Şimdi Ara

Yeni Polo Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
5.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni polo nun test sürüşünü asıl niyetim 1.2 tsi dsg kombinasyonunu test etmekti ancak bayinin test aracı 1.0 motora sahipti.

Dış görünüş olarak büyük bir degisiklik yok ancak yapılan küçük değişiklikler aracı güncel tutmuş
    Iç mekan ise asıl degisiklige uğrayan kısım yeni eklenen ekran sürücüye yönelik panel başarılı olmuş .
    Motor olarak 1.0 motor, çalışma prensibi ve yakıt tüketimi ile hoşuma gitti
     Yeni Polo Hakkında
     Yeni Polo Hakkında
     Yeni Polo Hakkında
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gene güzel bir inceleme olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Gene güzel bir inceleme olmuş

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım bir nokta var herkes bu kadar mı iyi biliyor bu aracı, gereksiz ni olmuş forumda daha önce paylaşıldı mı? Eger öyle değilse test konusu bile bu kadar pasif kalıyorsa bu forum ölmüş demektir

• Merak ettiğim bir şey var makyajsız kasada trendline ve comfortline da iç mekan plastikleri farklıydı. Comfortlineda goğus yumuşakken trendline da sertti. Acaba hala öyle mi?

• VW koyana kadar yazacağım comofortline ve trendline da neden opsiyonle yan hava yastığı yok?
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Babanız gittiğinden beri forum artık işlevini yitirdi sayılabilir , herkes önüne gelene laf sayıyor , sidik yarıştırıyor , forum forumluktan çıkmış Enes Bey . Konuya gelirsek düşündüğüm araçların içinde olan bir araç , belki ilerde Fiesta'yı satıp Polo Gti düşünebilirim .
  • Yeni eklenen ekran derken neyi kastettiniz.bende 2013 polo var,aynı ekran var.Farkı anlayamadım

Eline sağlık..

VW'nin alışılmış sadeliği devam ediyor.. 1.0 motoru merak edenlerdenim, anladığım kadarıyla şehiriçi için ideal ama 1.2 daha mantıklı yine de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonarT

Oha iç mekana gel, odun bu bildiğin.
    Para verenin aklından şüphe ederim.

vw almanların üstün teknoloji ürünüdür alman arabalarında vw ve diğerleri olarak söylenmelidir

ayrıca eksilenmişsiniz :)
  • eline sağlık hocam.

forumda yine "bu arabayı alanın aklını seveyim, 4 teker 1 direksiyon araba" vs vs diye yorumlar yapılmış ama bu araba yine çok satacak, yine her alan memnun kalacak bende bunu anlamıyorum arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 21 Eylül 2014; 17:56:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Yeni eklenen ekran derken neyi kastettiniz.bende 2013 polo var,aynı ekran var.Farkı anlayamadım

Makyaj öncesi Trendline pakette bu ekran var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Detaylı anlatım ve fotoğraflara buradan ulasabilirsiniz

"buradan" kelimesini KIRMIZI RENK yaparsan daha isabetli olur

EDİT: Mavi renk olmuş tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotşist -- 21 Eylül 2014; 19:28:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Bu şimdi sizin deyiminizle "güncel hali" mi? Yine dört teker bi direksiyon beş para etmez bi araç... Test konusu pasif kaldı diye yakınmışsınız polo için soylenebilecek ne var ki konu aktif olsun.

bu eleştiri değil saygısızlıktır. Söyleminiz kaba. Kesinlikle teşekkür gibi bir beklentim yok amacım insanlara yardımcı olmak için bizim orada ortada bir emek varsa teşekkür edlilir sonra eleştiri yapılır.

gelelim konumuza güncellik dış görünümün emsallerine ayak uydurması ve güncel donanımları barındırması donanım olarak eksiklikleri de olsa polo dış görünüm olarak başarılı. Güncellikten kastım buydu. Şimdi itirazınız varsa tekrar konuşalım.

@nejoz yorumunuz için teşekkür ederim babam aslında benim zorumla girdi foruma halen arada profilinden girer bakar ama yorum yapmaz, konu açmaz. Ancak ben yukarıdaki sitem ve konularım ile işin içindeyim bu forum için gerçekten büyük kayıplar var. Ne diyelim geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Yeni eklenen ekran derken neyi kastettiniz.bende 2013 polo var,aynı ekran var.Farkı anlayamadım

Evet yeni eklenen ekran. Daha önce grafikleri hesap makinesinden farksız bir ekran vardı şimdi ise bahsettiğim renki ve dokunmatik ekran var.
     Yeni Polo Hakkında

r0x hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi baz pakette olsa başarılı bir araç. Kesinlikle tercih edilir. ama ben olsam aynı paraya 1.4 punto alır lpg takar keyif yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 21 Eylül 2014; 20:19:54 >

• Yü-rü-mez
  • yakıt tüketiminin nesi güzel anlamadım 1.0 motora 9 lt ye yakın yaktırıp birde övmüşsün,
    1.0 motorlar hep fazla yakar alınmamalı.

• Öncelikle teşekkürler. Bu tip testlerin yaygınlaşması bilinçli kullanıcılar için yararlı olur. Ama seçtiğiniz test aracının modeli pek tutulan bir model değil, bu yüzden hit almamanız normal.
    O fiyatı Poloya vereceğime şunu alırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-yetkili-servis-aydin-otomotiv-den-lancia-ypsilon-dolce-vita-pk-175646602/detay

Ya da kendi aracım gibi 1.3 mjet olanı alırım.
    Evet belki sıfır değil, belki vw gibi Alman değil, belki polo gibi Alman panzeri değil ama "tok" kapı sesi bunda da var. Üstelik çok daha kaliteli bir iç mekan ve dış tasarım var. Ama pack dolce vita olmasına dikkat edin. 75 hp 1.0 düz vites o parayı veren milletim 0.9 twinair otomatik şu arabaya bu parayı vermez.

Doğan SLX bile bundan daha dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Bu şimdi sizin deyiminizle "güncel hali" mi? Yine dört teker bi direksiyon beş para etmez bi araç... Test konusu pasif kaldı diye yakınmışsınız polo için soylenebilecek ne var ki konu aktif olsun.

bu eleştiri değil saygısızlıktır. Söyleminiz kaba. Kesinlikle teşekkür gibi bir beklentim yok amacım insanlara yardımcı olmak için bizim orada ortada bir emek varsa teşekkür edlilir sonra eleştiri yapılır.

gelelim konumuza güncellik dış görünümün emsallerine ayak uydurması ve güncel donanımları barındırması donanım olarak eksiklikleri de olsa polo dış görünüm olarak başarılı. Güncellikten kastım buydu. Şimdi itirazınız varsa tekrar konuşalım.

@nejoz yorumunuz için teşekkür ederim babam aslında benim zorumla girdi foruma halen arada profilinden girer bakar ama yorum yapmaz, konu açmaz. Ancak ben yukarıdaki sitem ve konularım ile işin içindeyim bu forum için gerçekten büyük kayıplar var. Ne diyelim geçmiş olsun.

Neyi saygısızlık anlamadım? Polo ile ilgili görüşümü dile getirdim bence parasını hak etmeyen bi araç.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.