Şimdi Ara

....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILMIŞTIR

MERHABALAR.7 AY ÖNCE ALDIĞIM , AKTİF OLARAK KULLANDIĞIM XBOX 360 SLİM MODELİNİ SATIYORUM.

FORUMDAN 10 GÜNLÜKKEN ALMIŞTIM , KOLLARIN JELATİNLERİ ÇIKMAMIŞTI.

BİR ARKADAŞLA ANLAŞTIK . KONSOLU GÖNDERDİM AMA ÜSTÜNDE ÇİZİKLER BIRAKIP BANA GERİ GÖNDERDİ. ONDAN DOLAYI ÜSTÜNDE BİRAZ ÇİZİK VAR.

TAM RESİMLERİNİ AŞAGIYA EKLEDİM.ÇİZİKLER HARİCİNDE BİR SORUNLARI YOK.

ÜRÜNÜ RGH , JTAG GİBİ İŞLEMLERİN HİÇBİRİ KESİNLİKLE UYGULANMAMIŞTIR.KASA HİÇ AÇILMAMIŞTIR.

RAHAT RAHAT BAN YEME KORKUSU OLMADAN ONLİNE OYNAYABİLİRSİNİZ.

ÜRÜNÜN TEKNOSA GARANTİSİ VARDIR 1 SENE CİVARI.

250 GB DİR.2 KOL VARDIR.KOLLARIN İKİSİNİNDE SİLİKON KILIFI VARDIR.

KOLLARDA SÜREKLİ KILIFIYLA KULLANILMIŞTIR.FAKAT BIR IKI YERE YINE ARKADAŞ.SEBEBIYLE UFAK CIZIK VAR.

AYRICA KOLLARIN PC ALICISIDA VARDIR MİCROSOFTUN.

TÜM AKSESUARLARI , KABLOLARI VS. DURMAKTADIR.KUTUSU BİRAZ YIPRANMIŞTIR MAALESEF.[]

SADECE KONSOL HDD OYUNLARIYLA BİRLİKTE = 425 TL

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.

BOL BOL RESİM EKLEDİM , BAKABİLİRSİNİZ. OYUN RESİMLERİDE EKLENDİ.

KUTULU OYUNLARI AYRI SATMAKTAYIM.

AYRICA HDD NİN İÇİNDEDE OYUNLAR VAR ONLARDA ŞÖYLE:

-HİTMAN ABSOLATİON

-MİNECRAFT

-PLATS VS ZOMBİES GARDEN WARFARE

-REMEMBER ME

-RESİDENT EVİL REVELATİON

-FORZA HORİZON

-MONACO

-SAİNTS ROW 3

-DARKSOULS

-DEADLİGHT

-HALO REACH

-MONACO

-AİRMECH AREA

-BATTLEFİELD 2

HDMİ GİRİŞİ İLE AYNI ANDA SES SİSTEMİNE BAĞLANMADIGI İÇİN AV KABLOSUNU UCUNDAKİ PLASTİĞİ KIRMADAN SÖKTÜM ŞUANDA RESİMDEKİ GİBİ KULLANIYORUM.

İSTEYEN OLURASA TEKRAR TAKABİLİRİM.

RESİMDE GÖRÜLEN KUTULU OYUNLARI AYRI SATIYORUM.LİNKİ:
    http://forum.donanimhaber.com/m_98834207/tm.htm

ONUN HARICİNDE SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY OLURSA GORMEK ISTEDIĞINIZ BIR PARCA VS OLURSA PM

....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl....
     ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl....
     ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl.... ....(SATILMIŞTIR) Xbox 360 S Teknosa Garantili Oyunlu 425 tl....
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metomero -- 17 Kasım 2014; 13:09:09 >

• Hocam öncelikle iyi satışlar çok iyi bir teklif. Tüplü televizyondan hdmi girişli bi tv ye geçince alabileceklerim arasında galba. Ama bi soru sormak istiyorum içindeki oyunlar sanal olarak satın alınmış galba o hesapla birliktemi vereceksiniz ?
  • Hayırlı akşamlar hocam. Oyunlar hdd de yüklü hesap değişse bile oyunlar kalıyor, her hesaptan oynanıyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metomero

Hayırlı akşamlar hocam. Oyunlar hdd de yüklü hesap değişse bile oyunlar kalıyor, her hesaptan oynanıyor yani.

hocam oyunlar sanal olarakmı alınmış? yoksa dvd lerimi cihaza yüklü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartacus12

quote:

Orijinalden alıntı: metomero

Hayırlı akşamlar hocam. Oyunlar hdd de yüklü hesap değişse bile oyunlar kalıyor, her hesaptan oynanıyor yani.

hocam oyunlar sanal olarakmı alınmış? yoksa dvd lerimi cihaza yüklü?

Hocam sadece live den alınmış oyunlar yani yukarida hdd nin icindeki oyunlar diye belirttigim oyunlar cihazda oynanabilir.bu oyunlar disinda yukaridaki resimde gorulen dvd den yuklenmis oyunlar malesef oynanamaz.ben oyunların güncel resimlerini eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yakın zaman içinde ps3'ümü satabilirsem sizden alırım konsolu.

• kardeş anlamadım valla alıcı değilim ama xbox one almak istiyorum konuya baktımda...Şimdi hdd ye kayıtlı oyunları hesap değişince bile oynayabiliyor muyuz? biraz saçma geldide..Steam kullanıcısıyım bende biraz garip geldi bana , şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

kardeş anlamadım valla alıcı değilim ama xbox one almak istiyorum konuya baktımda...Şimdi hdd ye kayıtlı oyunları hesap değişince bile oynayabiliyor muyuz? biraz saçma geldide..Steam kullanıcısıyım bende biraz garip geldi bana , şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar hocam.Evet her profildeb butun oyunlar oynanabiliyor. Xbox one dqda ayni sekilde.Herkes ayri profilden girebiliyor save dosyalari farkli oluyor sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.