Şimdi Ara

universite - siyasi parti - baskan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kısa zaman önce bir siyasi partiye bağlı üniversite komisyonu başkanı seçildim . Kendime ait fikirlerim ve düşüncelerim elbette var . Sizden de fikir almak istiyorum

Sizce bir başkan ne yapar ? Ne vaad eder ? Siz başkan olsanız neler yapardınız ?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Padişah ol otoriter ol.

Etrafına sağlam adamlar seç.

Ağırlığını koy ortaya diksiyon kursuna ve beden dilini eğitimine git.

Üniversite içinde siyasetçilerle siyasal bilimler hocalarını getirtip seminer verdir.

En önemlisi de kraldan çok kralcılar yarat.

Senden daha fazla seni savunan insanlar bul.

Bu arada makarna ve kola dağıtmak önemli.
  • uzun adam ol halkın adamı Hakk'ın aşığı ol

günümüzdeki siyasetçilerin konuşmalarını kendine göre uyarla işte
  • Üniversite komisyon başkanı olarak bir şey vaad etmezsin dostum. Örneğin konferans, miting vb. aktiviteler olur sen bu aktivitelere yeni insanlar getirmeye çalışır, siyasi bir ortam olduğunda temsilcisi olduğun partinin görüşlerini savunursun.

Mitinglere filan giderken araç almaya gelir sizi veya yol paralarını gençlik kolları karşılar. Sabah saatleri ise poğaça filan da al
  • Güzel şeyler yazmışsınız arkadaşlar teşekkürler :) Aslında yanlış izah etmişim size . Şöyle açıklayayım ; münazara, futbol turnuvası ,piknik, tiyatro gibi kendi içimizde kaynaşmayı sağlayacak aktiviteler olacak . Bununla beraber mevcut bulunduğum partiye diğer üniversiteli arkadaşları kazandırmak amaçlı seminerler bilgi yarışmaları olacak , bir de üstümüze düşen sosyal görevlerimiz var ; huzur evi , yetimhane ziyaretleri , kitap okuma etkinlikleri , sokak hayvanları için basit ama kullanışlı barınma yerleri ..
    Bazı fikirler parti adına değil ,bence olması gerektiği için yapmak ve yapımında yardım etmek istiyorum ..

Velhasıl bu tarz fikirleri çoğaltabilir miyiz arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.