Şimdi Ara

futbol böle bişey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlar 8 kişi 18 içinde kendi sahalarinda bu balkesi hiç bi takim yenemezdi.balada 2 gol salladilar.

Sneijder 6 şut cekmiş burak7 burak kazma diyeceksinizde sneijder. 3 şutundan biri gol olan bi adam olmayinca olmuyor herkesi istifa ettirmek onu bunu göndermenin manasi nedir.prandelli hata yapcak tabi daha yeni geldi kaçinci resmi maçi .halilhodic 3 ay bekleyeceksiniz diyor.

Uyum suresinde taraftar desteği olmazsa takim takim olamaz.evet çok iyi sürplase edicek bi kadromuz yok itttire kaktira bişeyler yapicaklar .aysal imzalmasaydi bunlarla uzatmasaydi sözleşmelerini aysalida oyuncularida üyeler dolayisiyla taraftar seçti .bundanda memun olamayan var e seçimde olacak .

Begwnswnde bwgenmesende kadro bu gerçek gs li isen destelkeyeceksin.

Fener trabzonu açabildimi pozisyon bulabildimi aksine trabzon buldu atsalar 4 5 olabilirdi.

Bu kadar abartmaya gerek yok.daha zaman var.

Prandelli istemedimi song u evertina gitti adam belki fw de istedi alinamiyorsa napicaksin transfer yasaği gelicek zaten az daha açilsan .

.

Gerçek taraftar şu ortamda takimini ayağa kaldirir taraftar şuan lazim hala gerçek gs li varsa arenada belli olacaktir.belki cl de yeteesiz olabilir ama bu kadro doğru kullanilirsa.ligi rahat alir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bruma'yı çıkarıp emre'yi sokmanın zamanla ne alakası var? İki senedir takımı hocaların fantezi ürünü haline getirdiler. Mancini ve prandelli istediği gibi oynuyor takımla bu senede heba olacak anlaşıldı.
  • Kesinlikle katılıyorum.

Bizim ülke futbolunun gelişmemesindeki etken sebeplerden birisi de bu sabırsızlık olayımız. Prandelli daha takıma yeni gelmiş. Kurulu bir düzenin üzerine kendi düzenini kurmaya çalışıyor, oyuncuların da 1-2 tanesi form düşüklüğü yaşıyor. Bunlar futbolun içerisinde olan şeyler. GS büyük kulüp, taraftar da ona göre futbol istiyor tabii ama yeni T.D ve yeni futbolcularla bunun bir anda olmasının imkanı yok.

Galatasaray için demiyorum ama Türk futbolu için biraz daha sabıra ihtiyaç var. Oyuncularınıza ve T.D'nize sahip çıkın. Bol puana ihtiyacımız var Avrupa'da.
  • Prandelliyi bende eleştirmeye başladım ancak zaman verilmeli ne olursa olsun, çok övdüğünüz Fatih Terimde ilk sezonda Fenerbahçe maçına kadar rezil bir futbol oynatıyordu sonra Fenerbahçe'yi 3-1 yendik takım ivme kazandı üst üste galibiyetler aldı.

BİZİM EN BÜYÜK SUÇUMUZ T.D'nin arkasında duramamak, 2-3 kötü maçta gönderilmesini istemek
    Sabır etmeliyiz bakmalıyız 5-7 hafta daha, ya batarız ya da tam çıkarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bruma'yı çıkarıp emre'yi sokmanın zamanla ne alakası var? İki senedir takımı hocaların fantezi ürünü haline getirdiler. Mancini ve prandelli istediği gibi oynuyor takımla bu senede heba olacak anlaşıldı.

Aynen öyle, kanatsız başlamanın, Bruma'nın çıkıp Emre'nin girmesinin ya da en azından Olcan'ı klübeye almamasının -Olcan gibi kanat oyuncumuz yok, yerli olarak yok- zamanla alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Kesinlikle katılıyorum.

Bizim ülke futbolunun gelişmemesindeki etken sebeplerden birisi de bu sabırsızlık olayımız. Prandelli daha takıma yeni gelmiş. Kurulu bir düzenin üzerine kendi düzenini kurmaya çalışıyor, oyuncuların da 1-2 tanesi form düşüklüğü yaşıyor. Bunlar futbolun içerisinde olan şeyler. GS büyük kulüp, taraftar da ona göre futbol istiyor tabii ama yeni T.D ve yeni futbolcularla bunun bir anda olmasının imkanı yok.

