadar uzağa fırlayan adc olmasına rağmen.Nasıl yiyor o hasarı.

Biz aynı şeyleri konuşmamıza rağmen sen kafandaki şeyi tekrar ve tekrar yazıp duruyosun.Sen adc olarak botu ezip üstüne atlayan assassinler yüzünden maç kaybedebilirsin doğrudur , soloqda normal birşey ve bana da oluyor.Ben de jungler mis gibi takımımı öne geçiriyorum sonra saçma sapan kafalarına göre takılıyorlar , kule almıyorlar baron yapmıyorlar veriyoruz maçı benim başta yaptıklarımın hiçbir anlamı kalmıyor.

Trde adc oynarken yanına gelen supportların %80i maini support olmayan adamlar oluyor ve rakip sup biraz oyunu biliyosa lane i veriyosun büyük ihtimal (maini ise kesin gidiyor zaten.) bunu desen tamamen hak veririm çünkü benim de başıma geliyor ama adc oyuncusu olarak suikastçilerden yakınma lüksün yok.Yakınıyosan , suikastçileri çok op buluyosan niye adc rolünü bırakıp suikastçi oynayarak yükselmiyosun derler adama.

Total damage dealt to champions yazıyor.

Ben yiyor hasarı derken yanlış yazdığını düşünmüştüm. Meğer alınan hasar sanmış.

• Konuyla alakasiz ama. Tenacity ornegin slow efekti diyelim. Tenacity slowun yuzde olarak etkisi mi yoksa saniye olarak etkisini mi azaltan bir fonksiyon?

• Zaten ezildi mi toplaması zor olan bir hero idi iyice zorlaştırıyorlar

Talonun neresi yetenek gerektirmiyor onu anlamıyorum 0 kaçış mekanizması var

Eskiden bu form çöp diye bağırıyordu, şimdi nerf iyi oldu tek atıyor diyor

bu ne dönek forum

• quote:

Orijinalden alıntı: Viktor to Viktory

Talonu çok severdim fakat bu çok sıkıntı olmuş bence gerek yoktu buna...Hero zaten zed gibi çat alıp hemen geri çıkan bi hero değil zed doğru ultiyle hemen çıkabiliyor adc alıp.Fakat talonda bu yok ultiyi kaçmaya saklamak mantıksız zaten. Heronun amacı teklemek bide bu saçma nerfi getirmişler 0.1 saniye ne lan :D benim asıl endişem bu viktorun ultisindeki silence ı nerflemeleri....Aman bi de o nerf yerse kim armut gibi bırakıcak kataları ??

Viktor'da nerf yer Talon yiyorsa çünkü Viktor'u da çok oynadım gayet iyi hero gerçi lcs'e bağlı herşey orda alınan nerf yiyor.
  • İyi olmus tepki veremiyordun adama

• quote:

12 kill almis jinx full ad cikacagina bi banshee bi guardian angel ciksin da geberip gitmesin. 12 kill almis bi adc nin olmesinde kendinin hic mi sucu yok? Ne buildler goruyorum yahu, botu silip zehir aliyolar 6tane atak esyasiyla geziyolar. Focus yiyip eriyip gidiyorlar. En az 1 tane savunma esyasi lazim her adc ye. Banshee veya ga; hatta gerekirse 2si birden.

• Koridorda ezdiğin farm yaptırmadığın adam beleş kill alıp late teklemesi insana acayip koyuyor. Bu arada riot silence yeteneklerini bitirmeye kararlı.
  • Maini talon olan biri için şok oldum Diyebilirim yazacak bişey bulamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bir Adc'nin TEK BAŞINA Talon'dan e yememesi gerek. TF'de yese bile birşey olmaz mikael, cc diye birşey var bu oyunda. Görünmezlik dediğin tf'nin ortasına koyulmuş tek pink warda bakar he bunları tabi bronzda yapmazlar. Hatta sana videolu örnek vereyim Bjergsen Talon'u LCS'de picklemişti çok önceden. Dakika 1:02:25'i aç o tek atar dediğin Talon Ga'lı Kog'un yarı canını bile götüremeden ölmüş. Bir Assassin'i engellemek bu kadar kolay işte.

oynayan bjergsen :) sezon 2den mi bu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.