Şimdi Ara

Tripofobi(Delik Fobisi) hakkında..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende Tripofobi yani delik fobisi var. İçi dolu delikler falan görünce korkuyorum , titremeye başlıyorum. 2 gündür cidden çok kötü oluyorum. Çözümü nedir , ne tavsiye edersiniz ??

D.N: Merak eden arkadaşlar google'a Tripofobi yazıp baksın. Resmini görmeye tahammülüm yok.

• Zaten çokta çekici gibi gelmiyor, yani öyle bir şey görsem bende tırsarım heralde (Görseller'dekinden bahsediyorum) Ama günlük hayatta bu tarz neler görüyorsunuzki?
  • Günlük hayatta çok ta karşına çıkacak bir şey olmadığını düşünüyorum. Zaten bazı görselleri de fotoşopla yapılıyormuş.

Yine de durumun ciddiyse doktora gidebilirsin. Doktor önerisi istersen pm atabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan öyle foto mu olurmuş... Ayağımda nasır vardı asit içeren bi ilaç sürerek geçirdim. Bir ara sanki fazla sürdüm çok ufak çaplı bir yerde bu şekilde delikler oluştu ama içeri doğru değil aşınma gibi düşünün o ara tırsmıştım ayağa bir şey olacak diye. Bazı fotoğraflar gerçek olmamasına rağmen ürkütüyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruckuz -- 7 Nisan 2021; 3:8:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben bu fobiyi araştırmadan önce deliklere bakarken hiçbir şekilde huylanmıyor veya iğrenmiyordum ama bunu araştırdıktan sonra delikli olan şeyler görmeye başlayınca istemsiz huzursuz olmaya ve kaşınmaya başladım, tabii fobi derecesinde değil... Ama çok iğrenç ya, özellikle insan derisinde bulunan delikler... :/ Bu fobiye sahip olanlara geçmiş olsun cidden.
  • Ohaa bendede var heralde. Acayip huzursuz oluyorum titriyor kollarım hafif. Tuh yaa olacak iş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yenmeye başladım , hepinize geçmiş olsun.
  • Konu hort olacak ama ben baya araştırdım arkadaş diyince. Normalde etkilenmiyordum ama fotolara baktıktan sonra bende de hafif baş dönmesi oldu :)

Tripofobi(Delik Fobisi) hakkında..

http://kadimblog.com/tripofobi-nedir-nasil-anlasilir/ baksanıza abi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Ben yenmeye başladım , hepinize geçmiş olsun.

Kardeş kadınlarda bulunan doğal delikleri gördüğünüzde bir rahatsızlık ve tiksinti oluyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o deliği görünce ne yapacaksın ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

o deliği görünce ne yapacaksın ozaman
    Oraları geçeli çok oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.