Şimdi Ara

Next Nextstar minix black plus fabrika ayarlarına dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Next Nextstar minix black plus uydu alıcım var ve 4a ya geçiş yapmak istedim fakat ne mevcut uyduyu silmeme izin veriyor ne fabrika ayarlarına dönememe izin veriyor nede kurulum yapmama izin veriyor kumandayla üstlerine gelip seçim yapamıyorum yazılar var ama üstlerine gelip seçim yapamıyorum. Yardım edebilecek varmı acaba ?

• Tkgs ozellıği var o cihazda tkgs yapın hızlıca kanallarınız kurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı kanallar bulunmadı ve bazı kanal sayılarından iki tane var. Mesela 14' de Atv var, 14 den sonra 15 gelmesi gerekirken bir 14 daha var sonra 15 geliyor
  • TKGS özelliğini "KAPALI" olarak ayarlarsanız fabrika ayarlarına dönme seçeneği aktif olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn0888

TKGS özelliğini "KAPALI" olarak ayarlarsanız fabrika ayarlarına dönme seçeneği aktif olacaktır.

Tam mevzuya cuk oturmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

quote:

Orijinalden alıntı: vlkn0888

TKGS özelliğini "KAPALI" olarak ayarlarsanız fabrika ayarlarına dönme seçeneği aktif olacaktır.

Tam mevzuya cuk oturmuş

Çok teşekkür ederim hocam gerçektende öyleymiş sorunum çözüldü çok teşekkürler :)

• tgks kapatmak gibi önemli bilgi kitapçığında verilmemeiş .
    ben de yayarlandım ve başkasına da lazım olabilir diye konuyu yeniliyorum. Görüntü bile eskisinden iyi oldu. teşşekkür ederim.
  • ben de fabrika ayarlarına döndüm. ama başka bir sorunla karşılaştım. tkgs yapamıyorum. kanal listesi gelmiyor. elle girmek zorundayım hepsini. bir bilgisi olan var mı ?

edit: çözdüm arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bond60 -- 7 Şubat 2016; 23:43:11 >
  • Tesekkurler bilgi icin tekrar kurulum yapabildim sayenizde. Trt1 de ses var goruntu yok bi onda sorun var:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.