Galatasaray için demiyorum ama Türk futbolu için biraz daha sabıra ihtiyaç var. Oyuncularınıza ve T.D'nize sahip çıkın. Bol puana ihtiyacımız var Avrupa'da.

hocam iyi hoş diyorsun ama sabır gösterilecek adam var gösterilmeyecek adam var. takımın tek efektif adamını oyundan çıkartıp emre çolak tipsizini neden sokarsın ki oyuna?

• Koskoca yaz dönemi geçirmişsin takımla. Lig başlamış, Semih-Chedjou-Semih dışında hala kimsenin nerede oynayacağı belli değil. Oynatmak istediği sistemi 10 yıl çalıştırsa bu takım oynayamaz bunu göremiyor mu Prandelli? Hadi bu maç bala kaybettik. Ulan hazırlık maçları da dahil 1 tane maçta bile oynadığı futbolla ışık vermedi bu takım, kazandığımız Bursa maçı da dahil.
  • Katilmakla beraber prandellinik gelecek adina 1 gram umut vermemesine bagliyorum olayi.. bunun yaptigi hocaligi yilmaz vural oturma organiyla yapmazsa adam degilim.. kadro madro hikaye fprmsuz bir drogba disinda gecen yildan bariz daha iyi ve genis bir kadro var.. ama sen adama tavuk domates biber sogan vermissin o sote yapmak yerine tavugu haslayip veriyor bize diger malzemeler de cope

• Küme düşmeye oynayan balıkesir karşısında bile oyun olarak bir şey gösteemiyorsan daha güçlü olanlar karşısında ne yapabilirsin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

Kesinlikle katılıyorum.

hocam iyi hoş diyorsun ama sabır gösterilecek adam var gösterilmeyecek adam var. takımın tek efektif adamını oyundan çıkartıp emre çolak tipsizini neden sokarsın ki oyuna?

Örneğin kim var hocam sizin takımda sabır gösterilemeyecek kadar kötü ? Selçuk ve Burak deme sakın. Adamlar size transfer olduğu sene takımınızı sırtladı resmen. O zamanlar ayaklarının altına paspas oluyordunuz. Geçmişinde böyle başarılı performanslar gösteren oyuncuyu bir anda kesmek her zaman zordur. Ders vermek niteliğinde kesersiniz, futbolcu takıma küser. Tamamen kaybedersiniz. Bence Prandelli bu yüzden biraz daha şans tanıyacak bu ikiliye.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

Kesinlikle katılıyorum.

Örneğin kim var hocam sizin takımda sabır gösterilemeyecek kadar kötü ? Selçuk ve Burak deme sakın. Adamlar size transfer olduğu sene takımınızı sırtladı resmen. O zamanlar ayaklarının altına paspas oluyordunuz. Geçmişinde böyle başarılı performanslar gösteren oyuncuyu bir anda kesmek her zaman zordur. Ders vermek niteliğinde kesersiniz, futbolcu takıma küser. Tamamen kaybedersiniz. Bence Prandelli bu yüzden biraz daha şans tanıyacak bu ikiliye.

selçuk ilk sene iyiydi hala o ilk senenin kaymağını yiyor. burak ise en başından beri hep eleştirdiğim düz ve bidon bir oyuncu. milyonlar alan profesyonel bir oyuncunun küsmek gibi bir durumu yok. bugün bale selçuk gibi performans gösterse en fazla 3-4 maç sabreder sonra keserler akıllanana kadar.

• takımın oturmasını bekler dew taraftar ama hiç ışık görülmüyor ki arkadaş ! hani desen bir sistem var onu geliştirmek istiyor,o da yok ! ayrıca oyunu okuyamaması,değişiklikleri çok ama gçok geç yapması (61.dk da oyuncu değiştiriyor adam ve 2-0 geridewyiz) olum bakıyorsun olmuyor o halde oyuncu değiş yani ne bekliyorsun ki ? sistem değiş kanat oynat,maç boyunca göbekten defansı geçmeye çalıştı durdu takım...nah geçersin göbekten 10 kişi savunma yapıyor...hele brumayı aldı ya dedim tam etti içinr...emre girdi ya bildiginiz..diyecegim o ki sistem otursa da hoca oyuncu seçimleriyle şuan çok eleştirilir...türk manajer istemesin daha,e tabi paraları yardımcılarına verecek ya beyefendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bruma'yı çıkarıp emre'yi sokmanın zamanla ne alakası var? İki senedir takımı hocaların fantezi ürünü haline getirdiler. Mancini ve prandelli istediği gibi oynuyor takımla bu senede heba olacak anlaşıldı.

Şimdi napicaksin kovcan ptandelliyi getircen xx bi adam dicek ki kardeş bu benim kadrom değil şampiyonluk falan beklemeyin yada devre arasi bi 20 m da o isteyecek transfer mancini gibi.

Şuan çözümün yok . sahada ronaldoda olsa şu kadroda bişey yapamaz yada td xx de olsa.

Geçiş dönemini en az kayipla kapatmaliyiz.

Birak desteği köstek olan bir taraftarimiz var.bende eleştiriyorum kaç tane konu açtim.

Evladi döversin ceza verirsin ama evlatliktan reddemezsin.

Yönerim futbolcu td hepsinin hatalari var bunlar hatalarini görüp ders alabilen adamlar olduklari için bu seviyedeler emin ol düzelecektir taraftar desteğiyle.zaten çözemeyen sene sonu gider.

Şimdi destelkemek lazim bakarsin mayis ayinda takim 5. Sirada cle bişey yok emdikleri sütü buruarindan getirmek lazim .bence daha kaybedilmiş bi şey yok.

Şalkeyi deplasmanda yendik dortmundumu yenemicez beğenmediğiniz adamlar atti golleri burak umut hamit.

• Bale-Burak karşılaştırması yanlış.

İspanya'da yabancı sınırlandırması var mı ?

Türkiyemizde var maalesef. Burak'ı kesse ne yapacak Prandelli yada Selçuk'u kesse ? Kimi oynatacak ? Ya da bu adamların yerine koyduğu oyuncular bunlardan iyi mi performans gösterecek ? Gelen gideni aratır, unutmayın.
  • olcan adın neden ilk 18de yoktu
  • Saçmalık.
    Normalde sabır gösterilmesi gerektiğini savunan, sistemli başarıyla kalıcı olunacağına inanan biriyim. Ama bu görüntünün sabırla falan alakası yok.
    Burağı en klas gözüken golünü attığında da, kalas gibi kaldığında da, spastik gibi koşmamsı hareketler yaptığın da gram sevmedim, gram Gs oyuncusu olduğunu düşünmedim, söylemedim.
    Selçuk bilğin Türk, mental olarak gazlandığında hareketlerine hemen yansır, bu şahısların şekilde misiniz mental açıdan düştüğünde de yerlerde sürünür.

Örneğin 100m verilen Bale ilk geldiğinde bocaladı anında kestiler, sonra toparladı ve forma aldı. peki biz napıyoruz. Sen bizi şampi yaptın baba olur mu, 5 sene forma garanti, 3m veriyoruz baba oynatmayalım mı. bu ne ilkelliktir. Böyle oyuncu kazanılmaz, formsuz moralsiz 90 dk seyirciye ıslıklatılarak oyuncular oyuncu kazanılmaz. Hem o formayı hketmek için alttan gelenlere saygısızlık, hem yönetimsel olarak ilkellik ve zaaf. Nefret ettim 2 dönemdir bu görgüsüzlükten maç açmayı bile istemiyorum. Yok skor taraftarı yok şu yok bu cahil partizanca yorumlar yapmayın, sen Gs markasını seviyorsun, kaliteli mantıklı işler yapıyosyn, iyi günde kötü günde imiş... ne bu karı koca ilişkisi mi, kötü oynayanı keseceksin, takıma ve oyuncuna değer vereceksin, ama hepsine, kayırdıklarına değil.

Bu ilkelliğin getirisini daha yeni yaşadık, bizim lisaslı sporcu sayımızdan daha az nüfusu olan izlanda bize anasınıfına ders anlatır gibi ağzımızın payını verdi.
    Maholuğun sonu bu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.